• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
petot,tak som rada,že si to odobril,už to je objednane :dizzy_face:
1. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz
denduska: Ked uz si taka pokrocila, mam tu pre Teba "pochutku". http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf
Ja by som tiez chcel vediet podat aspon intramuskularne. Niekedy to moze zachranit hospitalizaciu, napriklad pri ustipnuti srsnom, hadom, upale, apod.

denisocka: Podla mna je ten askorbat s mineralmi fajn na kazdodenne uzivanie. Ja som preto zamerany na ciste cecko, ze ja ho pouzivam aj ako liek, u seba aj v davkach 40 gramov denne. Na taketo davky by ten mineralny nebol dobry, lebo by hrozilo predavkovanie.
1. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz
petot,ved podať intramuskularne nič nie :wink: ked ja som svojho muža naučila subkutanku pri Clexane,tak to už dokaže každy,a to ešte nevie,že o mesiac mi začne pichať muskularky B12 :grinning:
1. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz
denis B12 boliiiiii :confounded: bleeee....my ked sme sa ucili na skole si pichat, ja debil som si doniesla B12...auuuu...potom som tyzden len na polke zadku sedela :angry:

petot, ved ak poznas nejaku sestricku, lekara...ale osobne si myslim ze sestricku lepsie, lebo lekari byvaju obcas "nezgrabni" :sweat_smile: , tak ta to nauci za 5 minut..naozaj...a do zadku, to je lahodka, ak vies hadzat sipky tak je to to iste :grinning:
a panabeka, to si musim vytlacit, ja nemam rada take dlhe texty na pocitaci, stipu ma oci, ale vyzera to zaujimavo :wink:
1. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz
denduska: stiahni este raz, opravena verzia.
1. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz
vanish,na tom bbt to je teda sranda,velmi nerada tam píšem,ale neodolala som neobhajiť ťa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

denduš,B12 štípe? nie nie,to si nemala v ramene Clexan - auuuuuauuu
1. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz
denisocka, všimla som si, vďaka, vyzerala som tam ako fanatička (ako sa mi od niekoho ušlo :grinning: )
1. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz
No ja tam asi tiez mnohych zaskocim
1. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz
kde ste??? ja už mám C- salts doma,dnes to posielam sammy19 a potom podáme hlásenia :wink:
3. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz
denisocka, tesiiim sa :slight_smile: dufam, ze mala bude ochotna to uzivat, lebo s jamiesonom je to u nej teda bieda :unamused:
musim bezat, varim obed, tak nech mi to nezhori ako uz tolkokrat predtym :grinning: krasny den!
3. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz
aj tebe krasny,mne maly spi a ja balim to cečko,prosim ťa,nezlakni sa ako som to zabalila a hlavne to nikomu neukazuj :grinning:
3. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz
Deni, aj ja uz chcem ten C-Salts, len sa mi uz 2 dni neozval. Kde sa stratil?
3. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz
Dajte potom vedieť, ako chutí a aké skúsenosti máte s tým C-salts. Ja nie som upísaný konkrétnej firme a rád vyskúšam niečo lepšie, ak je to za dobrú cenu...
3. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz
blo vitC - mne písal po 4 dnoch až v pondeok,že naj dam adresu,poslal skor,než som prachy previedla,poštovne je už v cene
3. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz
inač,ja som zatial olízala lyžičku čo som nou presypovala a bolo to jemne kysle,teda iba "náznak" kysleho - zajtra rano namiešam malemu drink

len som pisala damianovi,či to ma vypiť cele 100ml+ 1/4 Cečka alebo či to možem počas dna davat pochlipkavať-zatial nič
3. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz
xi,odpisal teraz:

Rano mozes rozpustit v 200 ml vody 1/4 kl cecka a v priebehu dna podavat. Nenici sa pokial sa nezohrieva. Ak je dieta chore, mozno podavat omnoho viac (1/4 kl aj kazde 2-3 hodiny podla akutnosti choroby).
3. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz
tak som neodolala a založila Cečkarsku temu,takže možme o Cečku pisať tu http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=100506&vGroupOffset=0
3. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz
Deni, už mi odpísal a posiela mi to :slight_smile:. Inak uzavriem s tebou stávku ak chceš, že onedlho sa v céčkarskej téme začnú hádky a dopredu tuším, kto ich vyvolá :wink:. A k téme, ďalšej kamarátke dieťa do 2. hexe príšerný ekzém má, na celom telíčku :pensive:. A je to ťava, lebo to nechce nahlásiť. Ešte nejedia príkrmy, nič nezmenili a začalo to po očkovaní. Z čoho iného asi??
4. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz
blovitc, este ju skus prehovorit :unamused:
4. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz
blovitC no ja to už tiež vidim,že to tam bude na hadku,ale čakam tam našho dilera,že to kus usmerni :dizzy_face:

ja som to nezakladala kvoli tým,čo nechcu davať cečko,ale kvoli nam,aby to bolo v jednej diskusii a nepisale sme o tom v každej inej
4. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz
denisocka: dobry napad.
4. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz
Ahojte maminy, chcem sa spýtať, či niektorá z Vás doniesla svojej pediatričke niektoré z tých článkov, čo sú tu uvedené o následkoch MMR. Ak áno, ako sa k tomu Vaša pediatrička postavila?
4. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz
ahoj addaa, ja nie, ale pre jej informovanosť som mohla :wink:

neviete niečo o tom, že vraj výrobca stiahol v SR vakcínu Infanrix hexa, lebo s ňou nebolo niečo v poriadku?
4. jún 2009 o 23:51  • Odpovedz
tak na koho mate tip, kto tu nadku o c-ku vyvola? ja ci erika? :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 00:28  • Odpovedz
Markiza, ja som myslela niekoho úplne iného :grinning:. To nie sú hádky. Vy normálne diskutujete :slight_smile:.
Vanish to vážne :astonished:?? Hoď link
5. jún 2009 o 08:25  • Odpovedz
addaa, ja som priniesla tie clanky o mmr , co su na stranke rizika ockovanie. to bolo pred 2 mesiacmi. pred tyzdnom som s nou volala, ale sa nevyjadrila. neviem, ci to citala.

na tu hexu som tiez zvedava. uz som tu citala o nedostupnosti vakciny.
5. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz
Martrina 46 a odsunula Vám dr. to očkovanie? A nepýtala si sa na jej názor na mmr?
5. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz
addaa, odsunula. ona odmieta priznat akukolvek suvislost medzi spominanymi vedlajsimi ucinkami a mmr. za jej dlhorocnej praxe nemala ziadne dieta s nejakymi vaznymi nasledkami - reakciou.
5. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz
nasa Dr. tiez tvrdi, ze nikdy nemala dieta s reakciou na vakcinu, ale s oddialenim ockovania nerobila problemy
5. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz
hm, doktori z praxe asi argumentujú s tým, že sa nikdy s vedľajšími účinkami nestretli. len by ma zaujímalo, aký majú oni názor na očkovanie, svoj subjektívny. Skúsim sa popýta mojej dr.
Ja budem trvať na odsunutí, keďže my bývame častejšie chorý a teraz nám lezú zuby, tak je náchylnejší na zapálené hrdielko. Držte mi palce, nech nám nerobí naša dr. problémy.
5. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.