• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
@labaga ale ja som nepisala o pneumonii......nevkaldaj mi do ust slova.......ak si si nevsimla, nikto tu zapal pluc nepodcenuj.....a praveze sa tu riesia bezne detske ochorenia, na kt. to C staci.......pediatricka je fajn, aspon ta moja....navstevujeme ju minimum;)
4. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz
@molka no tak žiadne kšefty nenahánaš, ani nikto tu... každý to robí v nádeji pomoct
4. okt 2012 o 20:11  • Odpovedz
@labaga ale nie je dieťa, ako dieťa. Staršia dcéra bývala 2-3x do roka na atb. Raz ju chcela pediatrička poslať na imunológiu, pretože bola v krátkej dobe často chorá. Odkedy užíva céčko, už niekoľko rokov neochorela. Ale asi ma aj tak spochybníš - prabdepodobne si vymýšľam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz
@sorciera24 bez céčka by to skončilo tragicky čo??? sypat biely prášok je tak pre ludí prirodzené, je to zázrak. prosím napij sa vody a zamysli sa
4. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz
@molka to ona rada robi, pozri aj mne vlozila do ust slova, kt. ja vidim prvykrat;).....neriesim, takto sa len brani....a pockaj ako nas zas niecim podobnym vysmeje...neriesim.... :sunglasses:
4. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. okt 2012 o 20:14 • labaga
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. okt 2012 o 20:14 • labaga
@sorciera24 bez klasckej medicíny by tu možno 70 percent nebola. pozor neexistuje na to študia
4. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz
@sorciera24 ja ju vlastne vôbec nepoznám. Ale je tak sebavedomá, že ma ide diagnostikovať z fotky...navyše nepresne.
4. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz
@molka ale no tak až tak daleko som nebola
4. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz
@labaga tak si predpis antibiotikum a daj pokoj.....idem sa v zdravi venovat muzovi...zbohom :sunglasses:
4. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz
@labaga ako vieš?
4. okt 2012 o 20:18  • Odpovedz
4. okt 2012 o 20:18 • labaga
4. okt 2012 o 20:19 • nae
@nae jasné aj ty si tu, ale nič k veci.... ty vieš tak povzbudit tých dvoch pozri a už máš like
4. okt 2012 o 20:20  • Odpovedz
@nae trafena hus zagagala :grinning:
4. okt 2012 o 20:22  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
4. okt 2012 o 20:27 • labaga
4. okt 2012 o 20:36 • zuzana92101
4. okt 2012 o 20:43 • labaga
4. okt 2012 o 20:43 • lenalabaga
a uz je to tu zasa. tot, prezlecena pectore.
radsej mi niekto zreferujte, co robia najnovsie RUVZ, ci maju nejaku novu taktiku...
4. okt 2012 o 22:06  • Odpovedz
@majusqwa kriste, to je paranoja
4. okt 2012 o 22:09  • Odpovedz
4. okt 2012 o 22:11 • labaga
@labaga aj ja sa pripájam a chcela by som vedieť, ktoré c-čko je teda dobré :slight_smile: myslím si, že nik znás tu nechce svojim deťom ubližovať
4. okt 2012 o 22:14  • Odpovedz
@lucia2207 to ti tu nikto nepovie,,, testy su drahé, nikto to robit nebude.... pamatam si modu o prekyslení organizmu. ajej neg. učinkom.. ad. 4g.kyseliny ask.
4. okt 2012 o 22:17  • Odpovedz
@labaga
to je fakt, moderna medicina mi pokazila zuby v detstve, ktore mi nasledne moderna medicina teraz "opravi" aj za 2-3 tisic eur z mojho vacku, mozem byt teda rad, ze mame modernu medicinu, to je len jedna z ukazok vydobitkov modernej mediciny....
4. okt 2012 o 22:41  • Odpovedz
@labaga
moderna medicina nevie zistit z coho moje dieta malo hnacku..... ale peniaze si za to moderni lekari poistovniam vyuctovali :grinning:
4. okt 2012 o 22:46  • Odpovedz
@zaockujteajslnko načo si tam išiel???? prečo by si nevyučtovali???
4. okt 2012 o 22:50  • Odpovedz
@majusqwa ja som RUVZ absolvovala nedavno, strasili ma, ze rumunska ciganka k nam priniesla osypky, a ze co ak sa mi dieta pri hre vonku napichne na striekacku s hepatitidou... inac pokec celkom na urovni, myslim kultivovanostou prejavu. a este som sa dozvedela, ze na zapade nie je ock. povinne a u nas ano preto, lebo tam su ludia ini a davaju sa dobrovolne, a u nas by sa nechceli. :grinning: medzi riadkami mi navrhli, nech dam aspon tetanus, a ze moj prehresok tym potichu uzavru.
4. okt 2012 o 23:00  • Odpovedz
@labaga ale to sa pisalo o prekysleni organizmu nie z kyslych veci ...to si asi zle pochopila ...
4. okt 2012 o 23:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.