Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

sorciera24
4. okt 2012

@labaga ale ja som nepisala o pneumonii......nevkaldaj mi do ust slova.......ak si si nevsimla, nikto tu zapal pluc nepodcenuj.....a praveze sa tu riesia bezne detske ochorenia, na kt. to C staci.......pediatricka je fajn, aspon ta moja....navstevujeme ju minimum;)

labaga
4. okt 2012

@molka no tak žiadne kšefty nenahánaš, ani nikto tu... každý to robí v nádeji pomoct

molka
4. okt 2012

@labaga ale nie je dieťa, ako dieťa. Staršia dcéra bývala 2-3x do roka na atb. Raz ju chcela pediatrička poslať na imunológiu, pretože bola v krátkej dobe často chorá. Odkedy užíva céčko, už niekoľko rokov neochorela. Ale asi ma aj tak spochybníš - prabdepodobne si vymýšľam. 😝

labaga
4. okt 2012

@sorciera24 bez céčka by to skončilo tragicky čo??? sypat biely prášok je tak pre ludí prirodzené, je to zázrak. prosím napij sa vody a zamysli sa

sorciera24
4. okt 2012

@molka to ona rada robi, pozri aj mne vlozila do ust slova, kt. ja vidim prvykrat;).....neriesim, takto sa len brani....a pockaj ako nas zas niecim podobnym vysmeje...neriesim.... 😎

labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labaga
4. okt 2012

@sorciera24 bez klasckej medicíny by tu možno 70 percent nebola. pozor neexistuje na to študia

molka
4. okt 2012

@sorciera24 ja ju vlastne vôbec nepoznám. Ale je tak sebavedomá, že ma ide diagnostikovať z fotky...navyše nepresne.

labaga
4. okt 2012

@molka ale no tak až tak daleko som nebola

sorciera24
4. okt 2012

@labaga tak si predpis antibiotikum a daj pokoj.....idem sa v zdravi venovat muzovi...zbohom 😎

molka
4. okt 2012

@labaga ako vieš?

labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labaga
4. okt 2012

@nae jasné aj ty si tu, ale nič k veci.... ty vieš tak povzbudit tých dvoch pozri a už máš like

sorciera24
4. okt 2012

@nae trafena hus zagagala 😀

labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana92101
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenalabaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majusqwa
4. okt 2012

a uz je to tu zasa. tot, prezlecena pectore.
radsej mi niekto zreferujte, co robia najnovsie RUVZ, ci maju nejaku novu taktiku...

labaga
4. okt 2012

@majusqwa kriste, to je paranoja

labaga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia2207
4. okt 2012

@labaga aj ja sa pripájam a chcela by som vedieť, ktoré c-čko je teda dobré 🙂 myslím si, že nik znás tu nechce svojim deťom ubližovať

labaga
4. okt 2012

@lucia2207 to ti tu nikto nepovie,,, testy su drahé, nikto to robit nebude.... pamatam si modu o prekyslení organizmu. ajej neg. učinkom.. ad. 4g.kyseliny ask.

zaockujteajslnko
4. okt 2012

@labaga
to je fakt, moderna medicina mi pokazila zuby v detstve, ktore mi nasledne moderna medicina teraz "opravi" aj za 2-3 tisic eur z mojho vacku, mozem byt teda rad, ze mame modernu medicinu, to je len jedna z ukazok vydobitkov modernej mediciny....

zaockujteajslnko
4. okt 2012

@labaga
moderna medicina nevie zistit z coho moje dieta malo hnacku..... ale peniaze si za to moderni lekari poistovniam vyuctovali 😀

labaga
4. okt 2012

@zaockujteajslnko načo si tam išiel???? prečo by si nevyučtovali???

anduk
4. okt 2012

@majusqwa ja som RUVZ absolvovala nedavno, strasili ma, ze rumunska ciganka k nam priniesla osypky, a ze co ak sa mi dieta pri hre vonku napichne na striekacku s hepatitidou... inac pokec celkom na urovni, myslim kultivovanostou prejavu. a este som sa dozvedela, ze na zapade nie je ock. povinne a u nas ano preto, lebo tam su ludia ini a davaju sa dobrovolne, a u nas by sa nechceli. 😀 medzi riadkami mi navrhli, nech dam aspon tetanus, a ze moj prehresok tym potichu uzavru.

teodorka
4. okt 2012

@labaga ale to sa pisalo o prekysleni organizmu nie z kyslych veci ...to si asi zle pochopila ...