Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

martina1703
2. nov 2012

@irenkask je mi jedno co si o mne myslis ak si si vsimla reagovala som na urazanie druhych ludi,neposmievala som sa nemyslim si ze prave tato tema je na smiech.Predstav si ze sa ma to dost dotyka lebo aj ja chcem pre svoje dieta to najlepsie,ako kazda matka.

hajanka
2. nov 2012

@manof ktory to je presne co objednavas?

kikulka1
2. nov 2012

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tímto Dčkem? Díky.
http://www.vitalvibe.eu/cs/vitaminy-a-mineraly/...

mimi
2. nov 2012

@hajanka ja ho mam v albume 😉

miskaska
2. nov 2012

@mimi dakujem, pozrela som album.

vlnka81
2. nov 2012

@riela co vsetko obsahuje? pozri anglicku verziu

miskaska
2. nov 2012

@manof ja by som si teda tiez objednala. Dakujem.

irenkask
2. nov 2012

@mart Mňa neoslovuj, neotravuj, ani nespomínaj , nepotrebujem tu tvoju výchovu ani spoveď AMEN.

manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hlavackova
2. nov 2012

@riela ja som o nom uvazovala tiez pred casom, ale ked som si v zlozeni pozrela, ze nosic je kukuricny olej tak som ho zamietla. V Kanade tak ako i USA vo velkom ficia na GMO plodinach, a nikde neuvadzaju, ze tento vyrobok je GMO free, takze radsej nieco ine, napr. Dcko v tom olivovom oleji.

manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskaska
2. nov 2012

@manof Ďakujem za odpoveď. Jeden si teda objednam. Poslala som uz e-mail.

manof
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
2. nov 2012

@manof mna si si zapisal, ze beriem tie tri balenia, alebo ti mam poslat este IP

manof
2. nov 2012

@vlnka81
1 fľ má cca 1020 kvapiek
Záruka je (orientačne) jar 2014. Naposledy to bol marec 2014, ale možno teraz už bude apríl alebo máj 2014.

manof
2. nov 2012

@xlucia
Ak si mi poslala mail na mfillo@gmail.com, tak už nemusíš nič písať. Ak nie, tak napíš na mfillo@gmail.com

riela
2. nov 2012

@hlavackova ďakujem za info 🙂

riela
2. nov 2012

@manof no panebože, to som teda trafila vedľa

hajanka
2. nov 2012

@manof napisem vecer, lebo uz som na odchode 🙂

manof
2. nov 2012

3. časť seriálu článkov MUDr. Ludmily Elekovej v časopise Meduňka:
"Konvenční versus celostní (holistická) léčba (Meduňka 10/2012)"
http://www.slobodavockovani.sk/news/konvencni-v...

fifi284
2. nov 2012

Dnes sme boli u pediatričky a oznámili sme, že už očkovať nebudeme. Mali sme so sebou vzor odmietnutia očkovacích látok od @zaočkujteajslnko. Jasné, že prvá otázka bola prečo??? No a hneď sa do nás pustili ( aj so sestričkou), že aké je to zlé rozhodnute, že nikdy neboli žiadne preukázané negatívne účinky po očkovaní, že očkovanie s imunitou vôbec nesúvisí. Vlastne ho vôbec neoslabí, práve naopak, očkovanie posilní imunitu. Ochorenie na tetanus sa vôbec nedá liečiť. Oni chcú nášmu synovi dobre a robíme veľkú chybu, ak ho nedáme očkovať. Toto nám zdôraznili viackrát... Záverečná veta bola Nech pánboh ochraňuje nášho syna, to nám želajú úprimne! V decembri ideme na preventívku, som zvedavá, či to dovtedy rozdýchajú, alebo nie. V najhoršom prípade musíme nájsť inú pediatričku.

fifi284
2. nov 2012

Jaj a zabudla som, choroby ako autizmus, hyperaktivita, ... podľa nich nie sú z očkovania ale z prechemizovanej potravy, ktorú príjmame!

tean
2. nov 2012

@fifi284
od takejto pediatricky sa neodchadza.
V USA a UK netusia co je dovodom narastu autizmu.
Tvoja pediatricka aj so sestrickou to vedia.
Naozaj premyslas nad zmenou pediatricky ? 😀 😀 😀

Milujem tychto odbornikov. Prd o tom vie, ale ma odpoved na vsetko.

fifi284
2. nov 2012

@tean áno, takto som sa na vec nepozrela. Asi by som o nej mala dať vedieť celému svetu. Zistila niečo, čo iným toľké roky uniká.... Ale teraz vážne. Vraj sa nemám baviť s aktivistami a ohrozovať moje dieťa! Takže tak. 😀
A teraz by som potrebovala poradiť, aktivisti moji 🙂 Týmto krokom som odmietla všetky očkovacie látky. Budem čakať na "srdečný" pozdrav z RÚVZ. Akosi mi uniklo od čoho sa odvíja výška pokuty???? Pokuta bude platiť na všetky očkovania alebo ju budem musieť platiť po každom nevykonanom povinnom očkovaní?

fifi284
2. nov 2012

a ešte jedna vec, ktorú mi tvrdila: vraj od 1.1.2013 škôlka nemôže zobrať neočkované dieťa!!! Počul o tom niekto niečo??

katrenka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrenka111
2. nov 2012

@fifi284 ale to fakt???

fifi284
2. nov 2012

@katrenka111 na ktorú "dôležitú" informáciu myslíš?

mimi
2. nov 2012

@fifi284 a to ma odkial, nech ti to predlozi, kde je to napisane? To uz potom by nemali brat deti ani na ZS, ked nie su zaockovane 😀