Nesúhlas s povinným očkovaním

pd900bo
12. feb 2008

Viem ze uz su tu nejake temy na ockovanie ale ide mi presne o opacnu vec. Mate nejake skusenosti s odmietnutim povinneho ockovania deti? Rodicia uz totizto zacinaju byt viac informovani aj o rizikax ockovania malyx deticiek, avsak ockovanie je povinne takze vlastne ani nemame na vyber. Cize ked je clovek- rodic presvedceny ze nexce dat svoje dieta ockovat porusuje zakon.

jarabica123
2. nov 2012

@vlnka81 A peniazky za vitamin D sa posielaju potom na ucet, ci akou formou??

katarinka81
2. nov 2012

@kolostrum ty davas svojim detom piť len fyziologicky roztok. No to nemaju bohvieake detstvo. Co sa tyka problemov so zaludkom, vzdy povedia ze je to prekyslenie, pritom rovnako sa prejavuje aj presne opacny problem

kolostrum
2. nov 2012

@katarinka81 čo tvoje azda piju destilovanu vodu???
skutočne som v tejto spoločnosti čakal že aspon niekto odpovie na výzvu na tému krajiny ktorá by mala byt najmenej povedzmeže onkologická... ale zatial len gramatika, slovíčka a hlavne aby sa ON neurazil

vlnka81
2. nov 2012

@katarinka81 inac paradoxne prekyslenie organizmu je skor zo sladkeho...a panadol a nurofen je o dost vacsi humus ako kys. askorbova. ach jo. pan doktor by si mal precitat najprv celu petovu studiu, pekne ju stravit a potom tu davat svoje mudrosti - zas je kazdemu na smiech, chuda 😒

kolostrum
2. nov 2012

btw druhý najvyšší výskyt leukémii v europe má belgicko @vlnka81

kaja73
2. nov 2012

@kolostrum skoda ze nie si tak opatrny v tom ca sa detom picha vo vakcinach -taky hlinocek-s 2O krat prekrocennou toxicitou pri 5 kg babatku,je ozaj mnamka vpichnuta do telicka-co tak porozmyslat aj nad tym,ked ti tak vadi cecko v bruska babatka. 😕

Inak davkovanie cecka sa tu odporuca cca 100mg na kg-to je pri 10 kg babatku 1000mg na 24h a vzdy sa tu zdorazni ze to treba rozdelit rovnomerne pocas dna do viacerych davok-ine rady som tu moc nevidela.
A soda sa pridava v pomere 1 ku 4 teda 4 odmerky DM cecka-to je 480mg- a jedna sody-lekarenskej-tu tu odporucaju.
Ked ti uz aj toto vadi, tak si ozaj zaslepny v obalsti vakcin-to je chemicka bomba. 😲 nie kvapka sody s trochou cecka.

nae
2. nov 2012

@kolostrum Prosím ťa, chápeme tu aj paranoidných schizofrenikov, ale nechápeme slepých - prečítaj si, prosím, názov témy.
Pokiaľ ťa zaujíma odpoveď na tvoju otázku, založ si svoju tému, svoju otázku, alebo si náhodne otvor atlas na strane 32 a prstom ťukni do stredu strany. Doporučujem aj megadávku vitamínu C, pokojne vo forme askorbátu sodného, a snáď to tvoja črevná sliznica pochopí tým správnym sposobom, aby tu bol zase kľud. HOWGH.

kolostrum
2. nov 2012

@vlnka81 tu sa nebavíme o prekyslení organizmu, moja, bavíme sa o erozii žaludočnej sliznice...

kolostrum
2. nov 2012

@nae problém s predajom vit. D na dobierku v tejto téme nemáš predpokladám lebo to predáva ON

kolostrum
2. nov 2012

@kaja73 pockaj, kto písal že to nevadí.... si riadne paranoidná skoro ako ON

kaja73
2. nov 2012

@kolostrum 🙂

kolostrum
2. nov 2012

@nae takže problém s tým nemáš že tu na dobierku rozpredáva vit. D ON???

kolostrum
2. nov 2012

no tak ktoru krajinu považujete za najzdravšiu- týkajuc sa onkol. ochorení.... kašlite na NEHO

kolostrum
2. nov 2012

kde sa npr. nikdy neočkovalo, napríklad. To vas skutočne nezaujíma???? lebo ON zakázal???

katarinka81
2. nov 2012

@kolostrum Ty si predsa písal, že kys. askorbova v žalúdku nie je fyziologická. Takže si trochu ulietaš. Ešte si nám ale stále neprezradil svoju špecializáciu, nech vieme zvoliť rétoriku ak by sme mali nebodaj dočinenia s nejakým pánom docentom 😀 Alebo sa za ňu hanbíš??

kolostrum
2. nov 2012

@katarinka81 vieš otáčat vety... písal som o hcl ktorá tam je.... povedz že mi ktorá krajina je a bola prototypom neočkovania? iste špecializaca prevenara, zaockujajmesiac ta nezaujíma hlavne že su vulgárny a poradia

kolostrum
2. nov 2012

no tak kde sa neočkuje a neočkovalo???

vlnka81
2. nov 2012

mili moji pre dnesok sa s vami lucim - kym sa tento mlady nevyburi kedze evidentne doma nemoze ... preco nejde radsej na diskusiu kde zeny riesia svokry? asi by tam bol menej odveci ako tu. bru nocku 😉

kolostrum
2. nov 2012

ak by ste mali len štipku zdravej zvedavosti tak by vás zaujímala stránka so štatistikou cca 40 krajín europy rozdelených podla výskytu konkrétnych onkologických ochorení, a čudovali by ste sa že pri určitých typoch vedu aj nori, dáni, rakušania, švédi,

kolostrum
2. nov 2012

@vlnka81 máš s ešte vela učit, nie len STUDOVAT ako nazývaš surfovanie po internete. teba fakty nezaujímaju.....

katarinka81
2. nov 2012

@kolostrum špecializacia prevenara ani slnka ma nezaujima, keby ma zaujimala, spytam sa ich. No tak nás teda pouč o tej rakovine, nech neodídeme z tohoto sveta sprostí

katka0905
2. nov 2012

@kolostrum preco sa pytas na krajinu? V kazdej civilizovanej krajine su predsa chapadla farmaceutickych firiem, ktore dobrbrovolne ci nasilu presadzuju ockovanie. Su komunity, ktore odmietaju ockovanie. Napriklad amiši. Myslim, ze su na tom zdravotne dost dobre 😉

kolostrum
2. nov 2012

@katka0905 no tak, išlo mi o europu, o životnom štýle amišov..... to je uplne o inom

kolostrum
2. nov 2012

@katarinka81 nezujíma ta ich špecializácia??? každý tu zbožnuje ich rady, lebo ON ich pomazal

katarinka81
2. nov 2012

@kolostrum a ako si to vysvetlujes?? Ze práve tieto krajiny?

vlnka81
2. nov 2012

...este jedna info v Belgicku (kedze odchadzam a tusim kam sa tato diskusia schyluje) sa ockuje jedna radost, dokonca ani sestricka nevedela ze HEXA a MMR nie su povinne...ludia vobec nevedia ze nemusia ockovat. BIG MAMA FARMA to ma dobre podchytene, (Pollio vakcina sa ockuje este s vacsou radostou). vsak v bruseli maju vsetky farmy svoje headquarters - nedaju sa predsa zahanbit 😉

kolostrum
2. nov 2012

@vlnka81 ešte že si vyplnila príkaz JEHO lebo kázal neoznačovat. ON bude spokojný

moniaak
2. nov 2012

@kolostrum tak das uz tu stranku, alebo budes o tom iba hovorit? Ja by som mozno tipla nejaku juzansku krajinu, lebo maju vela slniecka a naturu, ze si neorbia hlavu z nicoho.... alebo francuzsko, lebo piju vela cerveneho vina?:D

katarinka81
2. nov 2012

@kolostrum no na to že tu každy slnka a prevenara zbožňuje si neviem odkiaľ prišiel. To nemáš bohvieaké pozorovacie schopnosti. Mnohí ich príspevky preskakujú, ale to by si vedel keby si čítal.

kolostrum
2. nov 2012

@katarinka81 nie že europa, akocelok, je určitý výskyt určitých konkrétnych onkol. ochorení ktoré sa vyskytuju v danom štáte europy. npr. prostata 1: irsko, 2.francuzsko, 3: island 2008