• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
to ti verim..

ja hovorim ze tento dokument ma byt ako povinne pozeranie, pre vsetkych lekarov.!!!!!

no idem na vec..
baby , ak nie je dokonale prelozene, nenadavajte prosim dobre. :wink:
20. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz
Dievčatá, ja som začala pozerať, ale neviem, či budem pokračovať, som mimo z toho :frowning2: asi nemôžem...
20. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz
co si zacala pozerat???
20. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz
erika, to co si prekladala.
20. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz
aha, nemusis pozerat.; :wink:
tak ja sa tu trapim pisem ako sprosta a zmizla mi cela strana co pisem som nas....a :angry:

mozem od znova.. :angry:
20. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz
http://sathyadas2.blogspot.com/2009/03/silence-on-vaccine-film-en-integralite.html

koniec prvej casti, postihnuty YVES;;;
na neurologickosvalove postihnutia, ktore su coraz castejsie...
je to zriedkava choroba..

idem uz stroho..
lekar ukazuje na sval a na vzorku ktora je odobrata jednicovy.. na nmieste kde ukazuje..

komplikovana, medicinska, rec a ktomu cenadska franina, co moze byt este tahsie.. :unamused:
je tam bunka stavba buniek svalu pri , velkom zvatseni akde vidno fybrozi, krystaly..
krystalicke struktury , nanokrystalicke struktury , hlinika...
u postihnutych...
a tak sa tito lekari snazia ukazat suvislost medzi ockovacou latkou hlinka, vo vakcinacha tejto choroby ktora je coraz castejsia/:

1927 bol pridany hlinik a nebol uz nikdy testovany, ako dlho trva telu ho vlastne vylucit s tela..

nikto si nikdy nedaval otazku..

a nikto nevie preco niektory ludi ani po 10 rokoch nie su schopny ho odstranit a maju ho stale v tele..*

QUEBEC
lekar vedec ktory skuma system imunitnej reakcie v mozgu a hlada preco niektori jedinci maju choroby autoimunity..
aka je presna uloha mozgu a imunity.

opisuje; aka je uloha buniek v mozgu a a aky je sposob reakcie na neaku toxisku latku;;a ako reaguju bunky..

odpoved mozgu na inflamaciu moze byt dvojita..
*prva je chranit normal.. druha moze byt v dosledku velmi silna aktora moze sposobit smrt alebo degeneraciu mozgovej bielej hmoty a tym trvale , postihnutie..
ako prikald je tu , dievcatko

LAURALIA
vakcinovana, na difteriun coqueluche, tetanus.. prve ockovani eu deti.
znacna strata bielej mozgovej hmoty; po niekolkych dnoch po vakcinacii..

matka ukazuje dokument , vyrobcu kde je specificky pisane, ze nie je doporucovane, aby boli ockovane , osoby , mozne mat neurologicke choroby, alebo ak niekto v rodine;. moznost , reakcie, po 2 3 dnoch..

preco tento papier nemala pred tym.; ak by ho mala nikdy neda ockovat svoju dceru..
20. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz
to bol askraten aforma, slak ma ide trafit dvakrat to iste.. prepacte mi za slova.. :wink:
20. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz
pastuska: ja chodím k dr.Pavlove, ale ona má už skoro 70, tak neviem,. ako dlho ešte bude v prevádzke a neviem ani posúdiť, ako sa chová k iným matkám, my dve sme totiž dlhoročné kolegyne z mestského zboru, tak mi možno toleruje všetky moje výmysly :stuck_out_tongue_closed_eyes: V každom prípade, pokiaľ si tehotná - gratulujem - tak žiadne vakcíny nerieš :grinning:
20. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz
http://sathyadas2.blogspot.com/2009/03/silence-on-vaccine-film-en-integralite.html
3/4 cast;;;

preco sa tolko bojime tychto microorganizmov preco s aich snazime nicit za kazdu cenu ap^reco beriem risk vakcinovat za kazdu cenu...;

AURELIA vakcinovana, na hepatitidu B, ma skleroza multiplaque
bola ockovana v 13 14 rokoch v tej dobe bola velka kampan na ockovanie..
bola predstavavovana, ako druha aids..

takze s avsetci ockovali..

lekar vysvetluje ze to bolo na podnet OMS
treba vakcinvat za kazdu cenu, pretoze chceli sa uplne zbavit tejto choroby..(akoby to bolo mozne) :angry:
a tak zacal velka kampan vakcinacie , vakcinovali sa deti od 1 roku az po 65 rocnych..
rozprav vsetko lekar na hepatitidu..on sam vlastnymi slovami..
hovori on ako lekar s anedal ockovat a ni sa neda nie je dovod...
len 0,4 % popolacie malo chorobu a oni vakcinovali celu populaciu. skoro celu..
nebolo dovod vakcinovat..

REVAHB, je to asociacia, ktora sa zaobera pripadmi postihnutimi vakcinaciou..

nikto nikdy nedav tieto nasledky chorob s vakcinaciou..

rodicai a a postihnuti, vsade ak povedali ci to ie je nahodou , spojene s tym bol len usklebok a nemoznost spojenia s vakcinacioou..

je to ,tabu!!!!!
20. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz
4cast zajtra, uz nemam cas.. :wink:
20. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz
holky mi sme zacali prevenar nepovinne mozem odmietnut poslednu 3 davku :frowning2: bez nejakych problemov
20. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz
suziad, ak ste ho mali nepovinne, tak samozrejme! akurat ta moze dr prehovarat, aby ste to dokoncili.
20. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz
no ja prave rozmyslam ze nedam josha preockovat tretiu davku na tetanus a prevnar.len s amusim spytat lekarky, ci nevadi..
dufam ze nie...

ak mate niekto info tak hodte.. :wink:
20. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz
erika, jestli by ti to nevadilo, tak bych rada okopirovala tvoje preklady i s ukazkami na vitarian.cz, souhlasis?
20. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz
Mohla by sa najsť dobra duša čo by hodila k tomu filmu slov.titulky ako k prednaške p.Petek.........a povinne pozerať najmä slovensky lekari :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz
martinka, titulky k tej prednaske su na stranke auria uz tu davali link...
20. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz
dgm.. bez problemu.. :wink:

nech vam len posluzi .. vsetkym.. :wink:

martinka ja by som ti aj hodila, ale nema paru ako na vec.. :wink: :grinning:
20. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz
ahojte, moj syncek po BCG vakcine zacal kaslat a uz su to 3 mesiace a 3 tyzdne a stale mu to nepreslo. (ockovali ho v 9 tyzdnoch) Boli sme u doktorky - homeopatky, vysetrila mu plucka a dychacie cesty a vraj to ma ciste. Hovorila, ze nevie, co to je, vraj to moze byt alergia.. Ze mu mam kupit stodal, ale ja ho zatial chcem len kojit a kym sa nevie, co mu je, nechcem mu davat ziadne lieky na blind. Viete mi niekto poradit, co by to mohlo byt, prip. co mam robit? Chcem s nim este ist k imunologicke... :frowning2:
20. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz
etnicka

Presne to iste v 9tt sme boli na BCG a odvtedy kasle. Som tu uz pisala ak mu ostane chronicky kasel ale bronchytidy tak im ju otrieskam o hlavu tu vakcinu
20. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz
Olinka,prednašku mam už pozretu :slight_smile: ,myslela som ten dokumentarny film čo preklada Erika :wink:
20. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz
martinka zle som citala :grinning: prehliadla som slovko ako tak mi bolo divne ze chces titulky k uz otitulkovanemu filmu :grinning:
20. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz
shtanik, no nevadí, zatiaľ aj moja súhlasila, tak to nechám tak.
Asi si všimla, že ja sa len tak nedám, tak kašle na to :slight_smile:
20. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz
erikasadek, všetko poctivo čítam, takže ďakujem aj ja veľmi pekne.
20. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz
etnicka, vylucte si este pre istotu reflux. ked to uzavru ze je to po bcg, daj vam antituberkulotika, no nic moc pre takeho drobca :unamused:
21. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz
Erika, dakujeme za Tvoju námahu.
Ja si radsej len čítam Tvoj preklad, pozerat sa na to nemozem :pensive:

Este by som sa Ta chcela spýtat, ako je to vo Fr spolocnosti vseobecne s ockovaním, teda ako sa na to dívaju ludia, ci dávaju ockovat, alebo nie a ak dávaju mozu sa rozhodnut kedykolvek, alebo je tam urcena nejaka hranica na jednotlive vakcíny? Napr. mozes si povedať, ja dám len toto a toto a od 2 rokov???
Nemate potom problem napr. v skolke, skole?
Lebo mne to stale nejde do hlavy, ze skoro vsade vo svete je to dobrovolne, lekari netlacia a tu u nas sa na nas dívaju ako na vyvrhelov spolocnosti. Je to mozne, taký rozdiel v postojoch?
21. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz
lucrezia, skoda ze nepozeras, ten preklad je blby na rychlo urobeny.. a treba aj vidiet tych vedcov.;a co tam ukazuju. :wink:

skoda.. takto ti to da ja zmysel..**ako som pisala, ano je to dobrovolne, az na tetanus, DTP.. vakcinu, ta je povinna.. ale nie je hranica..
takze vel arodicov dava z ked su starsie deti.. nie je problem.; vel arodicov dava automaticky ockovat ako to ponuka kalendar ockovaci, kedz enei su si vedomy, rizik,a lebo s aich neboja..

zakald je , ze nikto ta nebude nahanat, ze neockujes staci pred skolkou.. vtedy je vatsie riziko hlavne pre tetanus.. a tak vtedy sa ockoje;.

ako som pisala, poznam vel arodicov ktori ziju skor bio.., bez atb, an baze homeopatik a ich deti su zdrave, bez alergiii; abez pouzitia atb, doteraz, a su zdrave.... aj bez ockovania.. davaju ked maju po 3 rokoch ale len to povinne; :wink:

ja osob,ne som dala josh alen na DTP, a prevnar, ale treba nam preockovat , a zatial sa nechystam uz malo to byt davno ked mal 18 mesiacov.. nikto ma nenahana, . :wink:

urcite nedam v jeden den spolu ale kazdu jednu s ostupom jedneho mesiaca najmenej..

ale viem ze s atu najdu aj lekari, ktori ta budu strasit ze treba ockovat, akoby to bolo povinne, hlavne u cudzincov to skusaju.. :wink:

no najdu s aja taky mne s ato nestalo ,osobne ja som skor mala stastie na tych najlepsich, ale pocula som..
moja mi skor povie cim neskor tym lepsie.. :wink:
21. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz
erika, tych lekárov vám tam v zahraničí fakt závidím
my sme sa teraz vratili od doktorky a už od dverí ma vítala s tým, že čo bude s očkovaním :frowning2: :frowning2: :frowning2:
už nebola taká rozčulená ako minule, skor to hrala na city a vytrvalo mi opisovala, čo všetko sa malej može stať, ked ju nedam zaočkovať :confounded: že zlá reakcia je len v 1pripade z 2 milionov ( minule to bolo z 1 miliona :wink: )
potom som jej povedala, že ani primarka detskej pneumologie v BA nema zaočkovanu vnučku proti TBC a ani ju mat nebude (to su jej slová), tak mi povedala, ze TBC je nieco celkom iné, pritom minule ma strašila s tuberou :angry:
ja fakt neviem, ci za to maju nejaké prachy, alebo je to naozaj z vlastneho presvedcenia??? to naozaj ani jedneho nikdy nenapadne zapochybovat o tom??? ved o nezrelom nervovom systeme a imunite takychto malych detí musia vediet viac ako ja :frowning2:
že ešte počká do 5 mesiaca a potom ma už budu volať niekde na hygienu - no to ma trápi najmenej, ale to naliehanie mi je tak tráááápne :confounded: :confounded: :confounded:
21. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz
@lucrezia : nedaj sa, toto su bezne praktiky - zastrasovanie, demagogia, vyhrazky. Drzim palce :wink:
21. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz
Vidíte tú nechutnú reklamu, ktorá tu hore preblikáva???
21. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz
blovitc, vsimla som si, to od dnes tam je? no, mali by sme sa stazovat u adminov :sweat_smile:
21. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.