• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nesúhlas s povinným očkovaním

(zamknutá)
18. novembra 2012 
@denisocka Zrejme preočkovanie v 11 rokoch proti tuberkulóze. Bolo zrušené až teraz v lete.
3. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz
@miliharmi ahojky, děkuju. Zatím jsem jí naočkovat nedala tak zvažuju jestli mám nebo se na to mám úplně vybodnout...
3. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz
@manof @petot @ostatni
neviete mi pomoct, kde by som nasiel tieto studie ?
1)Aaby, P.Jensen, H., Kristensen, I.: Routine vaccinations and child surfoval: follow
up study in Guinea-Bissau, West Africa. B3VIJ 2000, 321: 1435-8
2)Aaby, P., Jensen, H., Gomes, J., Fernandes, M., l i s s e , I. M.: T he introduction of
diphteria-tetanus-pertussis vaccine and child mortality in rural Guinea-Bissau:
an observational study. Int J Epidemiol 2004, 33 (2): 374-380
3)Aaby, P., Vessari, H., Nielsen, J., Kenneth, M., et al.: Sex differential effects of routine
immunizations and childhood survival in rural Malawi. Ped Infect Dis J
2006, 25 (8): 721-727

na rizikaockovania.sk sa v dokumente MMR odvolavaju na Aaby.
Mate nejaky zdroj, kde to je povesene ?
Kamarat google nepomohol.

Viete ma navigovat aj na stranku RUVZ, kde vyzyvaju lekarov, aby riadne hlasili vedlajsie ucinky ockovania+pripadna statistika hlaseni, kde vidno percentualny odhad hlaseni ? Myslim, ze to spominala davnejsie Denisocka, ale nie som si isty.
23 septembra som vas poziadal o linky na jednu studiu. Obaja ste mi vtedy dali tip kde to hladat.
Sice to nakonieco nebolo ono, ale aj tak vdaka za snahu :wink:
3. nov 2010 o 21:46  • Odpovedz
@tean teraz som to dočítala. ja mám pocit, že nikto to ani nechcel počuť, to čo petot písal. všetci majú len to svoje v hlave,iné nepripúšťajú.
3. nov 2010 o 23:30  • Odpovedz
@denisocka má to od narodenia, po prvom očkovaní v pôrodnici
3. nov 2010 o 23:54  • Odpovedz
@jonas17 Má to od 11 rokov.
4. nov 2010 o 04:18  • Odpovedz
@petot
@jonas17 diky, ja som nestihla pozerat,len MM kričal - pod pozrieť čo sa mu stalo po tuberkuloze,a tak som iba videla chalana s ruškou,bez zvuku -teda so szvukm plačucich deti mojich :rolling_eyes: ,takže ani neviem čo mu je ,teda čo sa mu stalo,ale mal viac rokov,tak asi zo bude v 11r preočkovanie
4. nov 2010 o 07:50  • Odpovedz
teraz 8:25 na markize - dobre rano
je tam John Virapen
4. nov 2010 o 08:25  • Odpovedz
@petot
dakujem :wink:
@jonas17
ved to. Nikto sa tym nechce seriozne zaoberat. Radi nosia ruzove okuliare.
4. nov 2010 o 08:46  • Odpovedz
4. nov 2010 o 08:48  • Odpovedz
@denisocka John Virapen
napisal knihu o praktikach farm.priemyslu, kedze tam veeelmi dlho pracoval..narodil sa mu syn a uz to nezvladol, vsetko povedal..
4. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz
ta kniha sa vola "neziaduci ucinok-smrt"
4. nov 2010 o 08:57  • Odpovedz
a on bol v markize? jak som kukala telrano jedným okom a nezbadala som tam nič podozrive
4. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz
akurát som chcela reagovať na tú knihu Johna Virapena Nežiadúci účinok: smrť. Určite si ju kúpim, ja som čakala, či nepovedia dačo aj o očkovaní.To by bola bomba, že? Hlavne po tých návštevách pána doktora Očkujtesaprotichrípke ! :grinning: Ja som normálne čakala pred telkou, že teraz to rozbalia a na plnú hubu povedia, že očkovanie môže mať aj nežiadúce účinky.Ale nič. :angry: A ešte po tom, čo mi v ušiach a očiach rezonujú tie názory z českej diskusie, kde ignorovali petota. :angry:
4. nov 2010 o 09:20  • Odpovedz
@jonas17 kde je ta diskusia?
4. nov 2010 o 09:41  • Odpovedz
4. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz
Omlouvám se za OT, ale pokud by se někdo chtěl podívat, udělala jsem pro Milenku láskyplnou vzpomínku.
http://www.dlouhacesta.cz/cz/laskyplne-vzpominky/milenka-harmackova/c543
musí se tam kliknout na MILENKA_1.ppt
4. nov 2010 o 10:17  • Odpovedz
@miliharmi naozaj krásne.....a tak smutné... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
4. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz
@miliharmi :cry: nadherne si to spravila aj napisala, zas raz na vas myslim
4. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz
@miliharmi :cry: slzy mi vysli... a stale mam v hlave otazky...ze preco?... :frowning2:
4. nov 2010 o 12:20  • Odpovedz
Děkuji, holky. Vím, že těch důvodů proč mohlo být více, ale jsem přesvědčená, že kdybych ji tenkrát nenechala píchnout tu hloupou injekci, tak tady mohla být a neberu tvrzení, že byla asi slabá a že mohla umřít později na něco jiného, samozřejmě mohlo ji třeba porazit auto, že. Jenže nikdo nevíme, co by bylo, ale vím, že ta osudová chyba v jejím případě byla ta vakcína a nikoho tím nenabádám, aby neočkoval, ať se každý rozhodne sám, ale já osobně už mmr vakcínu u Tomíka prostě riskovat nebudu.
4. nov 2010 o 12:34  • Odpovedz
@maroli
To s tým exekútorom je dosť pravdepodobné.

Keď si z PB, tak to zo ŽA je za pár drobných. To by Ťa aj desať kôl vyšlo lacnejšie, než je minimálna pokuta akú kedy RÚVZ udelil - zatiaľ som zaznamenal 33 eur. Takže ak sa odhodláš na súboj s RÚVZ, budem Ti ochotným žoldnierom. :slight_smile:
4. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz
V dnešnom Novom čase (štvrtok 4.XI.2010) má byť môj minipokec k očkovaniu proti HPV. (spolu s ďalšími dvomi názormi - jedným proočkovacím a druhým protiočkovacím).

Tak ak chcete obetovať 40 centov za bulvár, dnes je na to (snáď aspoň pre niektorých z vás) trochu lepší dôvod než po iné dni.
4. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz
Na jednotke beží dámsky magazín a nezachytila som to celé, ale majú tam nejakého Mudr., ktorý zase vysvetľuje aké je super očkovať (žiaľ nezachytila som o akej vakcíne sa bavia). Ešte odpovedá na mailové otázky.
4. nov 2010 o 13:31  • Odpovedz
@manof dík za info, na bulvár som už dlho nič neobetovala :wink:
4. nov 2010 o 13:34  • Odpovedz
4. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz
@lias bolo to o ockovani proti HPV :angry: :unamused:
4. nov 2010 o 14:13  • Odpovedz
@miliharmi a zase placem.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz
@lias bolo to o ockovani proti HPV :angry: :unamused: , inak, tam sa niekedy clovek dozvie veci, ze sa mu rozum zastavi-
4. nov 2010 o 14:20  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.