Neustupujúca horúčka u 5 ročného dieťaťa

didi1603
13. mar 2015

Prosim vas, uz ste sa stretli s tym aby malo dieta horucku 4 dni? Ma zapalene hrdielko u doktora sme samozrejme boli. Uz aj na kontrole,berie antibiotika,davam aj probiotika. No horucka ustupi len ked uzije nurofen. Na 8 hodin klesne, no potom znova vystupi na 39,5. Uz som z toho nestastna. Moje dieta este nebolo takto chore. Dakujem za kazdy prispevok.

mamavika
13. mar 2015

U maleho uz bola horucka aj 5 dni, moze to trvat kym zaberu antibiotika.

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi1603
autor
13. mar 2015

Je to hrozne, ked ho vidim ako mi trpi. Prosim vas a nepoznáte nieco prirodne, co by pomohlo???

raffaella
13. mar 2015

@didi1603 ked ste boli u doktora tak sa neobavaj, je dobre ze je pod dohladom. Moja dcerka (11,5mesiaca) mala akurat minuly tyzden rovnaky problem. Zacala horuckovat vo stvrtok poobede a az v pondelok bola bez teploty. 4 noci a dni mala horucky, ten posledny den mala 39. Potom to uz kleslo a tak aj zostalo. Moja ma problem s dychacimi cestami, ma ich poskodene. Nastastie CRP mala menej ako 8, cize nemusi brat antibiotika.
S antibiotikami u deti skusenost nemam, zatial ich moje deti nemali. Ak by nezabrali este den - dva, znova by som sla za pediatrom.

raffaella
13. mar 2015

@didi1603 My mame nasadenu iba prirodnu liecbu - t.j. tinkturu z kapucinky, tinkturu z echinacei, do nosa Sterimar, okrem toho inhaluje Ventolin a naklepavam ju 6x denne.
Co je velmi dolezite - uplne sme vylucili mlieko a mliecne vyrobky, mala velmi zdravo papka a este davam vit. D a C.

didi1603
autor
14. mar 2015

Moj Drobec je teraz prvy krat takto chory. Antibiotika ma 2 krat, snazim sa ho liecit homeopatiou a bylinkami, papa zdravo. Tiez davam C a D.vit. Miluje odstavene ovocie aj zeleninu,hlavne cviklu. No z tohoto som dostala strach. Upne ho to zmohlo,este som ho takeho nevidela. Dufam,ze bude lepsie.

bosoriak
14. mar 2015

@didi1603 Antibiotika musia zabrat do 72 hodin, cize do 3 dni. Ak nezabrali, chod k lekarovi. Mozno bude musiet vymenit druh antibiotik.

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz