• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Očkovanie 5-ročných detí. Aké máte skúsenosti?

25. septembra 2017 
@volterra na JIS infekcneho odd., deti som vtedy este nemala, bola som studentka, a castejsie to bol z potravin ako z prisatia kleista..obdobie bolo cca 3 roky, ale chodila som tam len raz za cas, nie v kuse..
4. máj 2016 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beva_z ahaaaaa! :wink: Tak už mi je teraz všetko jasné! :grinning: :grinning:
5. máj 2016 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sardinka335 su tam odkazy na zahranicne zdroje ... len tolko ... a skusenosti kopec ludi, ktory mali neziaduce ucinky
5. máj 2016 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy1311 nech je tam čo chce, mna to vobec nezaujima - je to vyslovene antivax server, takze ake skusenosti tam podla teba budu???? Pozitívne? ...takze ine ako ,,bububu,, tam pan inžinier a jeho posluhovači papagajovat nebudu. To ze su tam zahranične linky tak ako to je pre teba znak doverychodnosti? No pre mna nie. Napisat si moze kto chce a čo chce. Okrem toho opakujem...ani na tomto fore mi nikto z antivaxerov nikdy neodpovedal na otazku že teda ako sa chranit okrem očkovania? Vitaminom C a ruškou? Lebo toto odporuča, Tuharsky denne chlemtať hektolitre cečka a sme chránení...tak kto tymto dristom veri tak nech, nehovorím, ze všetko hlcem lekarom ale neverím týmto šarlatanom ..
5. máj 2016 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@volterra nerozumiem, co je jasne,
6. máj 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peter952 Ty miesto toho aby si dal jeden padny argument tu budes cele forum spamovat nejakou knihou proti vakcinacii.
6. máj 2016 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rimanko cele to tvoje ockovanie je jeden velky spam. Argumentov je tu milion len ty nevies citat.
6. máj 2016 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peter952 Ake moje? Kde som pisal, ze ockujem alebo som ockoval? :slight_smile: Daj mi jeden ked ich je tu milion, jeden mi staci :slight_smile:
6. máj 2016 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, sory, necital som vsetky tvoje prispevky. Vsetky argumenty su v tej knihe nebudem to tu prepisovat. Precitaj si to. Treba zaviest ockovanie proti cholere, moru a sarlachu ved co keby sa vratili ? Bol zaznamenany jeden pripad cholery v avganistane. Ako to ze zmyzol mor? Cholera ? Sarlach ? ved sa proti nim nikdy neockovalo...
6. máj 2016 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peter952 sarlach tu stale je aj kamaratkyn syn mal je to taka silnejsia angina nasadili atb a bolo...a myslim ze sa proti tomu stale ockuje a aj on bol taze asi sa netreba viac vyjadrovat k tomu ake je to relevantne
6. máj 2016 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wakefield. Jasne ze Wakefield je podvodnik. Potreboval si prizarobit a tak sfaloval udaje. Vopchal si sam do zadku celu svoju karieru...spolu s nim aj 12 jeho spolupracovnikov....nevadi. Treba pokracovat v ockovani sudruhovia !!! Az ked uz na planete ZEM neostane ani jedno zdrave normalne dieta potom bude jasne ze sme ciel eradikacie sice nedosiahli ale vynasli sme letidlo na parkety...
6. máj 2016 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peter952 Tvoj osobny zivot musi byt velmi slaby, ked na padne a podla mna celkom rozumne argumenty napises nieco podobne, comu ani sam neveris...
6. máj 2016 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimanko dal si sa zaockovat proti HPV ??? Daj sa ked to ockovanie tak obhajujes. Nemas maternicu ? Nevadi. Odporucaju to tvoji kolegovia z USA.
6. máj 2016 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rimanko ked nemas na to peniaze ja ti to zaplatim. Aspon trojitu davku pre istotu. Ci ?
6. máj 2016 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sardinka335 v poriadku, ja sa nehadam :slight_smile: ... kazdy mame svoju pravdu. mne stacia pripady v mojom okoli, reakcie po ockovani a mam v tom jasno. kazdy si robime podla seba, nemam chut ani cas sa tu hadat. prispevok som sem napisala, pretoze sa pani pytala na nazor na ockovanie v 5 rokoch. hawk ... pekny den
9. máj 2016 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bibistec proti sarlachu sa ockuje ...a akou ocko latkou ...
9. máj 2016 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred týždňom som si dala preočkovať tetanovku, a mala som riadny opuch a strpnute rameno, teraz po týždni tam mam stále daku hrčku a boli to na dotyk, je to normálna reakcia, alebo mám ísť k doktorovi stým? Ďakujem
9. máj 2016 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred týždňom som si dala preočkovať tetanovku, a mala som riadny opuch a strpnute rameno, teraz po týždni tam mam stále daku hrčku a boli to na dotyk, je to normálna reakcia, alebo mám ísť k doktorovi stým? Ďakujem
9. máj 2016 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barborka7870 tak ti gratulujem....sorry za ten cynizmus....neviem co ti poradit....ale pre buducnost nez sa rozhodnes dat sa ockovat zisti vsetko co sa da z oboch stran od vakcinatorov ale hlavne od antivakcinatorov aby si mala objektivne informacie....ak to ostane len pri tej hrcek tak je to OK (myslim ze to aj tak bude), ale po vakcine sa lahko moze objavit alergia a tej sa uz nikdy nezbavis jedine ze by ta liecili doktori a vakcinatori, treba sa na nich obratit.
9. máj 2016 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aristka prepac ale povies mi ake epidemky boli alebo su na nasom uzemi za posledne roky? a navyse v dnesnej dobe kde uz vsetko mutuje si nemyslim ze zato ze sme ockovany sme chraneny...
9. máj 2016 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@barborka7870 nechytaj si to a nedrazdi ...tetanovka sa picha do menej frekventovanej ruky a aspon tri dni by sa mala setrit ....opuch a bolestivost by ti mala postupne ustupit .len si to nedrazdi ...
9. máj 2016 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrasstini neviem na co reagujes tj na aky moj prispevok ....a pokial tu choroby nemame napr.osypky .nema co mutovat ...a preco ich tu nemame .asi je to hygienov a vit.c...
9. máj 2016 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buckeye jasne pride pandemia osypok.....nevadi ze je to banalne ochorenie ktore deti pred 40 rokmi bezne prekonali a mali prirodzenu imunitu na cely zivot...teraz treba ockovat a ockovat a len pan Boh vie ake to bude mat NU ucinky v neskorsom veku...inac uz sa zacinaju viacere ochorenia presuvat z detskeho veku do dospelosti....ale to vakcinatori nejako nepredpokladali....sudruhovia niekde sa asio stala chyba....
9. máj 2016 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peter952 banalne ochorenie?? len nedavno zomrel na ne v Spanielksu chlapcek, jeho spoluzaici co boli ockovani, nemali problem, v 1999 bola peidemia osýpok v osade Kalviov v Holandsku (s nabozenskych dovodov odmietaju ockovanie), ochorelo takmer 3000 ludi, 500 ich malo zavazne problemy, 5 skoncili s osýpkovou encefalitidou a 3 deti zomreli..banalne fakt
9. máj 2016 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@elisvic teba udivuje,ze farmafirma vyraba aj vakciny aj lieky na astmu ? A to, ze ked ma niekto krajcirstvo sije saty,aj oblek,mozno aj ine veci ta neudivuje? Ved to je normalne predsa. Keby mala farmafirma vyrabat iba jeden liek,asi by rychlo skrachovala :relaxed:
9. máj 2016 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buckeye mam ja zacat vypocitavat kolko poskodenych a mrtvych ma na svedomi to tvoje ockovanie? To by som pisal aspon mesiac...uz si sa dala zaockovat? Ockuj sa proti vsetkemu .....
9. máj 2016 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...práve som to riešila s dcérou mal 6 rokov a váhala som, či ju dať preočkovať,....ale tak dala som a nič sa jej nestalo, žiadny autizmus, ani alergia, ani zmena osobnosti....je taká aká bola....takže som rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2016 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peter952 ked ti dojdu argumenty, odporucis kazdemu nech sa da zaockovat. Skutocne prinosna diskusia. No napis nam nejake pripady umrtia po ockovani,sama som zvedava.
10. máj 2016 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok