Očkovanie 5-ročných detí. Aké máte skúsenosti?

kburgerin
21. sep 2009

kto ma prosim vas skusenosti s ockovanim proti tetanu zaskrtu ciernemu kaslu a detskej obrne poradte mi maleho mi maju ockovat vo stvrtok................a mam strach

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
25. sep 2017

Nas dnes ockovali ale nezivou vakcinou na prikaz neurologicky tak snad to bude ok

leeenka26
25. sep 2017

@peter952 kvitujem vam to. Bodaj by som aj ja bola mudrejsia a nedala ockovat. Uz sa mozem len modlit, ze jeho oblicky budu fungovat ako maju. Nieco mal, mal problemy s krvou v moci a ockovanie sposobilo totalny rozvrat a naburanie niecoho, co tam uz nejaky cas viselo a nebolo doriesene. Trpi na vyssi krvny tlak, hematuriou, v case po ockovani mal v moci aceton, krv aj bielkoviny na +++ plus horucky, vracanie. Akoze stacilo aj u nas stop. Bohuzial som svoje dieta neochranila. Moje vycitky su na mieste. V oktobri nas caka biopsia obliciek. V plnej narkoze.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minyminy
1. okt 2019

@monika111111 ... A nenahlasila Vás na úrad? Nam sa naša dnes vyhrážala že pokiaľ ju nezaockujemme že nás nahlási na úrad 😑 ja ju očkovať tiež nechcem

evittam
10. nov 2019

@minyminy Ano. Nakolko lekarka musi hlasit ze ma neočkovane deti. Este pod hrozbou väčšej pokuty ako rodič-az do 5tis.Eur. Nemusí menovite. Nasa nahlasila ze ma neočkovane,raz rocne chodí pracovnik RUVZ a ma právo nanahliadnut do zdravotnej dokumentácie. No a nasli nas. Bola som na pokec na RUVZ a zaplatila som blokovu pokutu. 😉 Nic hrozne.

katrina78
12. dec 2019

@evittam Aj mňa desia príbehy zaočkovaných detí,rozhodla som sa nedať zaočkovať,kolko bola tá pokuta?

evittam
12. dec 2019

@katrina78 25Eur. Za obe deti. Syn preockovanie v 5.rokoch, dcerka komplet neočkovana od narodenie.

rinora441
23. sep 2020