Očkovanie v 5. mesiaci

denisqaa
21. okt 2016

Dobrý večer .. Pred pár dňami , očkovali 5 mes. syna do oboch nožičiek .. po očkovani sme mali počkať 15 min. ( keby nastali komplikácie ) malému sa medzi obočím objavil červený fľak , tak som ich hneď zavolala a že vraj počas kojenia som ho asi trosku pritiskla , tak nič .. o deň neskôr som zbadala pod miestom vpichu další červený fľak a na dotyk , akoby tam bola hrča .. dnes vzadu na hlavičke len červený fľak .. no neviem ☹ Je to normálna reakcia ?? .. ďakujem za odpovede

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
delmondo
22. okt 2016

Hrčku po vpichu sme mali aj my a dosť dlho

denisqaa
autor
24. nov 2016

Baby diky, je to v pohode .. Asi po týždni to zmizlo 🙂... chcem sa ale spýtať ..môže mať dieťa z kojenia skoro v strede hlavy takú guľôčku?? Na porade mi povedali , že to je akoby mliečna žľaza ... ale má to stále a už mame pol roka .

delmondo
24. nov 2016

@denisqaa kojim rok a pol a žiadnu gulocku nemame. Neviem, čo konkrétne myslíš. Fontanelu?

denisqaa
autor
24. nov 2016

@delmondo áno , tam kde sa nachádza fontanela má akoby hrčku už od narodenia .. Na porade povedali , že to môže byť z kojenia .. Na poslednej porade tam bola iná lekárka a tá sa na to hneď sama pozrela a spýtala sa , či viem čo to je a tak som povedala ,že vraj z kojenia .. Neviem .. ísť s tým radšej k doktorovi , alebo to je normálne ?? :/

delmondo
24. nov 2016

@denisqaa radšej sa spýtaj doktorky, za to nič nedáš, akoby si sa mala trápiť a rozmýšľať nad tým. Naša nič také nemá. Skús sa ešte opýtať v skupine Zdravotníci na mk