Očkovanie v šiestom roku života

lubica69
29. jan 2012

Milé mamičky rada by som sa Vás opýtala či neviete niečo bližšie o tomto očkovaní Môj synček mal pred časom 5 rôčkov a pani doktorka nás objednala na preventívku a aj očkovanie To som si naštudovala aj na nete ale počula som už aj od niekoľkých mamičiek,že neboli resp že bolo toto očkovanie zrušené 😕
Neviete mi náhodou povedať viac?Za každú odpoveď ďakujem
A prosím odpovede ako "ja svoje dieťa očkovať nedávam" alebo "nedala by som" nie je pre mňa odpoveď My absolvujeme všetky povinné očkovania Nepovinným sa vyhýbame
Ešte raz ďakujem

katy1979
29. jan 2012

@lubica69 to ockovanie zrusene nebolo to preockovanie v 6 rokoch stale plati

titkovamiriam
29. jan 2012

@lubica69 aj nas ockovali,este vlani-je to ockovanie proti tetanu,takže neverim zeby bolo zrusene,
http://www.sprievodcaockovanim.sk/povinne-ockov...

lubica69
autor
29. jan 2012

@katy1979 @titkovamiriam ďakujem žienky Tiež som našla,že je povinné tak som sa divila,že prečo by to rušili 😕

titkovamiriam
29. jan 2012

@lubica69 niektore ockovania sa zrusili,tusim proti tbc,my sme vsetci tiez povinne ockovany,ja som sa tiez vlani davala preockovavat-ani clovek nevie ako ubehne 10r. 🙂 a neboj ockuju to dnes do ruky,takze to dietatko tak neciti-reakciu sme nemali ziadnu 😉

lubica69
autor
29. jan 2012

@titkovamiriam aha ďakujem Som myslela,že do stehienka No ideme v piatok 🙂

titkovamiriam
29. jan 2012

@lubica69 keby chcela do nohy povedz ze chces do ruky u nas sa pytala ci je pravak alebo lavak aby zaockovala do menej pouzivanej ruky,no napriklad kolegovho syna tiez do nohy a dva dni nechodil ☹

lubica69
autor
29. jan 2012

@titkovamiriam ďakujem Opýtam sa na tú rúčku Lebo dokina spomínala asi nožičku

dari
29. jan 2012

ak nebol ockovany v 3rokoch, tak bude teraz v 5rokoch. Moj ma 6 rokov a nebol ockovany, pretoze bol ockovany v 3rokoch. Dcera bude ale ockovana v 5r. - nebola v 3r. Takto mi to vysvetlila doktorka.

ivanocka83
14. nov 2013

Poradte mi ,boli sme sa ockovat v pondelok,do ramena a mame to este cervene,priemer asi 2,5cm,chcem sa opytat ako dlho moze byt zacervenane .Dakujem za odpoved