Odmietnutie očkovania

13. máj 2023

Ahojte, tie co ste odmietli povinne ockovanie,u nas je to len mmr, podpisali ste dr papier raz ci opakovane? Totiz nasa dr nam to dala raz podpisat, mala som predvolanie,pokecala s nimi ,vysvetlila zdr stav,pokutu nedali a uzavreli konanie a teraz ked sa preockovava mmr v 4roch rokoch chce zas odo mna pediatricka podpísať ze ockovanie nedam..tak ze co jej povedat na to,,lebo teda kolkokrat mam byt predvolavana za jedno ockovanie?..dik

kacena4
13. máj 2023

ona ma povinnost ta predvolat na preockovanie. vzdy podpises, ze nemas zaujem. aj tvoj nazor sa moze menit takze vzdy treba podpis

slovakboy
13. máj 2023

Čo je to očkovanie mmr? Lebo ja by som dal deti očkovať ale až keď už sú trosku väčšie a možno nie na všetko. Obrna a tie základne očkovania určite áno. Chrípka a covid a možno niektoré zvládnuteľné veci tiež nie. A nie naraz ale s odstupom. Proste aby organizmus už bol silnejší

autor
13. máj 2023

@kacena4 cize ste opakovane podpisovali a znova vas predvolali ci ako?

nikpa
13. máj 2023

Pediater nemôže vedieť, či si po 3 rokoch nezmenila názor. Ma volake povinnosti a musí sa ich držať, toto je jedna z nich. No ak je problém podpísať druhýkrát papier, tak nepodpis, už keď si nedala očkovať, je to jedno.

kacena4
13. máj 2023

nas nikdy nepredvoli, len som podpisovala pri kazdom preockovaní, ze odmietam

autor
13. máj 2023

@kacena4 no ja som to stastie nemala a nechce sa mi tam zas chodit a vysvetlovat,hlavne ked som pred porodom

autor
13. máj 2023

@nikpa mne ide o to aby ma opat nepredvolali..nechce sa mi tam opat vysvetlovat, hlavne ked mam pred porodom

nikusa1981
24. okt 2023

Dostala si niejaku pokutu?

maj85
30. nov 2023

Môžem poprosiť chcem sa niečo bližšie opýtať. Môžete mi napísať správu? Ďakujem