Prečo existujú antiočkovacie organizácie?

cocogogo
5. apr 2016

Dlho som hladala odpoved na tuto otazku. Mozno som nemala len statie.Zujimalo by ma co z toho tieto organizacie maju?Popripade kto ich financne podporuje. Kto z toho co ma ze odraduje rodicov od ockovania. Nehladam odpoved ze ''snazia sa sirit strach''. Hladam tu pravu podstatu ktora ma deli od toho aby som neverila antiockovacim organizaciam.

Argument ako farmaceuticky priemysel je biznis v ktorom sa tocia velke peniaze. To mi zmysel dava. Hladam takuto podstatu v antiockovani. Preco siria strach ak to nieje pravda???

aristka
13. jún 2016

@peter952 no povedz mi nieco o historii ocka ...plus si prosim link na lobotomiu ako liecbu tetardacie....inak aj v tejto dobre je to ukon.ktory robi divy a casti predchdza retardacii alebo zmiernuje dopad urcitych dejov na mozog...

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
14. jún 2016

@peter952 lobotomia nie je odstranovanie mozgu a plus ocko a neurochir.vykon si dve rozdielne veci a aj ich ciel je rozdielny a napichvaci dufajme .ze uz vymreli zarovno s draculom.

warholette
14. jún 2016

@peter952 nie, autizmus tu vzdy bol, ale bola horsia diagnostika, ludia sa dozivali kratsieho veku, viac deti umieralo v utlom veku (takze sa autizmus u nich nemohol naplno prejavit) atd. atd.
Zatial co vdaka ockovaniu tu osypky byt nemusia...

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz