4ka operátor - skúsenosti

jankabeluska
3. júl 2020

Ahojte kočky. Mám otázku a prosbu... Máte niektorá operátora 4ku? Dubnica nad Váhom ilava a okolie. Ako ste s ním spokojné prosím 😘😘 ďakujem za každú odpoveď

kobelka
3. júl 2020

@jankabeluska dali sme ho dcére ale čistá katastrofa skoro žiadny signál. Keď jej voláme tak vždy je nedostupná. Tak za nas nie.

janoh9
4. júl 2020

ja mam, akoze no. pokial som v meste ide vsetko, je signal, akonahle pridem na dedinu alebo niekde mimo mesta katastrofa.. ludia sa mi casto nemozu dovolat, net fu .. mozno troska ked je teplo von :D

jankabeluska
autor
4. júl 2020

@kobelka žiadny signál? Ja že majú problém len s netom... A to mimo DCA, či aj v meste?

jankabeluska
autor
4. júl 2020

@janoh9 a to aj v rámci mesta? No... asi si nechám poradiť 😉😄

lentilkaxxx
5. júl 2020

Mala som niekoľko rokov. Keď nebol signál, prepol sa roaming od Orange. Keďže sme v práci neskôr mali len signál T-Mobilu, museli sme 4ka, Orange aj O2 zrušiť. Ak chceš lacné telefonovanie, skús pozrieť aj Juro. To ide pod T-Mobilom a vyjde polovicu čo 4ka.
Mám pocit, že na týchto lacných operátoroch je internet pomalší. Kde má napr. Orange, T-mobile a O2 4G, Juro a 4ka majú len 3G. Kde majú tí prví 3G, títo malí majú len 2G

janoh9
6. júl 2020

@jankabeluska nie v ramci mesta je to OK: ak byvas v meste, odporucam, ceny su super pri 4rke. ale ak byvas v dedine alebo niekde v horach,tak si to premysli :D

nikuska202_2
22. júl 2020

Posledný mesiac nemam signal

renat04
28. sep 2020

ahojte tak moja skusenost je zatial v pohode. nie som sice u nich dlho este ale dlhe roky som bola v O2, asi odkedy som mala svoj prvy mobil. nejako sa mi nechcelo riesit prestup a podobne veci ale to co uz teraz stvaraju ma dost nastavalo. furt sa prezentuju ako fer operator a podobne a pritom akoze ceny furt idu hore ale nejake zmeny k lepsiemu tam nevidim. a po poslednej fakture som si teda povedala, ze stacilo a aj s muzom sme presli do 4ky, ze vyskusame. teraz ked je aj cela tato doba taka neista by sme chceli platit menej za taketo sluzby, usetrit nieco. akoze lakala nas najviac asi ta cena hlavne ale teraz uz by sme nemenili.
@janoh9 tiez mam akoze taku skusenost, ze niekde sa moze stat, ze signal vypadne mimo mesta ked sme niekde v hore alebo v nejakej mensej dedinke ale zase my sme si nadstavili na mobiloch aby sa nam to automaticky preplo potom na narodny roaming a je po probleme 🙂
@nikuska202_2 a odkial si? lebo u nas je v pohode vsetko 🙂 skusala si to riesit s podporou? da sa im aj napisat do chatu na ich stranke

nikuska202_2
28. sep 2020

@renat04 Horna poruba..skusala uz je to lepsie ale nechaoem ako robite to prepnutie na ten roaming 😊

ciarraa
1. nov 2020

Ja som presla k nim zhruba pred pol rokom. Cela tato situacia s koronou nas dost financne zasiahla a tak sme museli zacat hladat kde by sa dalo usetrit a zistili sme, ze mesacne utratime strasne peniaze za pausal, aj ja aj manzel. A tak sme si povedali, ze to by sme mohli kludne skresat aj na polovicu a tak sme zacali asi prvy krat riesit kde maju ake ponuky. Nakoniec sme teda usudili, ze cenovo sa nam vedia najlepsie prisposobit prave v stvorke takze sme sa dohodli aky pausal si kazdy vezmeme, preniesli sme si aj cisla takze ziadne problemy sme s tym nemali. Pride mi to aj praktickejsie lebo viem za vsetko naraz zaplatit kartou cez aplikaciu co beriem ako dalsie plus. Co sa tyka signalu tak zijeme v meste vacsom a nemame ziadny problem zatial. Dokonca som bola prekvapena ako vsetko dobre funguje a lutujem, ze sme tam aj skor nepresli lebo sme nemuseli tolko penazi platit

fednaja
10. feb 2021

Ahojte, potrebujem zistiť či máte niekto skúsenosť s operátorok 4ka, konkrétne s programom sloboda nekonečno +. Ak ho niekto máte napíšte mi prosím skúsenosť či ste spokojné a či naozaj majú toľko dát koľko píšu 🙂

hanka1674
15. feb 2021

@fednaja ahoj ja som u nich už skoro rok, čo by si chcela vedieť presnejšie ?

jankabeluska
autor
17. feb 2021

@hanka1674 ahoj, no ako si spokojná zo signálom, službami a podobne... že mimo mesta je to hrôza...Ďakujem

hanka1674
19. feb 2021

@jankabeluska nežijem priamo v meste a so signálom nemám problém, možno zo začiatku mali problém, ale teraz to už všetko ide ako má, občas chodíme na lazy na chatu a tam nemám signál veru ale tam zatiaľ nikto nemal signál čo tam s nami bol 🙂 a keď tam idem tak som rada že ma neotravuje telefón

fednaja
22. feb 2021

@hanka1674 zaujíma ma ten ich pausál za 20€ či naozaj je za tú sumu a či tie dáta sú naodzaj tak ako píšu a či sa k nim dá preniesť číslo

hanka1674
26. feb 2021

@fednaja áno je to tak ako píšu, mám ho a musím povedať, že okrem toho keď zaplatím parkovné alebo pošlem sms do expressu, tak nič navyše som nikdy neplatila 🙂

katpox
26. feb 2021

Ja nie som z Dubnice... Ale problemy so signalom a aj s internetom

fednaja
8. mar 2021

@hanka1674 a ty maš ten za 20€ teda? Lebo ten ma zaujal zatiaľ najviac aj pokrytie som si zistťoval a pýtala sa okolia či ich má niekto a nesťažujú sa na signál 🙂 Nevieš ako je to keď si chcem preniesť číslo k nim? Lebo som to hľadala ale akosi som to nenašla :/

hanka1674
11. mar 2021

@fednaja áno presne ten, ja som si číslo prenášala už dávnejšie, no dá sa aj na pošte alebo cez ich stránku, tam nájdše presný postup, nerada by som ťa pomýlila, skús si to radšej pozrieť tam

fednaja
24. mar 2021

@hanka1674 zvládla som to cez net , bolo to celkol ľahké 🙂 Len z tých platieb som bola najprv trošku mimo 🙂 Ale od zajtra som u nich v sieti, tak dúfam, že to všetko nabehne tak ako má 🙂

hanka1674
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanka1674
1. apr 2021

@fednaja @fednaja to som rada 🙂 Ľudia sú zvyknutí na iný druh platby u operátorov, ale mne to napríklad vyhovuje, nemôže ma faktúra prekvapiť 🙂 Zatiaľ funguješ v pohode? Nemáš problém so signálom?

xqwertyx
27. feb 2022

@fednaja ahoj, prosím ťa ešte máš 4ku? Ak áno, ako si spokojná po dlhšej dobe?