Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
24. sep 2009

tie jednotacke su velmi dobre-bez soli a konzervantov a Matkovi tiez chutnaju,ale jednu chybu maju,obsahuju zeler a ten sa moze az po 1.roku.(obsahuje ho ta polievka )ale uz som ich dvakrat dala a v poho

yvka1
24. sep 2009

tú ploievku sme zatiaľ nemali len tie mäskové a ešte ďalšie plus že sú lacné 🙂

ivetka5
24. sep 2009

Ahojte,
Yvka, nie neobsahuje hippka sdol, ani korenie, teraz som to pozerala, je tam veškerá zeleninka a voda+ olej z kukuričných klíčkov. Malému to chutí, uvidím dokedy 😀 Dnes som mu dala karfiol do mraziaka, že spravím mu niekedy domka. Ja som tiež za tie domáce, len mi toho moc nechcel popapať. Už od útleho detstva si deťúrence vyberajú, čo im chutí a čo nie. 😅

My sme dnes boli cca 3 hodky vonky, malý si pospal, ja som sa trochu poučila na lavičke a tak. A teraz od 15-j mi to 17:45 spinkal, ja som si mohla v pohodičke navariť 😵 Zlaté dieťatko to ja mám 🙂 Len neviem, kedy pôjde teraz spinkať.

ivetka5
24. sep 2009

Zuzi ani mne tá stránka neišla otvoriť, že chyba pri načítavaní.

Yvka ozi, ako ste dopadli u dokiho?

yvka1
24. sep 2009

Doki nám povedal že vyrážku bude mať pravdepodobne z tých ATB,že mu teraz nemám dávať žiadne ovocie, ATB máme dobrať a polhodinu pred podaním dať Fenistil tak dúfam že to bude ok.

ivetka čože si sa už učila ?? 😨 my ešte len teraz v sobotu začíname -juj už sa teším na voľnú sobotu-kávčka, MAX 😀 😎

sisa.b
24. sep 2009

yvka, mate este vela tych atb? viem, ze mame vymienali, ked mala alergicku reakciu 😕

a ja mam teda zo skoly pekny strach 😔 nic som si nezopakla a momentalne poctivo studujem nieco uplne ine 😝 asi sa tam dlho neohrejem 😅 a neviem si predstavit, ako to moja mala zavislacka bezo mna vydrzi 😢

ivetka5
24. sep 2009

Yvka, tak mi prosím pekne už frčíme na plné obrátky. 16.10 máme prednášku a niečo sa povráva, že aj hneď skúšku, tak soom zvedavá. No a učila som sa na 18.10. Didaktiku odbor. výcviku, viacmenej som to iba čítala 😅
No a 30.10. máme odovzdať z didaktiky odbor. predmetov 4 seminárky, ale akosi som to nepochopila, čo tam má vôbec byť, tak budem niečo zháňat od starších 😀 ale už sa na to teším 😵
Aj uvažuješ nad tým, že budeš ďalej pokračovať, keď skončíš Bc.?
Baby prosím,už ste to tu písali, nechce sa mi hladať, kde ste kupovali tie penové puzzle? V Tescu? Ja som ich dnes videla v hračkárstve 26 ks, je to veľké 2-balenie, za cca 22 ečiek, si myslím, že je to ok cena, je to abeceda, dajú sa vyberať písmenká, tak aj na naučenie trochen. Myslím,že Sisa si spomínala, že okolo 20 ečiek si ty za to dala, ale tu v Tescu nemali, asi skôr TN. Ďakovala 🙂

sisa.b
24. sep 2009

ivetka, kupovala som to tu v hrackarstve a stala tiez cosi cez dvadsat. mame tak isto abecedu 🙂

yvka1
24. sep 2009

sisa to budeš mať teda fakt ťažké keď je cicíková ☹ ale možno to zvládne lepšie ako si myslíš.

tie puzzle som vtedy kupovali v tescu v akcii-celú abecedu a stáli oko 10 €??už neviem ale to len preto že boli vo výpredaji,takže v hráčkarstve je cena myslím ok.

nad ďalším štúdiom určite uvažujem len problém je že tie 2 roky vychádzajúú na 100 000 .tak ešte to nie je isté či pôjdem,ale chcela by som moc 😖 😔 ale dám si potom žiadosť na dekanát o zníženie školného v rámci toho že som na materskej-počula som že niekedy to schvália a ešte aby som to mohla zaplatiť na splátky.

ivet tak to frčíte už teda naplno 😕 😖 😉 my máme vždy skúšky až cez skúškové t.j.predtermíny december a potom riedne v januári.teraz budú ale možno v novembri. len ma celkom neteší že máme školu už aj piatky, to s deckami nebudem 2 dni v týždni 😢 😝

sisa a vy kedy začínate?

ivetka5
24. sep 2009

Ďakujem za info, asi ich pôjdem zajtra veru kúpiť.
Yvka, no máme aj my určené skúškové obdobie, ale tí čo u nás vyučujú, su taktiež externisti a okrem nás sú aj na iných univerzitách, takže ako im to asi vyhovuje, ale som aj rada, napr. min. rok sme mali do Vianoc asi aj 5 skúšok za sebou, a bolo to super, nemusela som sa celé sviatky nervovať. Tak to teda je riadne veľa peňazí, no ja nehovorím nič, lebo ja ešte neviem, koľko to u nás bude na Mgr., majú to až bud. rok otvárať.b A teraz platíš? Ja mám za semester 7-ku. To sa vcelku dá. A to o tých úľavách som veru nepočula 😕

yvka1
24. sep 2009

teraz neplatím lebo keď som začínala tak spoplatnené ešte nebolo. ale jedna kamrátak,asi ju poznáš taká kučeravá denisa za Bc.platila 10000 za semester a za Mgr.20000,-.to čo by sme mali mať my je Ing.tak vraj preto je to aj o to drahšie aj keď ja v tých tituloch teda rozdiel nevidím-veď každý sa naň namaká 😒

yvka1
24. sep 2009

jedna kamarátka ktorá skončila teraz právo si takú žiadosť dala a vyhoveli jej ale ono veľa záleží od dekana.ale čo veď za pokus nič nedám.no ale na tej našej hlúpej škole musím potom zase robiť na ten II.stupeň skúšky 😠

ivetka5
24. sep 2009

Hej poznám z videnia a ona chodila kam? Do TN? No titul ako titul, kokso, keby nebol k potreby, tak na to kašlem, ale som si povedala, som ešte mladá, život pred sebou, tak prečo nie? Keď mám aj 50-ročných spolužiakov 😅
No môj drahý to mal ešte dobré, zadara. Čo už, každý špás niečo stojí, ja si myslím, že investovať do vzdelania nie je na škodu, časom sa to vráti. A to isté aj deťom, už odteraz malému šetríme na školu, lebo čo bude potom, myslím, že aj stredná už bude spoplatnená, a hlavne pri našej vláde.
Tak to máš inak ok, že neplatíš, aj my ako sme v 1-váku začali platiť, tak sa nám to nebude zvyšovať, je myslím na to niaky zákon.

ivetka5
24. sep 2009

A možno ti nedajú, segrenka teraz skončila Bc. na tej Trnavskej, strašili ich skúškami a nakoniec pokračuje bez skúšok ďalej, možno sa to dovtedy zmení, uvidíš.

ivetka5
24. sep 2009

Pôjdem pomaly do hajan, som akási unavená, to bude tým skorým vstávaním 😉 Tak vám prajem pekný večer, vy tu bývate aj do 00:00, to sa pretáčam na 2 bok 😀 Dobrú nôcku, pa🙂

sisa.b
24. sep 2009

ja zacinam tiez v sobotu 😝 a keby som nebola hlupa trafena pubertiacka, tak som uz davno mohla mat skolu hotovu 😒 takto to len odkladam a odkladam a kazdym rokom sa moje sance znizuju. no tak mi treba, komu niet rady... 🙄 😝

yvka1
24. sep 2009

sisa neboj zvládneš 😀 dobrú nocku prajem idem aj ja,kždý deň tu čuším a potom o 6tej budíček 😠 no dnes som veru už zaspala cez obed na gauči 😉

inneska
25. sep 2009

dobré ránko 🙂

tak my sa zase opäť chystáme, balíme...ideme k svokre na víkend...za hodinku by sme mali vyraziť, tak sa 3 dni neuvidíme 😅

inneska
25. sep 2009

bambulky, tak mi odchádzame 🙂 🙂 ...prajem pekný piatok a aj celý víkend čččččúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúzzzzzzz 🙂 🙂 🙂

kvetinkaaa
25. sep 2009

ahojte baby.

no veru mam doma papkačku a tie presnidavky priam miluje. včera som jej davala masovy prikrm a hodinu som sa trapila a nesiel akosi do nej-zo začiatku to nebol problem tak neviem. ona chce asi vsade mrkvu sa mi zda a včera tam nebola.
no po hodine dala 150g toho prikrmu a este som mala otvorenu presnidavku-den pred tym mi nechytilo víčko tak som ju dala do chladničky a ze jej ju dam dojest a ona bez problemov 100g zjedla.
Ivet, ael to je jablčkova bez ničoho, ani cukor a to iba upravi stolicu,nemyslim si ze by ju z toho mohlo boliet brusko.
den pred tym mala sice hruškovu kupovanu, ale nebolelo,ale radsej uz v takych mnozstvach riskovat nebudem 🙂

baby a kolko by mi mala zjest gramov prikrmu aby to nahradilo jednu davku mliečka? vypije mi tak cca 170ml.

Iness pripajam sa k blahozelku 🙂))) a uzi si víkend. to je uz dnes piatok? sa mi ani nechce verit...

idem uspat malu nedari sa jej samej páááá

yvka1
25. sep 2009

ahojte podľa mňa závisí aj od bábätkakoľko spapá, nie je to určené. mne malý vypije každý deň 3krát 250mlieka,veľký pohárik zelen.príkrmu a to ešte pusu otvára a vždy 2ovocia.je to takto skoro od začiatku zavedenia príkrmov.každý mi povie že ho prejedám ale keby mu dám menej, tak ďalšiu hodinu kričí až kým by som mu zas nedala papať 😅

innes uži si to 🙂

baby čo idete robiť?my sa asi prejdeme do parku chvíľu na preliezky.pekný dník 😉

mkatka
autor
25. sep 2009

Ahojte

Já si zas myslím, že mimi si vezme tolik, kolik potřebuje. Oni ještě nejsou nenažraný jak dospělí ne? 😅

Hurá hurá hurá, Vojta už ve školce nepláče. Dnes ráno šel s úsměvem a řekla bych že rád a při vyzvedávání taky v poho, zaraduje se, že ho vidíme. Jen prý během dne, když někoho vidí, tak si posteskne že mama kde je, ale plakat vyloženě už ne. Tak jsem ráda 😵

Yvka, chceš hodit domů ty CD? Mohla bych, než půjdu pro Vojtu, kolem té 14? Teď se jdu válet 😝 😀

mkatka
autor
25. sep 2009

Ehm....zaraduje se, když nás vidí a když vidí někoho, kdo pláče, tak ho to rozlítostní...píšu jak tatar, už jsem myšlenkama v porodnici

ivetka5
25. sep 2009

Ahojte, tam my sme dnes vstávali o 8:50, a malý zas zaspinkal🙂 išla som sa upraviť, a že ideme von a on mi to zalomil, no počkám, pôjdeme neskôr.
S tými príkrmami si myslím, že fak keby nechcelo, tak nepapá. včera mi spapal 1/2 banána, a to by ešte chcel, ale bála som sa, na 1-vý krát. Dnes mu plánujem, buď jabĺčko alebo presnidávku, no ale kedy? Teraz budeme mliečko, poobede príkrm, lebo nám to nevychádza. No mne keď zje príkrmu 1/2 zo 125g, tak do hodky, hodky a pol mliečko, vydrží v pohode. ale skúsim mu dať aj viac príkrmu, aby sme viac bez mliečka vydržali. uvidíme 😅

Aj my Innes prajeme krásny víkend, šťastnú cestu, ja tam mám tetu, je tam super🙂 Na víkendy ako stvorené.
Aj keď to budeš asi čítať až keď prídeš 😉
Tie puzzle sme našli aj v Dráčiku za ok cenu, tak zajtra to pôjdeme mrknúť, akurát, že to asi nieje abeceda.My dnes ideme gratulovať, švagriná mala narodky+meniny, no a zajtra zas bráchovy, ten bude mať 354. ty kokso , ale letia tie roky nenormálne. Ja sa toho asi zlaknem až po 30-ke 😀 Tak máme oslavovací víkend🙂

zuzula25
25. sep 2009

ahojte,my sme sa vratili z prechadzky,je tam uzasne,ale uz chladno ☹

bola som v dmke som malemu kupila plienky eko plienky,tak som na ne zvedava 😕 uz ste ich niekto mal??
potom sme zasli do toho bio obchodu a tam som mu kupila tu cervenu sosovicu,uz mu to aj varim a nakupila som mu tam nejake bio chrumky pohankove,nech ma pre zmenu

innes uzite si vikend,oddychnite si.

ivetka dobre pooslavujte,nech maly je spolocensky 😉

katka super,Vojto si uz zvykol v skolke.a ty este nic??ja viem blba otazka,ja som ju neznasala 😝

kvetinkaaa
25. sep 2009

ahojte

ivet ten bananik davas ako malemu? iba popučiš? či v mliečku? ja som este nedávala. začala som čisto zeleninkou vravi sa ze ti babo bude potom odmietat zeleninu ked sa nauči na sladku chut ovocia.
z ovocia zatial iba jablčko a predvčerom tu hruškovu presnidavku. ale chcem uz aj ovocie.

mkatka a ty mas kedy termin? nepise ti tam tt, asi si to tam zamerne nedala, vsak. drzim ti palce!!

pá my uz mame prikrm spapany o 10.30

mkatka
autor
25. sep 2009

Zuzka, naštěstí nic. Jsem už dost nervozní že jak to dopadne, takže si začínám říkat dneska radši ještě nééé, ikdyž už funim a valim se tempem slimáka.

Vojta je zlaťoučkej, jak je půl dne pryč, mám na něj nějak víc trpělivosti než když "otravuje" celý den 😝

My jsme byli v Bioshopíku včera a odnesla jsem si letáček na různé bio kašičky a čajíky od fmy "babio" a budou mít i NOBILIS kosmetiku. Takže super, zase něco víc na dosah ruky.

Jáj, kdybych věděla Zuzka, že půjdeš do DM, sháním dudlík od MAM, je od 0-3 měsíců a je růžový se srdíčkem. V TN mají jen modrý a zlatý a to DM je najednou tááák daleko, už mi to chození fakt moc nejde. Teda cesta tam ještě jde, ale zpátky je to už na taxík 😅

Dneska si celý dopoledne pletu, jáááj to je paráda, ten klídek doma 😵

mkatka
autor
25. sep 2009

Termín příští sobota

yvka1
25. sep 2009

katka ak sa ti bude chceť tak môžeš k nám veru s DVD dofuneť 😀 a môžeš aj skôr spravím ti ak by nie kávu tak aspoň Caro 😉

sisa.b
25. sep 2009

ahojte 🙂 ja uz mam vsetky deti doma a pojdem si kupit nieco do skoly. ked ja ani neviem, co 😅 poslala som tam konecne svoje foto a zistila som, ze zajtra mame cely den matiku 🙂