Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
30. okt 2009

ivetka pamätáš sa inak na tú holku z koníka čo sme sa raz bavili o jej výbavičke, že má brutal veľa vecí-ona už má 2 plné albumy a stále nie je tehotná ??! to už mi príde tak trošku dosť choré 😅

sisa.b
30. okt 2009

holky, nasla som temu k tomu "nasmu" C-cku a je tam vela uzitocnych rad, kto by si to chcel precitat http://www.zdravie.sk/sz/510/t664553/p3/vitamin...
a docitala som sa, ze klasicky celaskon obsahuje mastenec (je to aj v pribalovom letaku) a ten je karcinogenny 😨

sisa.b
30. okt 2009

yvka, tak to mi pripada tiez chore 😝

zuzula25
30. okt 2009

taze dali sme dole plienku,Matka som posadila na nocnik a on rychlo zisiel z neho a vycikal sa vedla 😝

sisa.b
30. okt 2009

zuzi, neboj 😀 on to raz pochopi. vecne mu plienky davat nebudes. inak akurat sme sa o plienkach bavili v altermamach a vsetky sme sa zhodli, ze ako si ten vek podla seba upravili. kedysi bola hanba, ked bolo v dvoch rokoch dieta este s plienkami, dnes vyrobcovia plienok hlasaju, ze skor ako v 2-3 rokoch to dieta nepochopi a je zbytocne ucit ho 😅 😝

ivetka5
30. okt 2009

Ahojte, tak som doma, zdrhla som o 17:15 domov z prednášky, zajtra sme mali mať ešte tie 3 hodky, ale nám to zrušila, že dnes sa potiahne. Tak som rada, ale aj tak by som asi zajtra neišla. Vcelku zaujímavá prednáška - multimédiá vo vzdelávaní. No čo sa týka taj holky, tak som jej poslala nakoniec ako chcela, ja sa ňou nebudem dohadovať, keby som tak moc tie veci nechcela, prdím na to. Ja som mal skúsenosť zlú, tiež som zaplatila dosť poštovné a ona my to poslal normál v obálke za 0,50 centov do schránky, nepoistené, nedoporučené, som myslela, že ma švihne, som jej napísala, aby vrátila, že keď ofajala, už sa mi ani neozvala. Tak preto, ale nemá to viac ako 0,5 kg, neverím tomu, ja som posielala balík a by ženská poslala 2,50 a akurát to na to bolo. To je jedno, mne sa nejedná o euro naviac, ide o ten princíp. A ja to 1. triedou nepotrebujem, tak som zvedavá, či mi to vôbec hviezda pošle.

Yvka, ty chodíš na tú trenčiansku univer.? Čo je tam také halo teraz kvoli tým diplomom?

yvka1
30. okt 2009

hej hej presne na tú a náš odbor už úplne zrušili-my už doštudovať môžme ale nikoho ďaľšieho naň univerzita nemôže prijať 😝

sisa.b
30. okt 2009

ivetka, ved uvidis, ako ti to posle a podla toho mozes dat hodnotenie 😉

yvka chodi na trenciansku, aj ja, len mne ten diplom za tak kratky cas nikto neponukol 😀 ale to sa riesi tusim prave na tej fakulte, kam chodi ivka 😀

yvka1
30. okt 2009

no mne sa to už tiež s tým poštovným stalo že si vypýtala viac a poslala mi to úplne inak 😠

yvka1
30. okt 2009

sisa tak tebe je to smiešne 😀

sisa.b
30. okt 2009

preto radsej kupujem na ebay 😉

sisa.b
30. okt 2009

jj, no niekto si to vie zariadit, ostatni sa musia ucit 😝 ale kedze chodis uz treti rok, tak ty asi nepatris medzi tych rychlostudovanych stastlivcov 😀

sisa.b
30. okt 2009

tak ja odchadzam do pivnice, dieta si dava druhy poobednajsi spanok 😅 snad potiahne aspon hodinku 😝

ivetka5
30. okt 2009

Sisa, do pivnice? Neni tam zima? počuj niaka myš prebehne okolo teba, sa nebojíš?

sisa.b
30. okt 2009

ivetka, je tam zima, ale to je dobre, aspon nezaspavam. mysi sa nebojim, to skor potkanov, jedneho som tu uz v lete stretla na schodoch 😝 🙄 je tam klud, nerusia ma moji spolubyvajuci, akurat je tam male svetlo 😒

ivetka5
30. okt 2009

Si zober baterku🙂) No mňa by si tam nedostala a ešte večer, ja som po..se..ro

Lenka a kde ste boli, keď ti drobec v sedačke zaspal?

ivetka5
30. okt 2009

Inak s tými školami to začína byť na SK smiešne, vraj tu už má každý de...b..i..l titul

yvka1
30. okt 2009

a to nevieš že sa hovorí ešte aj čím väčší titul tým väčší debil 😀

yvka1
30. okt 2009

sisa no ja by som večer do pivnice ani pre uhorky nešla 😝 😅

yvka1
30. okt 2009

šak Lenka bola u Zuzky-no vidno že nestíhaš čítať 😀

sisa.b
30. okt 2009

juj, este bojujem, ale uz pojdem 😀 yvka, tak to mi staci asi len jeden titul 😀 😀 😀

a preco sa bojite pivnice? 😨 ved my nemame vchody otvorene, este aj spolocny vchod do pivnic sa zamyka. ja ked chytim chute, tak si idem aj o jednej rano pre kompot 😀

ivetka5
30. okt 2009

To viem, že bola, len som myslela, že kočíkom. Tak potom hej🙂) Ale čítam, všetko pekne.

ivetka5
30. okt 2009

Sisa, no tak tam by si ma nedostala, ani keby som mala robiť bobríka odvahy 😀 Že o 1-j, ve´d by som tam asi zomrela na infarkt.

yvka1
30. okt 2009

no šak lebo je tam tma a ja som taký strachopud ☹

sisa.b
30. okt 2009

ivetka, ja som sa tam vcera do pol druhej ucila 😀 potom som sla hore a este som si tu matiku pozerala

sisa.b
30. okt 2009

ale ved my tam mame svetlo, sice slabe, ale je 🙂

yvka1
30. okt 2009

sisa a ty chceš akože skončiť s červeným diplomom keď sa toľko učíš? 😀

no nič-opúšťam vás -pubertálna matka ide žiť do mesta 😀

sisa.b
30. okt 2009

yvka, ja by som rada vobec nejak skoncila, kludne aj s Eckami 😀 no ked mne sa dava tazko do hlavy nieco, co ma absolutne nebavi 😝

sisa.b
30. okt 2009

a vobec sa vela neucim, ved tu teraz sedim a bojujem 😀

yvka1
30. okt 2009

to je na tých školách najhoršie že aj keď je to odbor ktorý baví, učí sa na ňom milión predmetov ktoré sú totálka nudné 😝