Kde v okolí Ilavy kúpim kvalitné detské pyžamo?

dancul8228
29. júl 2020

Ahojte 🙂 viete mi poradiť,kde v okolí Ilavy kúpim detské pyzamo čo sa nerozpadne po dvoch praniach?Za prijateľnú cenu (do 15€)....Bola som v Slovenke ale tam sa mi tie ceny začnú byť dosť vysoké...
Ďakujem

simca06022011
29. júl 2020

No len tie zo slovenky ti vydrzia navzdy 🙂 Nie som z tvojho okolia, ale je napriklad aj slovensky japitex (maju aj eshop), pripadne nam aj tesco detske veci celkom vyhovovali (bavlnene) a tie nemaju extra vysoke ceny. A zase ten rok urcite vydrzia kym z nich dieta nevyrastie. Detto mame pyzamky aj z Tchiba.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilke
29. júl 2020

Slovenka je drahšia, ale ak deti dedia, určite posunies nevytahane pyžamo. Prip. kúp väčšie číslo, nohavice aj rukávy nech sú s patentom, tam väčšie číslo až tak nevadí, vydržia dieťaťu dlhšie. Slovenka má husto tkanu bavlnu, kvalitnú, nie ako Lidl, či iné reťazce. Kúpila som synovi, zdedila dcéra, neterka, momentálne synovec, stále nositeľné, a nielen z núdze cnosť.

zuzula25
29. júl 2020

@dancul8228 detský obchod veverička v Dubnici

kristiii
29. júl 2020

@zuzula25 tak odtiaľ mám ja pár tak nekvalitných vecí, že dovidenia, nikdy viac.

kristiii
29. júl 2020

@dancul8228 a k veci, pyžamá má syn z Tesca alebo od číňanov a teda vždy ho prežili (vydržali, kým z nich nevyrastol a ešte aj synovec podedil)

bettie
29. júl 2020

@lilke no neviem, ja som parkrat kupila pyzamo v Slovenke, detom aj nam a po par praniach vytahane hnusne, za tu cenu uz nikdy viac. A teda setrne som ich prala.

090255
29. júl 2020

@dancul8228 nosíme väčšinou pyžamá z lidla ci už overal alebo tričko a gate ale no stále sú rovnaké. Ono nie všetko tam je ok ale kúpa pyzamiek sa podarila 🙂

lilke
29. júl 2020

@bettie tak netuším, čo sa u vás stalo, deti mali viacero, ja tiež, manžel tričká, dcéra iba od nich nohavičky, a nemôžem povedať krivého slova. Ale keďže slovenka nie je ok, možno poradis značku, ktorá u vás osvedčila. Kúpiť sa dá aj cez net.

lenuliatko84
29. júl 2020

Vevericka v dubnici.maju tam slovensky tovar

ladyvi
29. júl 2020

Objednaj z nextu. Postovne zadara. Kvalita vysoka. Dizajn pekny.

dancul8228
autor
30. júl 2020

Ďakujem vám zienky za rady 🙂 veľmi pomohli pokukám všetko čo ste písali 🙂

berusska85
15. aug 2020

@dancul8228 za 12 eur ma v Pruskom v tom sekaci,ma tam vzadu aj nove veci a vacsina slovensky vyrobcovia 😉

mirkaze
17. aug 2020

@dancul8228 v Dubnici vo vevericke. Ale ja som napr.spokojna aj s Lidlom

vamajka
12. nov 2020

@zuzula25 vevericka sa velmi pokazila