Predoperačné vyšetrenie na Covid-19 - Ilava, Trenčín

ceresna17
2. nov 2020

Ahojte, otec ide na operaciu srdca, potrebujem ho objednat na test na covid ale nikde som sa nedocitala kde a ako. Ak viete poradit okres Ilava alebo Trenčín budem vďačná.

birika
2. nov 2020

@ceresna17 volat na RUVZ

ceresna17
autor
2. nov 2020

Ďakujem, myslela som skor konkretnu skúsenosť/vedomosť.

tatinka
2. nov 2020

@ceresna17 ahoj,citam ,ze chces len konkretnu skusenost,tak neviem ci moja snaha poradit ti pomoze....mamina bola na operaciu pruhu v Banovciach a lekar,ktory jej operaciu odporucil jej aj povedal kedy a kam presne treba ist na testy,cize moja rada je - spytaj sa priamo lekara ,ktory otca odporucil na operaciu alebo zavolaj priamo do nemocnice kde ho budu operovat a spytaj sa ich kam treba ist na testy....vela stastia a nech mu operacia dobre dopadne🌷

ivanaka24
2. nov 2020

v piatok som tiež otca objednávala na testy kvôli plánovanej operácií. Registrovala som ho cez korona.gov a hneď mi odtiaľ prišiel termín, kedy má na testy ísť

tulipanicek
2. nov 2020

@ivanaka24 Ako rýchlo ti prišiel termín?

ivanaka24
2. nov 2020

@tulipanicek asi do 15 minút... a ak myslíš dni, tak on ide až koncom novembra na operáciu, pre istotu som ho v predstihu hlásila

janage
2. nov 2020

@tulipanicek tam vpises do kolonky v dotazniku aky stary ma byt vysledok, ze ho potrebujes na planovanu operaciu a termin operacie resp. hospitalizacie. Objednavali sme dceru kvoli inemu ale vsimla som si to tam pri vyplnani

janage
2. nov 2020

@tulipanicek zisti si aj aky stary test pozaduju. Lebo mesacny je podla mna stary. Ak si si neista zavolaj priamo na oddelenie kde ho maju operovat. Mozno maju info aj na stranke nemocnice