icon

Čo vám ženám na mužoch prekáža?

3. jún 2026

Nadhadzujem temu na poobedny pokec :D
Co vas zeny odpudzuje na muzoch? Aj vo sa tyka vyzoru, aj správania a povahovych crt 🙂 Bude to zaujimave vitat :D
Mne sa teda vobec nepacia zozensteli muzi. Taki, co maju ,,pritepleny" hlasok alebo taky pisklavy. Ked nosia ruzove a rozne harakiri farebne oblecenie, slim rifle, ked maju nausnicu v uchu, prsia ako deviatacka, ochabnute ruky, zhrbena chodza. Co sa tyka správania, tak su to taki ti ,, sedliaci", burani, ktori nemaju vedomosti, ale maju potrebu sa ku vsetkemu vyjadrovat... su velmi hlasni, vsade sa rozkrikuju. Co sa tyka povahy, tak nemam rada klamarov, rozpravkarov, slabych muzov, ktori sa skryvaju za maminkinu, neskor za manzelkinu suknu, nevedia vybavit bezne veci, ako niekam zavolat, nieco vybavit. Pri konfliktoch radsej zohnu hlavu, akoby mali konfrontovat druhu stranu a cakaju od zeny, ze to pojde ona vybavit za nich :D

Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 13. jún 2026 · 94 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • Ženy v diskusii najčastejšie kritizovali zlú hygienu a nevôňu u mužov; odporúčané riešenia sú pravidelná sprcha, čistenie zubov, návšteva barberu a výber kvalitného parfému namiesto lacných sprejov Adidas, Axe alebo Rexona.
  • Povahové problémy ako mamičkovanie, lakomstvo, arogancia a neschopnosť vybaviť bežné záležitosti sú považované za dôležité dôvody odpudivosti; ženy oceňujú mužov, ktorí riešia praktické úlohy (napr. objednajú materiál a vykonajú domáce opravy).
  • Preferencie vzhľadu sú v diskusii výrazne rozličné; niektoré ženy uviedli výškové hranice ako 180–190 cm alebo odmietli plešatých mužov, zatiaľ čo iné takéto zmeny akceptujú, takže kritériá sú silne individuálne.


Q: Čo ženám najčastejšie prekáža na mužskej hygiene a vôni?
A: V diskusii ženy menovali konkrétne problémy: smrad z potu, nedostatočná sprcha, žlté zuby, plesnivé alebo špinavé nechty a nohy, a používanie lacných sprejov značiek Adidas, Axe alebo Rexona namiesto osobného parfému.

Q: Aké konkrétne kúsky oblečenia a doplnky ženy označili za odpudivé?
A: Príklady z diskusie zahŕňajú slim rifle, žabky, slipy nosené nápadne navonok, červené tenisky s nevhodným oblečením, šiltovky, veľké piercings a tunely, gate „pod riťou“ a výrazné reťaze či prenikavé navoňanie trička.

Q: Ktoré povahové vlastnosti mužov ženy v diskusii považovali za „no‑go“?
A: Najčastejšie menované boli mamičkovanie ( „maminkár“ ), lakomstvo, arogancia a „macho“ správanie, nízke EQ/IQ, neochota riešiť konflikty, klamstvo a neempatické správanie voči slabším.

Q: Ako ženy hodnotia mužov, ktorí sa o seba príliš starajú (metrosexuálny štýl)?
A: V diskusii boli kritické nápady ako „príliš veľa krémov“, časté návštevy barberu, úprava obočia, čistenie pleti 2× mesačne a nadmerné kontrolovanie vzhľadu; zároveň niektoré príspevky rozlišovali medzi starostlivosťou a „zženšťelosťou“.

Q: Čo ženy považujú za žiaduce pri praktických schopnostiach muža v domácnosti?
A: Ženy ocenili konkrétne prejavy zručnosti: muž, ktorý premeriame priestor, spočíta a objedná materiál a zavesí obraz do 20 minút, bol v diskusii uvedený ako príklad žiadanej zodpovednosti.

Q: Sú fyzické zmeny ako plešina alebo pribúdanie na váhe dôvodom na ukončenie vzťahu podľa diskusie?
A: Názory sú rozdelené; niektoré ženy uvádzali plešinu alebo obezitu ako odpudivé, iné pripomínali, že telo a vzhľad sa menia u oboch pohlaví a kritika týchto zmien je považovaná za nespravodlivú.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Zlá hygiena a nevôňa sú v diskusii opakovanými dôvodmi odpudivosti.
  • Arogancia, „maminkárstvo“, lakomstvo a neschopnosť riešiť bežné záležitosti sú medzi negatívami často spomínané.


Sporné názory

  • Niektoré ženy považujú zženštenosť (jemný hlas, veľa kozmetiky) za odpudivú, iné tvrdia, že horší je „macho“ buran; obe pozície sú v diskusii zastúpené.
  • Niektoré príspevky považujú pleš za neprijateľnú, zatiaľ čo iné upozorňujú, že kritika plešatosti či zmien tela je hypocritická, lebo ženy tiež menia vzhľad s vekom.


Otvorené otázky

  • Kde leží hranica medzi oprávnenou osobnou preferenciou a povrchnosťou pri odmietaní partnera kvôli vzhľadu?
  • Ako presvedčiť partnera, aby zlepšil hygienu alebo praktické zručnosti, ak je na tieto zmeny rezistentný?


Spomenuté značky a firmy

Adidas,Axe,Rexona,Rytmus,Gerard Butler,LeBron James,SMER,SNS,LSNS,Republika,Turecko,Malacky,Prešov

Spomenuté produkty a metódy

Adidas,Axe,Rexona,prezervatív,antikoncepcia/hormóny,barber,liposukcia,nastrelenie vlasov v Turecku,matcha latté,ikos (e‑cigareta),slim rifle,žabky,slipy,mokasíny,alimenty

Miesta a osoby

Gerard Butler,Rytmus,LeBron James,Turecko,SMER,SNS,LSNS,Republika,Malacky,Prešov

anonym_bc8584
4. jún 2026
@anonym_f99615

Pre mna su antisexi cyklisti v tych plienkovych elastakoch. Ja viem, ze cyklistika je teraz popularna, ale chlap takto ohaknuty je pre mna konecna.

@anonym_f99615 čiže každý,kto sa cyklo seriózne venuje bez výnimky. 👌 Keď šlapeš 100 km , tak neriešiš,či si pre nejakú trubku dosť sexy. Ja som hrdá, že sa môj niekde s cigaretou a kávou neváĺa, ale sadne na bike .Móda-nemóda.

anonym_bc8584
4. jún 2026

Ženy, keď toto číta náhodou aj nejaký normálny chlap, tak nám všetkým robíte dobré meno a nečudujem sa, že máte problém nájsť niekoho ''normálneho''. Nehovorím, že všetky ,ale dám pol kráĺovstva za to,že polovica z týchto princezien sú škraty , pribraté,zatrpknuté a osamelé, prípadne nešťastne vydaté.To už ani nehovorím, že sotva tí vaši vyzerajú ako Brad Pitt pred 20 rokmi.

anonym_f99615
4. jún 2026
@anonym_bc8584

@anonym_f99615 čiže každý,kto sa cyklo seriózne venuje bez výnimky. 👌 Keď šlapeš 100 km , tak neriešiš,či si pre nejakú trubku dosť sexy. Ja som hrdá, že sa môj niekde s cigaretou a kávou neváĺa, ale sadne na bike .Móda-nemóda.

@anonym_bc8584 ty nerieš čo ja riešim, ja píšem svoj názor. To ak mám ja doma plešatého chlapa, tak sa mám urážať a má sa ma dotknúť, keď niektorá napíše, že sa jej hnusí plešatý chlap? Každý si tu môže napísať čo im na mužoch prekáža. A áno, mne prekáža chlap v cyklistákoch, je mi to nechutné, tebe nemusí.

anonym_ee09a7
4. jún 2026
@anonym_a79ef6

@anonym_ee09a7 Tak ty si presne ten, ktory za mna NIE. Prekazas.

@anonym_a79ef6 Zeny s takymito nazormi by som sa ani s osr.tou handrou nedotkol. Tak si to nie mozes nechat, nikto nema o teba zaujem.

anonym_f93de4
4. jún 2026

@anonym_autor Keď hrajú počítačové hry. Bolo mi povedané, že je to hobby ako každé iné, ale mne skrátka vadí, keď sa chlapi bavkajú na počítači ako základnoškoláci. A potom tie bežné veci, čo vadia asi všetkým ženám.

anonym_a79ef6
4. jún 2026
@anonym_ee09a7

@anonym_a79ef6 Zeny s takymito nazormi by som sa ani s osr.tou handrou nedotkol. Tak si to nie mozes nechat, nikto nema o teba zaujem.

@anonym_ee09a7 To mi odlahlo, ze taky nikto ako ty o mna nema zaujem.
Tu handru pouzi aspon na aku taku hygienu v osade.

anonym_ee09a7
4. jún 2026
@anonym_a79ef6

@anonym_ee09a7 To mi odlahlo, ze taky nikto ako ty o mna nema zaujem.
Tu handru pouzi aspon na aku taku hygienu v osade.

Ved to, osadnicka ti zacne vykrikovat, ze nema zaujem. Aka proaktivna, ty pozeras, co tu tocis, kto ta tu asi tak chce mojko, nikto nechce tvoje socialne sluzby.

avatar
majlo1234
4. jún 2026
@anonym_bc8584

Ženy, keď toto číta náhodou aj nejaký normálny chlap, tak nám všetkým robíte dobré meno a nečudujem sa, že máte problém nájsť niekoho ''normálneho''. Nehovorím, že všetky ,ale dám pol kráĺovstva za to,že polovica z týchto princezien sú škraty , pribraté,zatrpknuté a osamelé, prípadne nešťastne vydaté.To už ani nehovorím, že sotva tí vaši vyzerajú ako Brad Pitt pred 20 rokmi.

@anonym_bc8584 ved kazdy ma nejake preferencie🤗

anonym_bc8584
4. jún 2026
@majlo1234

@anonym_bc8584 ved kazdy ma nejake preferencie🤗

@majlo1234 Mne sa napr. páči aspoň 1,90 , nabúchaný, čiernovlasý , fešák južanského typu. To je všetko pekné, len treba vyžadovať to, čo ponúkaš. Ak je to v rovnováhe, tak je všetko v poriadku. Čiže mne sa taký môže smelo páčiť, len ja by som sa možno nepáčila jemu. 😎

avatar
andrejka2424
Autor odpoveď zmazal
anonym_a79ef6
4. jún 2026
@anonym_ee09a7

Ved to, osadnicka ti zacne vykrikovat, ze nema zaujem. Aka proaktivna, ty pozeras, co tu tocis, kto ta tu asi tak chce mojko, nikto nechce tvoje socialne sluzby.

@anonym_ee09a7 Koncim. Este si nieco napis a pohon ego, reakcia ale odo mna nebude.

@autorka K teme. Prekazaju mi muzi, ktori sa budu natahovat do nekonecna so zenou a za kazdu cenu musia mat posledne slovo aj keby si museli n.... do huby. Take proste tetkovske typky. Vid komentar na ktory reagujem

anonym_ee09a7
4. jún 2026
@anonym_a79ef6

@anonym_ee09a7 Koncim. Este si nieco napis a pohon ego, reakcia ale odo mna nebude.

@autorka K teme. Prekazaju mi muzi, ktori sa budu natahovat do nekonecna so zenou a za kazdu cenu musia mat posledne slovo aj keby si museli n.... do huby. Take proste tetkovske typky. Vid komentar na ktory reagujem

@anonym_a79ef6 Nenapisal by som ani jedno slovo, keby si sa do mna nepustila. Nemam dovod sa s niekym hadat, kym prvy nezacne. Ale ak zacne, tak nalozim naspat, kolko sa zmesti, nebudem ticho stat a pozerat sa. Tym co sikanuju, sa hodi, aby napadnuty bol ticho.

anonym_543166
4. jún 2026

Nizky a chudy,ze ho aj vanok odfukne,dlhe vlasy a fuzy.

anonym_a717c8
4. jún 2026

@anonym_autor vela veci z toho co sa tu popisalo, ale napr nemam rada ani chlapov co sa predvadzaju, hlucnych, vulgarnych, ale ked treba nieco zariadit, vybavit zrazu ich niet. Nevedia, neurobia. Mne napr imponuje ak chlap vie byt dominantny, kludne aj hruby ak treba, a nie taky co sa skryje pod stol ked nieco. Chlapov co sa neumyvaju neznesiem, a to je asi nejaky sport narodny pri niektorych... dokonca sa otmu neda vyhnut velakrat, lebo ono ich to hocikedy chyti, aj ak roky s tym nemali problem :D Ak by som mala riesit vyzor.. tak pre mna maximalne odpudive su velke zadky a take nohy dozadu vycapene, tucne nohy.. proste zvladnem aj pivny pupok, aj proste ak nema niekto prave idealnu vahu. ALe siroke tucne nohy, velky zadok ma vzdy, uz aj v mladosti odradil. V mladosti, ked som mohla kritizovat, teraz zvacsa neriesim(ale ani nehladam a nezvyknem obdivovat chlapov na uliciach :D)

avatar
simca06022011
4. jún 2026
@anonym_bc8584

Ženy, keď toto číta náhodou aj nejaký normálny chlap, tak nám všetkým robíte dobré meno a nečudujem sa, že máte problém nájsť niekoho ''normálneho''. Nehovorím, že všetky ,ale dám pol kráĺovstva za to,že polovica z týchto princezien sú škraty , pribraté,zatrpknuté a osamelé, prípadne nešťastne vydaté.To už ani nehovorím, že sotva tí vaši vyzerajú ako Brad Pitt pred 20 rokmi.

@anonym_bc8584 ale tato tema je na pobavenie, netreba to prehanat s vaznostou. Aj tak vacsina z nas velakrat kopu tychto veci prehliadne :DD

anonym_bc8584
4. jún 2026
@simca06022011

@anonym_bc8584 ale tato tema je na pobavenie, netreba to prehanat s vaznostou. Aj tak vacsina z nas velakrat kopu tychto veci prehliadne :DD

@simca06022011 V tom pripade chápem.Ale v tej ďalšej téme, kde sa riešia ženy, tak to až tak s humorom neberú .

avatar
simca06022011
4. jún 2026
@anonym_bc8584

@simca06022011 V tom pripade chápem.Ale v tej ďalšej téme, kde sa riešia ženy, tak to až tak s humorom neberú .

@anonym_bc8584 tak toto je viac menej zenske forum, treba potom brat tie reakcie s humorom :D

anonym_bc8584
4. jún 2026
@simca06022011

@anonym_bc8584 tak toto je viac menej zenske forum, treba potom brat tie reakcie s humorom :D

@simca06022011 Veď hej. Treba potom brat športovo aj narážky chlapov o kilách navyše, ťavích kopytách v medzinoží a strapatých, mastných vlasoch .😁

avatar
gigie24
4. jún 2026
@anonym_0f71e5

Najviac nechutné je, keď si chlap vyfúkne sople vonku do trávy alebo odpľuje. Toto, keď vidím a vidím to často, hanbím sa za nich a je mi na zdochnutie. Neznesiem takých takzvaných oblečených hiphoperov, gate pod riťou a trenky vonku, ale nechutné sú aj slim rifle. Ďalej zajebané, dlhé nechty. Celkovo ak je chlap zanedbaný a špinavý. A čo sa mne osobne hnusí a nikdy by som s takým chlapom nevedela byť, sú holohlavci, hlavne ak sa im tá vyholená hlava leskne. Ďalej obezita, o tom sa ani baviť nemusíme. Nemusí byť vysekaný, nevadí mi ani bruško, ale obezita je na mňa moc.

@anonym_0f71e5 Boze dievcata by ste nechutne, az ma presla chut stretnut vlastneho chlapa ked to citam 😂😂😂😂😂😂😂🙏

avatar
tato_
4. jún 2026

Slusny matros takto pred spanim. Pri citani prispevkov som az trpol, co vsetko na mna sedi a co nie. Aspon som sa dozvedel kopec novych veci :D

avatar
demodun
4. jún 2026
@tato_

Slusny matros takto pred spanim. Pri citani prispevkov som az trpol, co vsetko na mna sedi a co nie. Aspon som sa dozvedel kopec novych veci :D

@tato_ neber to tak smrteľne vážne, veľa tých žien má také niečo aj doma. Ale veď treba si kopnúť, hlavne keď ony sú dokonalé. 😉

anonym_c5dee1
4. jún 2026

@anonym_autor
Prečo hneď tak negativisticky?
Čo tak to otočiť?
Čo sa ženám na mužoch najviac páči?

anonym_c5dee1
4. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_autor damy, ja sa tu tak smejem 😂😂😂😂 úplne si predstavujem kazdeho, co tu date 😂😂😂😂

@anonym_autor
Ale veď ťa smiech prejde,takúto debilinu sem môže zavesiť len hlúpa,zakomplexovaná chudera...

avatar
lanka999
5. jún 2026

skupan co pocita kazdy cent, puritan, suchar co nepozna srandu, moralista, mamickar, taky co vela keca nepocuva, alkac, arogantny drzak

anonym_65d6c8
5. jún 2026

Chlap nemá morálnu povinnosť cítiť príťažlivosť k žene s nadváhou, k žene s malými či príliš veľkými kozami, k žene po 50tke a tak ďalej. Takisto má žena právo povedať, že ju nepriťahujú nízky, plešatý, pupkatý, príliš sa o seba starajúci či málo sa o seba starajúci. Ľudia sú rôzny, každému príde atraktívne niečo iné, to čo dakomu na výzore konkrétneho človeka vadí, inému príde úplne v pohode.

anonym_d8e214
5. jún 2026

Len dva typy:
TUCNY MUZ - krasavec byt nemusi ale tucneho neznesiem
MUZ, KTORY NIE JE FEMINISTA - taky co ocakava ze zena bude robit vsetko a on nic a co zije v predstave ze vsetko v zivote bude podla neho

anonym_be6c13
5. jún 2026

Ja nechápem čo sa tu dvihla taká veľká vlna kritiky voči prispievajúcim. Bežne sa tu objavujú témy čo chlapom príde nesympatické na žene, o akú ženu by nemali záujem a podobne. A to už mužskí užívatelia necítia krivdu, keď tu ohľadom toho píšu. Ale hneď ako sa siahne na ich ego, začnú prskať ako je téma primitívna a ženy, ktoré napíšu svoj názor sú hlúpe. Ženy tu napísali čo ich odpudzuje, nikoho konkrétne nedehonestovali a predsa každý vie, že je to vysoko individuálne. Prečo, keď vy, muži, máte právo písať, že vás odpudzujú obézne ženy, umelé ženy, hlučné ženy, znevažujete toto právo písať na vás? Čo vás na tom tak strašne zraňuje? Píše niekto konkrétne o vás? No tak máte pleš, ktorá sa nepáči Blanke z Malaciek, alebo nosíte slipy, čo sa zase nepáči Monike z Prešova. No a? Teraz úprimne, ak by téma nebola cielená na vaše pokolenie, pohoršovala by vás rovnako?

avatar
katka700
5. jún 2026

Na mužoch, ženách, nebinárnych či inak sa identifikujúcich mi vadia v podstate tie isté veci. Niečo napíšem v ženskom rode, dačo v mužskom rode ale len preto že sa mi to nechce písať 2x.
Arogantné hulvátske chovanie - sedlane čo sa tvária jak Vasilisa Premúdra všetko na plné gule komentuje a kritizuje, debílek čo požral všetku múdrosť sveta, o danej téme vie h...o ale bude sa vadiť a urážať lebo musí mať vždy pravdu.
Jedince čo ohrozujú zdravie ostatných - po wc si neumývajú ruky, keď sú chorí tak sa správajú jak keby mali morálnu povinnosť šíriť svoje bacile a vírusy do celého sveta (áno pracovný trh je sviňa, nie každý má home office, ale keď ideš v buse tak si ku..va zober kapesník/šatku/staré tričko a kýchaš a kašleš tak si zakry ústa a nos), fajčiari a vaperi čo sa tak trasú na svoju dávku nikotínu z gmo tabaku a polónia že cigu/ikos vyťahujú hneď jak sa na zastávke mhd postavia vedľa kočíka
Jedince hrdé na svoj nízky hygienický štandard a umastený smradľavý vzhľad - No dobre, aby bolo jasné, kto nikdy nevybehol vysypať smeti s mastnými vlasmi, vždy mal dokonale upravený nažehlený outfit nech hodí kameňom. Ísť vo výťahu so susedom čo sa práve vrátil z cyklotúry nie je 2x príjemné, ale asi neni logické čakať že bude voňať jak botanická záhrada. To je ok. Čo mi vadí sú tie jedince, čo sa sprchujú raz za týždeň lebo však koža má ochrannú bariéru a tá by sa poškodila, hrdo vám vysvetlia že vlasy stačí umyť raz za mesiac lebo pokožka hlavy má samočistiacu schopnosť, uši netreba čistiť lebo ucho je samočistiaci orgán. Nosia prepotené umastené oblečenie lebo voda a elektrika je drahá a keď niečo nosia týždeň tak to dajú vyvetrať na balkón a je to v podstate čisté.
Jedince čo nechápu osobné hranice. Možno si vyrastal v rodine kde bolo normálne, že keď ste išli do reštiky tak ste ujedali jeden druhému z taniera, možno to stále robíš keď si vonku na káve a koláčiku s najkamkami. Ale kurník šopa keď ideš na pracovný obed s klientami tak sa uvedom a nerob to. Ke´d si prepotíš košulku a potrebuješ sa prezliecť tak prosím na wc nie v open space office pred ďalšími 150 ľuďmi, aj keby si mal telo vypracované ako adonis, nie je to vhodné.
Exibicionistov v MHD - Chápte ma správne, som za to aby sa každý obliekal ako uzná za vhodné, ale trocha súdnosťi by vážne nezaškodilo. Nie, nepohoršujú ma ženy čo nosia legíny na behanie, turistiku, šport (je to proste pohodlný kus odevu), dámy v rokoch v capri gaťoch a psychoedelických halenách (možno to je ich osobný štýl, a napokon násť pri nadváhe ak nie je tá nadváha po tele rovnomerne rozložená vkusné oblečenie čo sadne môže byť mission imposible), starí ľudia čo majú oblečenie z roku 123 s fľakmi od kávy či včerajšej polievky (možno je rád že sa vôbec nazbieral energiu vyjsť z domu, možno má tak pokazený zrak že to ani nevidí). Vadia mi proste exhibicionisti v MHD, napríklad: Keď ideš do lesa kľudne bez trička, maximálne sa ťa zľakne srnka. Ale v MHD neobtieraj svoje spotené telo o sedačku, tých 30 minút v tričku ťa nezabije. Ďalsí príklad: Chalan okolo 35 v hot pants krátkych obtiahnutých neónovo ružových šortkách a čiernom sieťovanom tričku. Kde zmizli elegantne oblečení inšpiratívny transvestiti? Môj zlatý kľudne tak choď do pridu či gay klubu, ale do MHD sa prosím obleč, daj na seba nohavice, pin up šatičky, to je jedno, hlavne sa prosím obleč. Alebo babenka cca 20-30 v outfite silno pripomínajúcom tvarovacie spodné prádlo. Vypchatá podprda z ktorej kypia ženské prednosti. Baby ružové gaťky (inak to neviem nazvať) strihu trochu ako slipy zarezené do análneho otvoru s vypchávkami na polkách. Možno žijem pod kameňom a je to najnovšia fitnes móda. Ale kurník šopa je taký problém do toho poloprázdneho batoha čo máš so sebou hodiť tričko+ šotky či krátke šaty a pri odchode z fitka si to dať na seba?

anonym_f99615
5. jún 2026
@katka700

Na mužoch, ženách, nebinárnych či inak sa identifikujúcich mi vadia v podstate tie isté veci. Niečo napíšem v ženskom rode, dačo v mužskom rode ale len preto že sa mi to nechce písať 2x.
Arogantné hulvátske chovanie - sedlane čo sa tvária jak Vasilisa Premúdra všetko na plné gule komentuje a kritizuje, debílek čo požral všetku múdrosť sveta, o danej téme vie h...o ale bude sa vadiť a urážať lebo musí mať vždy pravdu.
Jedince čo ohrozujú zdravie ostatných - po wc si neumývajú ruky, keď sú chorí tak sa správajú jak keby mali morálnu povinnosť šíriť svoje bacile a vírusy do celého sveta (áno pracovný trh je sviňa, nie každý má home office, ale keď ideš v buse tak si ku..va zober kapesník/šatku/staré tričko a kýchaš a kašleš tak si zakry ústa a nos), fajčiari a vaperi čo sa tak trasú na svoju dávku nikotínu z gmo tabaku a polónia že cigu/ikos vyťahujú hneď jak sa na zastávke mhd postavia vedľa kočíka
Jedince hrdé na svoj nízky hygienický štandard a umastený smradľavý vzhľad - No dobre, aby bolo jasné, kto nikdy nevybehol vysypať smeti s mastnými vlasmi, vždy mal dokonale upravený nažehlený outfit nech hodí kameňom. Ísť vo výťahu so susedom čo sa práve vrátil z cyklotúry nie je 2x príjemné, ale asi neni logické čakať že bude voňať jak botanická záhrada. To je ok. Čo mi vadí sú tie jedince, čo sa sprchujú raz za týždeň lebo však koža má ochrannú bariéru a tá by sa poškodila, hrdo vám vysvetlia že vlasy stačí umyť raz za mesiac lebo pokožka hlavy má samočistiacu schopnosť, uši netreba čistiť lebo ucho je samočistiaci orgán. Nosia prepotené umastené oblečenie lebo voda a elektrika je drahá a keď niečo nosia týždeň tak to dajú vyvetrať na balkón a je to v podstate čisté.
Jedince čo nechápu osobné hranice. Možno si vyrastal v rodine kde bolo normálne, že keď ste išli do reštiky tak ste ujedali jeden druhému z taniera, možno to stále robíš keď si vonku na káve a koláčiku s najkamkami. Ale kurník šopa keď ideš na pracovný obed s klientami tak sa uvedom a nerob to. Ke´d si prepotíš košulku a potrebuješ sa prezliecť tak prosím na wc nie v open space office pred ďalšími 150 ľuďmi, aj keby si mal telo vypracované ako adonis, nie je to vhodné.
Exibicionistov v MHD - Chápte ma správne, som za to aby sa každý obliekal ako uzná za vhodné, ale trocha súdnosťi by vážne nezaškodilo. Nie, nepohoršujú ma ženy čo nosia legíny na behanie, turistiku, šport (je to proste pohodlný kus odevu), dámy v rokoch v capri gaťoch a psychoedelických halenách (možno to je ich osobný štýl, a napokon násť pri nadváhe ak nie je tá nadváha po tele rovnomerne rozložená vkusné oblečenie čo sadne môže byť mission imposible), starí ľudia čo majú oblečenie z roku 123 s fľakmi od kávy či včerajšej polievky (možno je rád že sa vôbec nazbieral energiu vyjsť z domu, možno má tak pokazený zrak že to ani nevidí). Vadia mi proste exhibicionisti v MHD, napríklad: Keď ideš do lesa kľudne bez trička, maximálne sa ťa zľakne srnka. Ale v MHD neobtieraj svoje spotené telo o sedačku, tých 30 minút v tričku ťa nezabije. Ďalsí príklad: Chalan okolo 35 v hot pants krátkych obtiahnutých neónovo ružových šortkách a čiernom sieťovanom tričku. Kde zmizli elegantne oblečení inšpiratívny transvestiti? Môj zlatý kľudne tak choď do pridu či gay klubu, ale do MHD sa prosím obleč, daj na seba nohavice, pin up šatičky, to je jedno, hlavne sa prosím obleč. Alebo babenka cca 20-30 v outfite silno pripomínajúcom tvarovacie spodné prádlo. Vypchatá podprda z ktorej kypia ženské prednosti. Baby ružové gaťky (inak to neviem nazvať) strihu trochu ako slipy zarezené do análneho otvoru s vypchávkami na polkách. Možno žijem pod kameňom a je to najnovšia fitnes móda. Ale kurník šopa je taký problém do toho poloprázdneho batoha čo máš so sebou hodiť tričko+ šotky či krátke šaty a pri odchode z fitka si to dať na seba?

@katka700 pri tomto som umrela: "dámy v rokoch v capri gaťoch a psychoedelických halenách", bože aké trefné😅😅😅

anonym_c908ea
5. jún 2026

Výživná téma.
Okrem vyššie spomenutého ako zžeňštelý, mamičkár, smradľavý, zanedbaný, bez vodičáku,... by mi vadilo, keby proste nedokázal doma urobiť základnú údržbu. Môj si všetko rieši sám, či už autá alebo opravy na dome. Ale nie len to. Ja napríklad navrhnem, že by sme mohli v dome urobiť nový šatník a strešné okno. On to všetko premeria, spočíta. Dohodneme sa či to ozaj chceme a ak áno, objedná materiál a urobí to. Hotovo. A teda aj sa k tomu má. Ak doveziem obraz, tak do 20 minút bude zavesený, lebo sa naň nevydrží pozerať 🤣
A aby vedel prejaviť trošku emócie, radosť, nadšenie, samozrejme aj hnev a nebol ako mŕtva ryba.