Máte skúsenosti s predajcami áut Autorro?
Ahoj Baby.. chystame sa osloviť predajcov áut autorro.. na google sú super recenzie ale chcem sa opýtať aj tu či nemá niekto s nimi skúsenost.. ďakujem
Baby ahojte, aj nás oslovili, máme mať stretnutie. Koľko si berú províziu za predaj? 🙂
Vie mi niekto poradit ak by mepredali auto co sa bude diat dakujem
@adriana19771977 ja si myslím že ho budú inzertovať pokial budete chcieť. To nie je spoplatnené . Ale pokial máte nastavenú cenu reálnu , verím že predajú
@anonym_autor ahojte neriešili ste cez nich aj pôžičku aké sú podmienky a podobne? Ďakujem
@anonym_autor je to blbost ,pytaju si min provizi 1300 o tolko můžeš ponížit cenu tvoji auta a inzerovat na tych istych portaloch.Zmluvu ti daju podpisať a ked ju chceš obratom zrušit (do 14 dni) tak si pytaju aj tak za marketing. 600€ choree nič nieje zadarmo.Je to realitka ako ostatne ževraj obchod bez starosti o autach nevedia nić tak ako každy realitak .Len ide o to že niekto nema čas na inzertovanie čo predava tak takyto sprostredkovatelia sa nato vrhnu.Všetko je to o peniazoch,len akurat że každy si to môže zrealizovať sam a ušetri.Je jedno či predavate auto ,alebo nehnutelnosť .je to len premyslene aby niektory na tom zarobil🙂 Nič proti realitakom ,ale je rozdiel ked niekto ma proviziu prehnanu a niekto si to vie spočita kolko ušetri.🙂
ja som sa im ozvala sama, lebo sa mi paci u nich jedno auto a chcela by som dat moje ako protihodnotu, mne sa ani neozvali ...
Pisal som im ohľadom nacenenia vozidla, ale nekontaktovali ma vôbec. Ako som dal inzerát na internet, tak už mi pani volala, ale nemám záujem, nakoľko ma prvý krát odignorovali. Aj tak by ste im pri predaji museli platiť províziu, čiže radšej zlacnite auto o cenu tej provízie a predáte hneď.
stači dať inzerat na autobazar eu,bazoš a pod. a hned vas začnu lanariť na ako je to u nich vyhodne bez starosti,ale ked si to date sami o to ponižite cenu myslim o ich proviziu tak skôr predate aj bez realitiek,ked zvolite vykup za protihodnotu tak vam padne sanka aku vam ponuknu cenu Dnešnej dobe sa nič nerobi za dobrý pocit 🙂
mam osobnu skusenost-iba vam zkomplikuju a oddialia predaj auta,ked nemozte predat auto sami,tak znizte cenu alebo este vyckajte
Ahojte, moja skúsenosť je taká, že 3 mesiace som bol zmluvne viazaný zaplatiť im 1000 eur, aj keby si auto predám sám. Oni mi ANI JEDNÉHO záujemcu nedoručili, napriek tomu, že cenovku navrhol sám pán, ktorý prišiel podpísať somnou zmluvu a nafotiť auto. Po skončení platnosti našej zmluvy, moje auto inzerovali naďalej, bez upovedomenia, stiahli ho až keď som ich na to upozornil ja... po celú dobu čo auto inzerovali, ani raz sa mi neozvali, či chcem zmeniť cenu, zmeniť popis, proste absolútny nezáujem... Najlepšie na tom je, že aj keď ja som naháňal ich a prejavil som záujem o výmenu za auto ktoré bolo taktiež inzerované u nich, ani si nedali tú námahu preveriť či ten druhý majiteľ by mal záujem o výmenu. A TO NAJDOLEZITEJSIE! ONI NEPREVERUJÚ REÁLNY STAV AUTA, IBA HO NAFOTIA! Zmluvne vystupujú iba ako "sprostredkovateľ" - žiadne garancie na seba reálne neberú, NEVEDIA ČO VÁM PREDAJÚ.... a na záver, zmluva, ktorú so mnou spísali bola neplatná, keďže moje auto je písané na firmu, a podpisoval som ako súkromná osoba - jednoducho nič poriadne nepreverujú 🙂
Ahojte, moja skúsenosť je taká, že 3 mesiace som bol zmluvne viazaný zaplatiť im 1000 eur, aj keby si auto predám sám. Oni mi ANI JEDNÉHO záujemcu nedoručili, napriek tomu, že cenovku navrhol sám pán, ktorý prišiel podpísať somnou zmluvu a nafotiť auto. Po skončení platnosti našej zmluvy, moje auto inzerovali naďalej, bez upovedomenia, stiahli ho až keď som ich na to upozornil ja... po celú dobu čo auto inzerovali, ani raz sa mi neozvali, či chcem zmeniť cenu, zmeniť popis, proste absolútny nezáujem... Najlepšie na tom je, že aj keď ja som naháňal ich a prejavil som záujem o výmenu za auto ktoré bolo taktiež inzerované u nich, ani si nedali tú námahu preveriť či ten druhý majiteľ by mal záujem o výmenu. A TO NAJDOLEZITEJSIE! ONI NEPREVERUJÚ REÁLNY STAV AUTA, IBA HO NAFOTIA! Zmluvne vystupujú iba ako "sprostredkovateľ" - žiadne garancie na seba reálne neberú, NEVEDIA ČO VÁM PREDAJÚ.... a na záver, zmluva, ktorú so mnou spísali bola neplatná, keďže moje auto je písané na firmu, a podpisoval som ako súkromná osoba - jednoducho nič poriadne nepreverujú 🙂
@sss34 dobry den, ta provizia 1000 eur je bez DPH? lebo aj odo mna pytaju...dakujem
@sss34 dobry den, ta provizia 1000 eur je bez DPH? lebo aj odo mna pytaju...dakujem
@kacenka2121 1000 bez dph

ahoj, zistila si niečo? nás teda konkrétne oslovili ony tak by tiež potešili recenzie 😁