About you - doručenie

tehotna40
6. júl 2021

Ahoj baby, minulý týždeň pondelok som si objednala tenisky z aboutyou, ukazovalo doručenie 6.-7.7, čiže tento týždeň, dnes mi prišlo ze "odoslali" ale keď dám sledovať objednávku tak zásielka ešte podaná nebola a doručenie mi na účte v aboutyou ukazuje uz 12.-13.7, to bude 3 týždne od objednania. Objednavala som odtiaľ prvý krát. Nemáte nejaké skúsenosti kedy to reálne príde? Viem, že majú doručenie zadarmo , ale toto sa mi zdá naozaj dlho.
Ďakujem vám za skúsenosti

tehotna40
autor
6. júl 2021

*2 týždne od objednania, mam tam preklep

daridari11
6. júl 2021

@tehotna40 Dosť často sa aj mne predĺžila lehota dodania, boli to niekedy veru aj tie tri týždne. Ale zase vždy s ospravedlnením zaslali na mail 20% zľavový kupón na ďalší nákup.

broni79
6. júl 2021

@tehotna40 objednávam si odtiaľ pravidelne, čas dodania sa môže predĺžiť najmä v čase výpredajov. Ak objednávku už odoslali, do 2 dní ju máte doma.

tehotna40
autor
6. júl 2021

@broni79 no mne prišlo ze odoslali, ale keď dám stránku pošty napíše mi ze zásielka ešte nebola na poste podaná

domccca68
6. júl 2021

@tehotna40 áno oni ju odoslali zo skladu ale ešte ju nedostala slovenska posta to tak byva. Minulý týždeň boli výpredaje takže veľa ľudí objednávalo moze sa stať že bude meškať ak áno dávajú ospravedlňujuce kódy ako vyššie je spomenute. Tiez som robila aj štvrtok aj piatok objednávku a dokonca tá štvrtkova nebola podaná na pošte a piatková už áno

essenceee
6. júl 2021

je to vlemi dlho. Ked je to var skladom, tak vždy ked som si niečo objednala, doma som to mala za max 3 pracovne dni a to nielen od nich, ale aj z inych eshopov

tehotna40
autor
7. júl 2021

@essenceee tiež sa mi to zda dlho, keď objednávam z iných stránok tak tiež max 3 prac dni, len keď to predĺžili raz, aby nepredlzili znovu, a letné tenisky môžem dat rovno do skrine keď prídu 😀 bol to tovar skladom a nie lacný. Myslela som si ze taka stránka všade reklamy nato ze to bude ok

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehotna40
autor
7. júl 2021

@tayla ano, to sa mi minule stalo na stránke kočíky.sk malej som objednávala nejaké misky na papanie a dudle na flasu a tak a z 10 veci mali 2 😀 ale hlavne ze všetko skladom. Ja viem ze raz to príde len to sú také letné tenisky a rada by som ich nosila keď už som za ne dala toľko peňazí lebo nemôžem teraz nosiť otvorenú obuv, kvôli zraneniu na palci a v normálnych teniskách mi je teplo na nohy pochopiteľne.

geforce5
26. aug 2022

@tehotna40 obchod vobec neodporucam. Cakam uz vyse 2 tyzdnov a vcera mi len dosiel mail ze namiesto 7ks oblecenia ktore som si objednala mi dorucia len 2ks. Clovek stravi pol dna hladanim aby mu potom oznamili ze tovar vlastne ani nemaju. Strata casu

tayla
26. aug 2022

@geforce5 a sú tie veci stále dostupné? Ak áno, zavolaj na infolinku a spýtaj sa, či by ti neposlali kupón na dorovnanie ceny, za ktorú si to kupovala, nebýva s tým problém 🤭
@admin 🤔

geforce5
27. aug 2022

@tayla nie su dostupne. Pozerala som to. Ponukli mi zlavovy kupon 25% ale realne tam uz nemam co nakupit

martul
13. dec 2023

baby neviete aktuálne skúsenosti pred Vianocami?
Naklikala som si veci a dáva mi dodanie 20-27, no bojím sa či to príde do vianoc.