Ako dlho ste čakali na objednávku Sinsay?

veronika0310
15. dec 2021

Ahojte 🙂 ako dlho ste čakali na objednavku? Vďaka

janulla1
15. dec 2021

@veronikavaneska presne aj ja tak, 8.12. Objednane, aj mail ze to ma kurier a nič

poopsie
15. dec 2021

Ako ja som objednávala veci na oblečenie, nič na vianoce a ešte aj na dobierku, takže som nemala žiaden stres... Ale, že ste sa nepoučili z minulých rokov 🤔potom ešte treba niekomu vynadať, že pokazil Vianoce ak balík nestihne prísť....

veronika0310
autor
15. dec 2021

@renka30 zatiaľ čakám, keď sa do piatka zásielka nepohne aspoň na to že je zabalená a daná kuriérovi tak riešim niečo iné (narýchlo)

mmirka02
15. dec 2021

@lenicka777 prosím ta ešte som odtiaľ neobjednávala tak sa chcem opýtať ci sedia veľkosti keď nosím M tak objednať M alebo radšej väčšie?

simca06022011
15. dec 2021

mne prislo rychlo, v podstate za par dni.

simca06022011
15. dec 2021

@veronika0310 a inak tyzden pred vianocami, ked uz kurierske spol toho maju tolko, ze mne doniesli zasielky aj v sobotu, sa netreba cudovat. Plus zalezi aj co sa objednava, niektore eshopy uz aj posielali emaily, ze napr. beru obj. len do dnes s dorucenim cez vianoce. Cize teraz uz len byt trpezlivy.. zase do vianoc je to este daleko :D

21anjelik19
15. dec 2021

@veronika0310 mne sa stalo že som urobila 2 objednavky v ten isty deň ..jednu rano a druhu večer ...a tá co bola urobena vecer tak mi prisla na 3tí deň a ta co bola urobena skor teda ráno mi prisla na nejaky až 11ty deň cca ...a to som im mail pisala na ktory ani neodpovedali do dnes

veronika0310
autor
15. dec 2021

@21anjelik19 ahoj 🙂 ja som im tiež písala prvýkrát včera lebo som sa chcela len informovať nakoľko žiadny mail ani nič .. napísali mi že moja zásielka bola prijatá skladom na vybavenie ... reku že dobre 🙂
Napísala som dnes kontaktný formulár a spýtala sa či mi nevedia náhodou povedať či to príde do Vianoc alebo mám čakať kým mi to vôbec príde... hádajte čo odpísali ... "vaša zásielka bola prijatá skladom na vybavenie" no a napokon keď som napísala na FB tak mi nejaký pracovník odpísal že garanciu doručenia do Vianoc mali do 10.12. t.j. do piatku a tým pádom mi s istotou nevie povedať, či mi zásielka príde alebo nie. Tak mne už netrebalo veľa, porozprávala som sa s partnerom, kedže tam boli viacmenej darčeky pre jeho stranu rodiny 🙂 a zhodli sme sa že radšej nájdeme niečo iné akoby sme potom mali nadávať a na poslednú chvíľu kúpiť aj niečo s čím nie sme stotožnení 🙂 tak
ja som sa nakoniec rozhodla, že objednávku zruším. síce nerada lebo mi tým pádom prepadol zľavový kód ale nebudem riskovať že to do Vianoc nepríde tak som objednala niečo iné z iného e-shopu 🙂
Ďakujem baby za ochotu podeliť sa s vašimi skúsenosťami ale ja som rada keď mám istotu čo mi ten druhý e-shop dal kedže garantujú doručenie do Vianoc keď objednám do 17.12. 🙂 tak ja nemám na čo čakať 🙂 držím vám prsty nech všetkým dôjde všetko čo má a krásne požehnané sviatky želám <3

alzbetkaaa159753
15. dec 2021

@veronika0310 ja som objednavala 6.12. A prislo az dnes...

21anjelik19
15. dec 2021

@veronika0310 zachovala by som sa tak isto

veronika0310
autor
15. dec 2021

@alzbetkaaa159753 asi by ma porazilo

veronika0310
autor
15. dec 2021

@21anjelik19 robila som v e-shope, všetky objednávky išli najneskôr na další deň, počas Vianoc sme mali nátlak neskutočný aj počas prvej vlny ale aspoň sme podali info ako je na tom balíček a robili ostošesť. Z toho hľadiska ma sinsay sklamal 🙃 možno niekedy inokedy sa znova odvážim nakúpiť ☺️

veronika0310
autor
17. dec 2021

Baby tak sa pochváľte komu už prišiel balík 🙈
Ja musím povedať že aj napriek tomu že som objednávku zrušila tak pani mi na ďalší deň napísala že už sa to nedá 🤷🏻‍♀️ Takze mi ju poslali a dnes prišla. Chcela som ju neprebrat ale keď som videla toho ustrosteného kuriéra, ktorý mal dosť už tak som nemala to srdce mu povedať že zbytočne chodil. Tak som prevzala a priateľova rodina bude mať bohatšieho Ježiška teda 😂🙈

lenka2710
17. dec 2021

@veronika0310 objednala som v sobotu a dnes prišlo

veronika0310
autor
17. dec 2021

@lenka2710 ja v nedeľu a dnes