Ako dlho ste čakali embryotransfer?

alex5896
12. mar 2023

Ahojte ako dlho ste cakali v cakarni na embryotransfer? Mne povedali kedy sa uskutocni vklad s casom a cakala som tam hodinu je to normalne vobec vef je to sukromna klinika 🙄 ake mate skusenosti pozitivne/negativne a ake mate car.

nique
12. mar 2023

Myslím ze 30-40min Gynfiv Ba

dominikahr
12. mar 2023

@alex5896 je to normálne. Môže sa stať že dr vyšetruje pacientku dlhšie ako majú stanovené, alebo robia OPU dlhšie, sú veci ktoré ani oni ovplyvniť nemôžu. Tiež su len ľudia a nie stroje A čas objednania je vždy orientačný.

alex5896
autor
12. mar 2023

A ako ste to riesili s mechurom 🙄 iba to ma trapi lebo som bola naliata a cakala som ..prvy krat mna vzali na cas a teraz som dost cakala mala som plny mechur proste cele zle bolelo to bolo to neprijemne

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex5896
autor
12. mar 2023

@bilberryday ja som mala v papieroch vypit 0,7 dcl vody 😂

mircalla
12. mar 2023

10 min, ja slovenske CAR ani neriesim bola som v Brne. Uplne iny pristup a sluzby

princess59
12. mar 2023

Vždy ma vzali +- v objednanom čase, transferi som mala v Brne a v Martine.

cucica
12. mar 2023

@alex5896 no ja som raz musela ist odcikat, co bol teda dost problem odcikat trosku, ale zvladla som 🤣

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasenka6
21. mar 2023

Iscare BA - vždy meškali cca 50min až hodinu. Veľmi neprofesionálne, keďže nakážu mat plny mechúr

alex5896
autor
21. mar 2023

@sasenka6.... 🙄 Aspon niesom sama chore

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasenka6
21. mar 2023

@gejb a mna ešte sprdli že mám až moc plny mechúr a že preto slabo vidieť 😒m

sasenka6
21. mar 2023

@alex5896 majú to zle naplánované, alebo keď vedia že budú meškať, mohli by dať avízo recepčnej, aby pacientku poučila, kedy začať piť 😬

gejb
21. mar 2023

@sasenka6 ja sa všetky veci učím a dozvedám až z vlastnych sousenosti..lebo s komunikáciou to u nich trochu viazne...

sasenka6
21. mar 2023

@gejb áno, trosku viac viazne. Navštevujem toto centrum od 2016 a každým rokom je to horšie a horšie

alex5896
autor
22. mar 2023

@gejb napodobne tabletky co som mala mat vagin brala som ustne lebo tak bolo pisane v letaku a akosi mi nik nepovedal ze sa maju vkladat....

@sasenka6 mna tiez zdubali za plny mechur asi aj preto to nevyslo kedze na cely monitor mali len mechur ....ano ide to dolu vodou alebo si myslia ze vsetko vieme a pre nich to je samozrejmost na to ze take palky platime malo by to mat lepsiu uroven...

gejb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasenka6
23. mar 2023

@alex5896 to mi je ľúto že to nevyšlo 😒

alex5896
autor
23. mar 2023

@sasenka6 ...dakujem... idem o tyzden 😊 dam dva ket za sebou a ak nevyjde tak pauza a sustredenie sa na seba a rodinu 😊 zatial to vudim pozit. Ale uvidime ako by ma zasiahlo nahodou keby to nevyslo a to mame jednotkove embryjka 🙄

sasenka6
23. mar 2023

@alex5896 držím palce. Nám 2x ket s jednotkovými nevyšiel, jedno jednotkové neprežilo rozmrazenie. A vyšli nám 2 kety s Bčkovymi embryami a s lepidlom ☺️ mame dvoch synov

alex5896
autor
23. mar 2023

@sasenka6 jeej to je super gratulujem sa tak mam vacsiu nadej lebo uz mame len jedno Ackove ...a s lepidlom? To sa ta pytali ci chces a davala si si aj hatching?

sasenka6
23. mar 2023

@alex5896 ďakujem. Lepidlo som si sama pýtala. Hatching sme nedávali. A vlastne vyšli len tie kety kde bolo lepidlo. Takze neviem či náhoda alebo to pomohlo, ja verím že pomohlo 😁

alex5896
autor
23. mar 2023

@sasenka6 mne to lepidlo veru ani neponukli tebe to hned spomenuli ci si sama ziadala o to?

sasenka6
24. mar 2023

@alex5896 ani mne ho neponúkli, sama som povedala už pri kontrolách pred ket, že chcem aj embryoglue, tak to tam lekár zapísal pre embryologov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre