Ako dopadne seriál Mama na prenájom?

13. mar 2023

Ahojte, viem že tento seriál je podľa tureckej predlohy. Viete niekto ako dopadne ? Bude Nada s Martinom ? Čo Simon a Eva ?
Viem že teraz to bude posplietane, ale potom neskôr. A bude ten seriál len na tento rok ? Alebo to už budú potom ťahať dlhšie ? Lebo ten turecký seriál má len okolo 100 časti ale neviem nikde nájsť obsah každej epizódy

challenger
8. jún 2023

Dopadne to fakt že debilne. Práve som videl poslednú epizódu. Nezmysel a a nelogika jeden za druhým. Zaručene z druhej série si nepozriem ani sekundu.

leonka26
8. jún 2023

@challenger a kde ste to nasli?..kde to mozem pozriet?

motogirl699
8. jún 2023

@leonka26 na Voyo

leonka26
8. jún 2023

@motogirl699 a dali by ste mi link..ale ja som myslela tu turecku verziu..viem ze zajtra je posledna cast

motogirl699
9. jún 2023

@leonka26 napríklad.. stačí do Google zadať Moja sladká lož online a niečo si vybrať

autor
9. jún 2023

A pozerali ste niekto tu Turecku verziu? Ako to má ďalej pokračovať?

aniname1613
10. jún 2023

Turecka verzia je úplne iná ako naša...Pointa je tá istá,ale dej a vedlajsie postavy sú úplne iné.Ale ak pojdu podla nich tak Turecka mama nezomrela,dala sa dokopy s otcom.Neprava mama sa rozisla s otcom dietata,prava mama a otec a dieta byvali spolu,nevyslo to isli sa rozvadzat a o dieta sa sudili,dieta prisudili matke,chcela ju odviest do zahranicia,malá pojedla oriešky a odpadla,matka volala otca a vtedy sa zbadala a odišla sama ale povedala jej ze ju mize prist kedykolvek pozriet...Neprava mama a itec sa dali dokopy a boli stastny 😁Ci to tak bude aj h nas neviem,lebo je to uplne ine...

mama3015
10. jún 2023

@aniname1613 čiže akoby Naďa sa rozišla s Martinom a ten sa dal dokopy s Luciou a aj spolu bývali? Potom sa rozišli a záver bol že Naďa ostala s Martinom? Koľko to tam malo prosím sérii, časti?

aniname1613
10. jún 2023

@mama3015 Ano...Turecká mala jednu sériu a okolo.120 castí...Toto viacej predlžujú...Snažili sa byť spolu koli malej,len im to nevyšlo...Turecka Naďa sa stiahla nech su ako rodina a spoň z diaľky sledovala Hanku...Cosi sami mari ze mala aj zakaz priblizenia sa k malej ale nie som si istá...

mama3015
10. jún 2023

@aniname1613 aha už som našla online, tak len 1 séria, 95 častí. Nakoniec aj "Naďa" bola tehotná s "Martinom".

aniname1613
10. jún 2023

@mama3015 Ano 😁To som zabudla už som to davno videla Tak uvidime,ci bude koniec taky isty,lebo zaciatok bol...😁Ale potom už nič...