Sledujete turecké seriály?

kinalkantasyy
28. aug 2014

Turecké seriály a herci 🙂
Sledujete turecké seriály,herce a herečky ? 🙂
Miluji turecké seriály a herce,zde jsou mí nejoblíbenější herci (heart)
Zde je foto - vlevo je turecký herec a model Cagatay Ulusoy,vpravo je turecký herec a model Burak Celik a vpravo je turecký herec a model Kivanc Tatlitug (heart) 🙂 Miluji turecké seriálu typu (Asi) Perla Orientu,Láska a Trest (Ask ve Ceza),Gumus (V Objetí Hedvábu),Fatmagul (Fatmagul Sucu Ne),Feriha (Adini Feriha Koydum),Karagul (Black Rose) 🙂

kinalkantasyy
autor
28. aug 2014

Ahojky 🙂 A ten ve prostřed je turecký herec a model Burak Celik který hrál ve svémprvním seriálu Karagul tady je fan video s ním

https://www.youtube.com/watch?v=7CF67RJ5mjA

Karagul je moc krásný seriál o kladickém Turecku a lásce a tradicích kdyby jsi měla zájem tak se seriál Karagul můžeš podívat tady http://natabanu.com/serija/karagul.html postupně sem přidávaji všechny díly a je to nejkrásnější seriál jaký jsem kdy viděla 🙂

khadijahasif
28. aug 2014

Ahojte chcem sa spytat na 4. Seriu lale devri ( laska v istanbule alebo cesky cas tulipanu). Sledovala som to ale daleko uz nie je. Nepoznate Daku stranku ? Dakujem

kinalkantasyy
autor
28. aug 2014

@khadijahasif Ahojte tady jsou všechny díly Lale Devri https://www.youtube.com/user/LALEdevri2146 Přeji vám příjemné sledování a doporučuji vám seriál Karagul,je lepší než Perla Orientu (Asi) 🙂

khadijahasif
28. aug 2014

Perla orientu som nesledovala ale ten karagul uz mam nachystany 🙂) uz teraz mam rozpozerane 3 seriale 🙂))
Dakujem idem to kuk 🙂

khadijahasif
28. aug 2014

Ale tam je iba po 89. Časť .. kinalkantasyy

prasiatko30
28. aug 2014

Nie to je taky isty humus ako tie juhoamericke - brak na entu

rebellefleur
28. aug 2014

😀 neverím, že hentaké sr.čky niekto pozerá 😀

kinalkantasyy
autor
28. aug 2014

@khadijahasifvítej v klubu 🙂

kinalkantasyy
autor
28. aug 2014

@rebellefleur Sto lidí sto chutí 😀 Nemam co dodat 😀

kinalkantasyy
autor
28. aug 2014

@khadijahasif postupně přidávají všechny díly 🙂 Neboj 🙂

prasiatko30
28. aug 2014

@rebellefleur ale pozera a co je horsie ze je ich dost vela ludia si radi nechaju vymyvat mozgy co uz😳

bonaqa2013
28. aug 2014

Turecké telenovely nepozerám vobec.

harmi
29. aug 2014

pozeraaaam Ferihu 🙂

khadijahasif
30. aug 2014

@prasiatko30 .... Ano ludia si nechávajú vymývať mozgy ale nie serialmi ale médiami.

prasiatko30
31. aug 2014

@khadijahasif aj prepac pomylila som sa - mas pravdu turecke serialy uz nemaju co vymyvat

monita662
19. sep 2014

ja pozeram tiez Ferihu... ..akurat ma zarazilo a nsstavalo ze ona nakonec zomre 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

monita662
19. sep 2014

@harmi ja pozeram tiez Ferihu... ..akurat ma zarazilo a nastavalo ze ona nakonec zomre 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

harmi
19. sep 2014

@monita662 napodobne, nechapem naco to takto stupidne ukoncili. a nastvali ma aj ked chceli davat len po jednom diely. nastastie sme si vybojovali aby stale davali po 2 diely aj ked dost neskoro v noci to konci.

monita662
20. sep 2014

@harmi ale docitala som sa ze maju 2 verzie konecne...tak dufam ze odvysielaju ten stastny konec ..telenovela sa premna ma skoncit iba happy endom ...dufam ze nedaju tu verziu kde zomre ..lebo potom este dalej budu davat Emirovu put kde sa msti vsetkym a hlada vinnika a nakonec sa da dokopy s nejakou spatou..a to mna uz vobec nezaujima ....neviem naco ztoho robia kovbojku 😒 😒 😒 V turecku vraj boli pohorseni preto museli natocit stastny konec lebo mali len ten nestastny ...ani sa necudujem ze si vybojovali to co ma logiku 🙂 🙂 takze ja len dufam vto ze Doma odvisiela to co ma a nebude nas rozculovat 😉 😉

harmi
20. sep 2014

ja som nikde necitala ze to natocili so stastnym koncom , iba ze chceli divaci...takze sa priprav na zly koniec. ja som ho uz videla a som z toho smutna. ono to vlastne nieje telenovela, je to drama a aj sa to tak vola takze tak ☹ stale si hovorim ze nebudem na you tube pozerat co bude dopredu a neviem sa aj tak ovladnut a uz som dost videla. sakra. inak som pisala do markizy ze ci bude aj emirova put ale este neodpisali. ked je 160 nasich dielov tak mi to vychadza tak , ze by mala byt aj emirova put. lebo feriha ma 68 tureckych dielov krat 2 je 136 nasich. potom uz je emirova put. takze to tak vychadza nejak.

monkab
27. sep 2014

@monita662 myslim , ze si myslela ten koniec co sa feriha preberie z komi a bude tehotna emir sa ma zenit ona dojde do kostola dietatom

monkab
27. sep 2014

@monita662 ale vraj je to blbost tak uvidime ...

monita662
27. sep 2014

@monkab @harmi ja poznam este 3 rozdielne konecne verzie 🙂 ale TV Doma odviesiela verziu kde sa vezmu a on ju bude zanedbavat ,podvedie ju ale v case ked budu rozideny....no ale nakonec sa daju dokopy vsetko skonci tak ako ma 🙂 takze aspon odvisielaju stastny konec a nebudu robit ztoho kovbojku 🙂 🙂 takto som to citala na TV Doma stranke ....

monkab
27. sep 2014

@monita662 Ved to , ze koncnych verzii je strasne vela , uvidime ci sa to skonci happyendom, alebo tym pohrebom , nejdem kukat do predu lebo ked nerozumiem o com sa bavia mam len nervy .Na fb ,,,sa vsetci vadia ako to skonci , ale poviem pravdu sama som zvedava ....

monita662
27. sep 2014

@monkab ved toto ze aj ja som na fb citala priblizne 7 verzii kazdy pise nieco ine...som ztoho jelen ....a uz to ani citat nebudem 🙂 🙂 necham sa prekvapit ...dufam ze Doma pusti to co aj bolo na ich stranke pisane ....popravde dufam ze dalej nebude pokracovat Emirova put ....

harmi
29. sep 2014

@monkab @monita662 mate link kde je iny koniec ako ten kde feriha zomrie?? ani na stranke tv doma to nevidim napisane. na you tube je len koniec kde ju na svadbe zastrelia tak ja nechapem kde ste videli ine konce. a z markizy mi odpisali ze este nevedia ako to bude ze ci odvysielaju aj emirovu put. tak mi nejde do hlavy odkial to mate. 😅

monkab
29. sep 2014

@harmi ja som to len čítala akási baba to tam písala preto vravím že konci vymyslených je tisíc ale všade sa píše že zomre aj na csfd tak myslím že iný koniec nieje

harmi
29. sep 2014

no ved prave takze ani nemaju aky iny koniec na dome davat len ten kde feriha zomrie a nie ze bude v kome a podobne. este mozu dvat maximalne emirovu cestu.

katkabg
29. sep 2014

Ja pozeram indicky ;))) vjednom hra Tinna Dutta,krasny serial

monita662
29. sep 2014

@harmi na fb davala jedna baba link kde bola rozpisana telenovela ....to este bolo na zaciatku ked este Ferihu nevysielali len predstavovali serial ze ocom bude ...chcela som vam sem dat ten link aby ste si to aj vy precitali no uz teraz na TV Doma som to uz nenasla uz to asi stiahli ...ale ked mas cas a trpezlivost tak si to na fb pozri medzi komentarmi ...no uz neviem pod ktorou fotkou davala ta baba ten link ....sama som zvedava ktory konec daju lebo na fb som citala vela verzii kazda tam pise nieco ine tak uz ani sama neviem comu mam verit ....necham sa prekvapit a patrat potom uz ja nebudem 🙂 🙂