Ako zistím, že som zablokovaná na WhatsApp?

27. mar 2024

Dobré ránko 🙂
Ako prosím zistím, či si ma niekto zablokoval na whatsapp ? Správa mi išla odoslať, ale sa zobrazuje len jedno šedé potvrdzovacie znamienko. Taká tá "fajka". Čo to znamená ? Je to ono, zablokovanie ?
Ďakujem veľmi pekne 🙂

bykaterina
27. mar 2024

znamena to ze nema zapnuty net a neprislo to dotycnej osobe, ked su dve tak to znamena dorucene ale neprecitane, ked je to modre tak to precitala ta osoba

syslik81
27. mar 2024

bud nema net alebo zapnuty whats app alebo si bloknuta ... takze ano ak to dlhsie svieti len jednoou fajkou a ty si si ista ze tam bol tak si ta blokol

autor
27. mar 2024

@syslik81 Ešte doplňujúca otázka, ak by ma niekto blokol, dovolilo by to tú správu vôbec odoslať ?

egonsk
27. mar 2024

zrejme ano, ved co by rano citali policajne kyberneticke jednotky statov po vymene sichty? Takto sa budu uskladnovat az do exspiracie casu pre dorucenie ;)

syslik81
27. mar 2024

ano spravu odosles ale on ju neprijme preto je len jedna fajka ak by ju prijal boli by dve

dadis
27. mar 2024

Ano, zrejme si ta ten dotycny blokol 🤷‍♀️, ak by bola sprava dorucena fajky by boli dve, precitana - fajky by boli modre. Este pripada do uvahy, ze ma vypnuty mobil, vypnute data a pod. V tejto dobe vsak malo pravdepodobne.. Tak tu spravu vymaz a uz dotycnemu nepis

syslik81
27. mar 2024

nemusis nic mazat aj keby si ta odblokoval uz mu nepride .. ta sprava je stratena .. jedine ze je to pripad vypnuteho mobilu alebo dat tak v pripade ze zapne sprava pride

ariola
27. mar 2024

Ked je tam jedna ☑️ a nevidis ani fotku a ani to, kedy bol naposledy online, tak je viac ako pravdepodobne, ze si bloknuta.

ariola
27. mar 2024

@dadis nemusia byt vylozene modre fajky po precitani, ja mam napriklad vypnute v nastaveniach v sukromí “potvrdenie o precitaní” - takze nikomu sa nezobrazia modre fajky..

moonlight1210
27. mar 2024

@ariola to som chcela napisat aj ja. Ale je to obojstranne, pokial viem. Ten, co si to vypne, tiez nevidi, ci ti druhi citali jeho spravu (nedostane modre potvrdenie).

A neplati to v skupinovych chatoch. Tam sa citanie modrym zobrazi aj tak.

Pokial neurobili v tomto zmenu.

ariola
27. mar 2024

@moonlight1210 presne tak 🙂

aliziana
27. mar 2024

Ešte môže byť aj to, že dotyčný už nemá whatsapp, príp má nové telefónne číslo

oli18
27. mar 2024

Prosim, ako zablokovat, aby nebolo pre inych viditelne, kedy som bola naposledy na Whats Appe, alebo Viberi? Dakujem.

ariola
27. mar 2024

@oli18 co sa tyka WA- chod do nastaveni/ sukromie a tam si mozes vyklikat, kto moze resp.nemoze vidiet naposledy online alebo fotku atd…

Viber- dole v pravo klikni na 3bodky, tam na nastavenia a tam na ochrana osobnych udajov

moonlight1210
27. mar 2024

@oli18 whatsup/nastavenia/sukromie/potvrdenia o precitani/vypnut.

Ale ani ty nebudes vidiet, ci dakto cital tvoju spravu (modre fajocky), a ak si v skupine, tak tam sa modre fajocky zobrazia aj tak, ze si to citala.

oli18
27. mar 2024

@moonlight1210
@ariola dakujem 👍