Aliexpress & Wish

veronikao84
1. mar 2021

Kocky objednávala ste v poslednej dobe niečo z aliexpress alebo wish ?A ak áno , prišlo vám to v pohode a za aku dlhu dobu ?

tyrkysova_kobyla
1. mar 2021

@veronikao84 objednavala som z Ali v januari, prislo vo februari (rozne od 5 do 7 tyzdnov to trvalo)

hettinka
1. mar 2021

@veronikao84 z Ali tak do mesiaca chodi

domci26
1. mar 2021

Objednávam často, momentálne mi prišlo niečo do dvoch alebo štyroch týždňov.

tncka
1. mar 2021

@domci26 tak 3tyzdne zhruba,v decembri mi prislo od jula🤣asi isiel pesi ten balik🤣🤣🙈

ninusa221
1. mar 2021

@veronikao84 ja z ali skoro stale daco objednam 😃 a vzdy mi pride vsetko ako kedy nieco za tyžden nieco za mesiac

veronikao84
autor
1. mar 2021

@domci26 a veľkosti oblečenia tam asi treba rátať s rezervou že? Zvlášť pre tehotnú🙂

evaachesa
1. mar 2021

Z Ali chodí do 1 mesiaca cca. Z wishu neobjednavam keďže to tam vychádza drahšie..aspoň keď som to pred pár rokmi porovnávala.

tyrkysova_kobyla
1. mar 2021

@veronikao84 vacsinou ma kazdy kus odevu aj velkostnu tabulku, treba si ju pozriet a pomerat sa, lebo ja som na Ali namiesto mojho XS/S casto aj Lko 😅

hapkova
1. mar 2021

@veronikao84 z wishu som objednavala a niektore zasielka trvala dlhsie, pokial mi prisla ale zakazdym prisla.

ivka21
1. mar 2021

@veronikao84 sú tám s rozmermi ale s bruškom skôr dlhšie treba vyberat aby sa malo kde zmestit😁

kovasima
1. mar 2021

Ja objednávam z oboch. U ali je to tak mesiac ale čakala som aj 3 hlavne pred Vianocami. Ale vždy prišlo. Z wish som objednávala len 3 krát ale došlo tiežo okolo mesiaca.

domci26
1. mar 2021

@veronikao84 to vám neviem povedať, oblečenie som objednávala iba raz a prišlo mi malé a to som uviedla veľkosť akú nosím, tak asi väčšie radšej 🙂

evaachesa
1. mar 2021

@veronikao84 určite väčšie...legíny som objednala M, no boli mi malé, Lko už bolo ok. Inak nosím S 😀 Tehu/dojčiace šaty som objednala len o niečo väčšie a sú ok, ale napr predávam dojčiace tričko a top čo mi nesadlo, sú menšie, síce ok ale preferujem ešte voľnejšie...fakt sa treba riadiť tabuľkou daného predajcu a tiež pozrieť recenzie.

diana999
1. mar 2021

Je veľa rôznych predajcov ktorí odoslu hneď a príde do mesiaca, žiaľ mam aj veci ktoré mi neprišli júna 🤦🏽‍♀️ale taka priemerná čakacia doba je niečo cez mesiac a poškodené mi ešte neprišlo nicb