Bonky - vrátenie peňazí

gabika7755
22. nov 2021

Dobrý deň máte niekto skúsenosť ako dostať peniaze späť ak tovar nebol doručený ani po viac ako 90 dni ? Má maily stále len automatická odpoved

martul
22. nov 2021

@gabika7755 Skús prosím ťa pohľadať je tu asi milion diskusií na tému ,,bonky".

veronika250989
22. nov 2021

mne doručili chybný teplomer a nedočkala som sa ani peňazí ani iného kusu...

ivkazba
22. nov 2021

Nijako. Oni ti tovar objednajú z Aliexpresu, takže keby si si to z Ali objednala sama, mohla si otvoriť spor a peniaze by ti dodávateľ vrátil. Takto od Bonky nedostaneš nič, pretože oni nie sú dodávateľ, sú len sprostredkovateľ. A ako píše martul, je tu X diskusií na tému Bonky, detto na google, takže dalo sa vyhnúť kúpe cez tento shop.

annamalaga
22. nov 2021

Super, že sa to dozvedám dnes, akurát som objednala vetrovku a košeľu.🤣🤣🤣 Hádam to príde v poriadku.

monikaalb
22. nov 2021

@gabika7755 ja som objednala 17.12. minulý rok, zaplatila som, prišlo to až po mesiaci, ale prišlo v poriadku.

patricka
22. nov 2021

Nijako mne nevrátili nic a ani tovar mi nebol dodany

janai1
22. nov 2021

@annamalaga https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/... milión krát riešena téma, všade kopu upozornení aby odtiaľ ľudia nekupovali a aj tak sa vždy nájde niekto kto sa nechá zlákať a oklamať

annamalaga
22. nov 2021

@janai1 ja som o tej stránke tu necitala , tovar mi už poslali, prišla mi aj SMS. A mama je krajčírka , ak to bude veľké , tak mi to zúži.🤣

scarlet1234
20. feb 2022

Varovanie, podvodníci! Peniaze majú, tovar som poslala späť, Reklamáciu mi zamietli.

scarlet1234
20. feb 2022

Slovenská obchodná inšpekcia Vás varuje. Neverte firme Bonky, Bonami a Suprisimo!!!

scarlet1234
20. feb 2022

BONPRIX je seriózna firma. Peniaze vrátia obratom.

scarlet1234
20. feb 2022

Bonky je podvod, tovar nekvalitný, veľkosť nesedí, samá umelina z Číny.
Ešte ďalšiu mutáciu Covidu na nás privlečú. Fúúúj. Dokedy nás budú môcť zneužívať tito podvodníci. Vystriehnu slabé chvílky a dôverčivosť zranitelných ľudí.
Presne, ako to robili v minulosti ŠMEJDI . POZOR NA NICH! Nekupute nič vo vlastnom záujme.

scarlet1234
20. feb 2022

Skoro by som zabudla, na stránke im figurujú recenzie od celebrít typu Otto Weiter, Igor Timko, Ivan Tásler, byť nimi , tak ich zažalujem až sa nespamätajú. Samozrejme, že o takých ŠMEJDOCH títo ľudia nevedia.

scarlet1234
20. feb 2022

@janai1 Pravdu máš. Smutné je to, že voči ním nezakročia ľudia, ktorí sú za to platení z našich daní.

scarlet1234
20. feb 2022

@annamalaga Pravdu máš. Smutné je to, že voči ním nezakročia ľudia, ktorí sú za to platení z našich daní.

scarlet1234
20. feb 2022

@gabika7755 Sú to podvodníci a my sme sa nechali nachytať, ako malé deti Gabika

janai1
20. feb 2022

@scarlet1234 akože kto? Vzhľadom na to, že to nie je slovenská firma tak nemôžu nič robiť, môžu ľudí len upozorniť a čo teda už 1000x spravili ale ľudia sú sprostí a skočia na veľký nápis akcia a objednávajú bez rozmyslu...

scarlet1234
20. feb 2022

Áno, no kto neobjednáva nonstop a nevie v tom chodiť má smolu.
Na to máme snáď nejaké inštitúcie.
Mne nevybehlo varovanie SOI-ky na webe, iba ponuka Bonky.
Ak vedia, že sú to lúzri, stiahnem ich z webu, alebo po nich idem, či?