Dm LIVE - prezervatívy

1. feb 2024

Akože ja nehiemnludia, to vážne zháňate kupóny na tie kondomy? :D však je to až vtipne. Všade po skupinách len zháňate kupóny 🤣

janai1
1. feb 2024

po každom live sa zháňajú/ponúkajú kupóny. To ťa to tak pohorsuje len preto, že teraz je to durex?

natall113
1. feb 2024

A keď zháňajú na iné produkty je to okej?

viestta
1. feb 2024

kondom je rovnaky tovar ako prasok na pranie, vsak im dopraj

autor
1. feb 2024

@natall113 tak neviem kukam prvý krát tieto kupóny a vsade to tu na mňa naskakuje 🤣

@janai1 nie nepohoršuje chvála bohu že sa idú chrániť 🤣

vkatush
1. feb 2024

Ja som gumy kupovala asi 2x v živote a som si vravela aká drahá sranda (jasné, vždy lacnejšia ako dieťa).
Takže ak by som musela teraz, tiež sa poteším akcii a kupónom 😁

jamimo
1. feb 2024

náhodou? Rodinné balenie, kvalita za výhodnú cenu je heslo každej dobrej gazdinky 😉💃

domka222
2. feb 2024

Radšej zohnať aj takto ako tu písať potom o potrate u gynekológa, ale tajne na klinike. Však je to normálna vec

babulkomale
2. feb 2024

@vkatush to vazne? Kupujeme roky rokuce a veru neviem kolko stoja, v zivote som si to nevsimla.
Realne osobne som kupovala asi 2x, pri nakupe ineho v DM ako vzdy, ine razy kupuje vzdy manzel alebo kupoval pred rokmi aktualny partner.

marcellka32
2. feb 2024

Tá krabica 10 ks stojí 15 eur ..ja nekradnem, je to dobre využiteľný darček od DM 🙂
Dieťa už nechcem, takže ?

egonsk
2. feb 2024

najlacnejsie sprcky boli v LIDL, tusim 12ks v krabicke ich je ... maju len jeden problem, akosi su trosku mensie v priemere, takze je dost robota ich natiahnut...

ibatanecnica
2. feb 2024

@marcellka32 presne tak, minule to bola vegánska nátierka, pred tým maska na tvár a teraz ochrana, nevidím na tom nič na čudovanie sa.

marcellka32
2. feb 2024

@egonsk musíš kúpiť xl ;)

niekto2hy
2. feb 2024

@egonsk Mali by na krabicke uvadzat,na aky priemer su vhodne.😎

mimka1402
2. feb 2024

Musím brať dlhodobo antibiotika, k tomu užívam teratogenne lieky kde nesmiem otehotnieť. Tak samozrejme, že keď usetrim 16€ tak ma to poteší. Hlavne ak máme s partnerom bohatý život v tomto smere a nestačí nam 3ks na polroka... 🙂

stanulienkat
2. feb 2024

@egonsk a jéje, niekto je nám tu namyslený😁

egonsk
2. feb 2024

@niekto2hy no to som teda fakt netusil, som myslel, ze su vsetky prakticky rovnake. Na dlzku su asi vsetky takmer rovnake, ale ten priemer rozdielny ma prekvapil ... no co uz, som teraz trosku mudrejsi. Dakujem.

niekto2hy
2. feb 2024

😎

autor
3. feb 2024

@niekto2hy 🤣🤣🤣🤣🤣