Facebook - nechodia mi upozornenia

xidoy
28. mar 2022

Čavte z ničoho nič mi nechodia upozornenia na komentované príspevky. Všetko mám v upozorneniach zapnuté okamžite ... Resetoval aj aplikáciu .. aj celý mobil na továrenské nastavenia ... Aj cez Pc som sa to snažil pozapinat upozornenia a nič .. mal niekto taký problém ???

xidoy
autor
28. mar 2022

@xidoy zaujímavé je že keď zapnem email tak mi to tam chodí že má niekto spomenul atď .. ale inak nechodí neviem čo s tým robiť 🙄🙄

anna_maria1
29. mar 2022

Mne upozornenia ano ale kontrolovane prihlasenie to uz nie a pritom to mam svetko zapnute, ja neviem uz co s tym robia.

monimonus
16. okt 2022

@xidoy ja mam teraz ten istý problém už 5dni nič vo zvonceku, ako sa to nakoniec vyriešilo?

xidoy
autor
17. okt 2022

@monimonus žiaľ problém stále PRETRVÁVA neviem či FB celý zlý alebo nanič mobily mám značku XIAOMI REDMI NOTE 9

monimonus
17. okt 2022

@xidoy mne to nešlo ani na počítači, ani tam nemám upozornenia, idem to skúsiť riešiť keby sa podarilo dám vedieť

monimonus
21. okt 2022

@xidoy mne už znova chodia. Síce som nič extra nespravila, poslala som z mojej stránky fb niečo také ze nahlásiť problém asi xkrat možno to zabralo

kvetinka75
21. okt 2022

dnes ani mne nechodia. neriešim, nie je to pre mňa podstatné. NEviem čo sa deje

xidoy
autor
21. okt 2022

@kvetinka75
@monimonus
Aj mne začalo sem tam chodiť a potom úplne prestalo , zrobil som aj iný účet mesiac išlo v poriadku a potom ten istý problém , nič nechodí