Facebook oznamy

2. sep 2021

Ahojte . Normálne sa mi zhnusilo na Facebooku pridávať príspevky ..kde som bola ,čo som robila atď. možnože zmením názor ale príde mi to po čase už také ..možno niekto na to čaká, že čo pridám ale začala som brat fac po svojom . Nemusia všetko všetci vedieť . Asi starnem 😬to sú ale problémy že

galganka
2. sep 2021

...a prišla si nám to povedať lebo.... ??? 🤷‍♀️

marca12
2. sep 2021

Ja som to ani nikdy nerobila a pritom mam bohaty zivot myslim tak,ze pestry,chodim kade tade,mam vela aktivit. Ale vzdy mi bolo trapne hlasit to na soc.siete alebo pridavat fotky. Dokonca niektori ludia si o mne myslia,akym nudnym zivotom zijem,ked nic nepridavam

ibrunova
2. sep 2021

@marca12 mne je to napríklad jedno, kto čo dáva, určite mi ani nenapadlo, že má chudobný život, lebo nepridáva fotky, absolútne ma to netrápi a myslím, že väčšinu..

autor
2. sep 2021

@galganka tebe

autor
2. sep 2021

@marca12 no tak ja som zo začiatku dávala ..ale už ma to akosi prešlo keď vidím čo tam dokážu ľudia vkuse zdieľať ..

kitycat
2. sep 2021

Tento dtatus si mala dat na svoj FB, ze si objavila nove hodnoty a uz svoj FB nebudes aktualizovat... Co my sme tvoje followerky aby sme lipli na tvojich postoch? 🤣🤣

galganka
2. sep 2021

Lebo mne.. OK. Tak ja ďakujem. 👍😄

mirkava
2. sep 2021

Úplne najlepšie sú fotky jedla 😁👍

monkasponka
2. sep 2021

To uz nie je facebook co byval.. je plny reklamy, ale objavila som na nom ine čaro. Pozapajala som sa do skupin v okruhu mojich zaujmov ... turistika, mtb cyklotrasy, s detmi.. a potom miestne kde byvam a pohybujem sa casto. A pridavaju tam ludia kde co a ako ale nie s cielom pochvalit sa .. ved aj tak ich nepoznam ale s cielom ukazat kde sa kam da.. aj mapku a trasu.Z tych miestnych skupin.. kde ake podujatie, zbierka pre psiky, kto pecie kolace a mozu sa objednat, predaj z dvora.. zber, darovannie, miestne sluzby.. kto co zhana. ... Zacala som sa ,,lucit,, s FB priatelmi typu aha kde sme a milion seficiek, alebo ktorí komentuju kazdu sprostost a mne to ukazuje, alebo tych co zdielaju kazdy den zo 3 hoaxy.Ano.. aj ja obcas pridam.. ale tiez sa snazim aby to bolo brane ako inšpiracia nie ako ukazovanie sa.. a jeden zaber .. najlepsie bezo mna 🙂.. takto mi pride FB ako stale plnohodnotny 😀

petamich
2. sep 2021

vytvorit diskusiu = content o tom, ze uz nebudes vytvarat content na inej socialnej sieti je celkom vtipne 🙂 uprimne ja osobne mam na FB viac ako 500 "priatelov" je mi uplne ukradnute kto tam co dava, ja osobne tam prispievam minimalne a ak by ktorykolvek z nich zrazu prestal zdielat veci ani si to nevsimnem ale mozno ty si vynimocna a ludia si to vsimnu ako pises, snad to chudaci preziju a nedojdu k ujme

lindusss2016
2. sep 2021

To nevadi, nie je to povinne 🤷‍♀️