Facebook spustil zoznamku

dariuska123
18. apr 2021

Ahojte, neviem, ci to sem patri, ale skusim.
Facebook v poslednom case spustil zoznamku.
Priatel mal na hornej liste, kde je napr marketplace a skupiny, pridany znak tejto zoznamky.
Neviem, ci to tam dava fb automaticky, alebo si to pridal on.

elizabet173
18. apr 2021

@dariuska123 nič také tam nevidím, ty to tam máš? Prečo sa ho na to nespýtaš?

kakika007
18. apr 2021

@dariuska123 automaticky istotne nie, musel ju pridať sám. Mne sa tiež občas ukáže "reklama na tu zoznamu", no neriešim ju, takže ju na lište, ani v žiadnych skupinách nemám.

dariuska123
autor
18. apr 2021

@elizabet173 praveze ani ja to tam nemam. Ak si to tam pridal on, nepovie mi to. A nechcem zbytocne sceny.

elizabet173
18. apr 2021

@dariuska123 to nie je o zbytočných scénach, veď sa normálne spýtaj, prečo si to tma pridal. To je o dôvere, u mňa by bola asi veľmi naštrbená.

elizabet173
18. apr 2021

@kakika007 áno, aj mne sa občas ukáže reklama na tú zoznamku, ale tiež ked ju neriešim, tak sa mi tam sama logicky pridať nemôže

katkati
18. apr 2021

@dariuska123 To je čo za vzťah, keď sa bojíš opýtať partnera, prečo chodí na zoznámku? Možno práve preto si to dovolí, že ťa pozná a že už dopredu sa bojíš scén. Musíš byť asertívna, inak budeš v tom vzťahu stále ťahať za kratší koniec.

dariuska123
autor
18. apr 2021

@elizabet173 a ozaj myslite, ze sa to tam nemohlo dat samo. Aj marketllace tak bol, ze automaticky sa dal na listu...
Viem ze asi blbost, ale dufam, ze to tak moze byt

katkati
18. apr 2021

@dariuska123 Je možné, že to tam ma automaticky, ale preto, že FB veľmi sleduje online aktivíty a mohol byť na inej zoznámke. Tak FB mu automatiky ponúkol svoju zoznámku.

lienka123_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dariuska123
autor
18. apr 2021

@lienka123_ mozes mi prosim poslat screenshot ako ti to ukazuje...nechcem spravit rozruch pre nic za nic. Chcem ozaj verit, ze to tam nedsl on

kakika007
18. apr 2021

@dariuska123 marketplace je v podstate predaj, burzy, takže ak si v nejakej takej skupine aspoň jednej, tak automaticky ti to tam potom nabehlo. Ale zoznamka istotne nie. Ak by aj to islo podľa sledovania online aktivít, maximálne ti to sa ako reklamu, nie do tvojej lišty, kde sú len veci, do ktorých sama dobrovoľne vstúpis, pridáš sa.
Ale vidím, že sa snažím nájsť iba automatické ospravedlnenie svojho priateľa. Lebo on istotne by sám od seba nikdy na žiadnu zoznamku ani nepozrel, nieto sa tam prihlásil. Veď on miluje iba teba, má oči iba pre teba. Že?
A prečo sa ho bojíš spýtať na tu zoznamku? Ci zistil by, že si mu lustrovala mobil ci Facebook?
No, dievča, toto si musíš v prvom rade upratať v hlave. A zložiť ružové okuliare a zapnúť rozum na plné obrátky

dadus841
18. apr 2021

Ahoj aj ja mam tu zoznamku na fb podľa mňa sa to tam automaticky dalo lebo ja na žiadne zoznamky nechodím ja som tiež bola prekvapená ze dačo také je na fb a to som náhodou našla.ja som to mam tam keď dám tie tri paličky dostanem sa tam kde sú spomienky marketplace atď a dole keď idem tam je :zobraziť ďalšie, pomoc a podpora atď tak keď stuknem na zobraziť ďalšie tak mam tu zoznamku

dariuska123
autor
18. apr 2021

@dadus841 v tom menu to mam aj ja, ale on to mal na hornej liste. Hned ako si otvoris fb.

kakika007
18. apr 2021

@dadus841 v tom menu to má každý, lebo je to nástroj facebooku, ale v hornej lište to máš až vtedy, keď to otvoríš, klikneš na to, zaregistrujes sa

dariuska123
autor
18. apr 2021

@kakika007 ano bojim sa, ze by sa nahneval, ze som mu isla do telefonu. Nerobim to. Len mu zvonil telefon, bol v sprche, tak ze msm zdvihnut a potom ani neviem preco, som isla na fb a tam ta ikonka srdecia. Normalne ma to vyviedlo z miery.

avril299
18. apr 2021

@dariuska123
ani ja to tam nemam na tej hornej liste, mam tam len domov, priatelia, watch, marketplace a skupiny.... nerob hned rozruch, ale sa ho normalnym tonom spytaj, ked bude mat najblizsie otovreny FB na pocitaci, ze preco tam ma hore na liste zoznamku a uvidis ako zareaguje

dariuska123
autor
18. apr 2021

@avril299 len ja som mu to z tej listy vymazala...uplny skrat vo mne nastal, ked som to zbadala.

kakika007
18. apr 2021

@dariuska123 to ti verím, že ťa to vyviedlo z miery. Skús niekedy, keď budeš vidieť ze je zahľadeny do mobilu, skús sa tak k nemu pritulit, že ak budeš vidieť čo robí na mobile a uvidíš reakciu, ci rýchlo zatvorí, vypne alebo ti nechá nakuknúť.

heleninamama
18. apr 2021

@dariuska123 Zaregistruj sa tam tiež, trošku si s ním popíš a hneď budeš vedieť, na čom si vo vzťahu. Načo robiť okolo toho takéto tanečky? Jasné, že nič neprizná, akurát bude opatrnejší.

tncka
18. apr 2021

@dariuska123 mne sa to tam nejak objavilo ako navrh,zmazala som to krizikom vpravo.

mina17
18. apr 2021

a nemôže to byť tak že kto má označené že je vo vzťahu to nema akto nema že je vo vzťahu to má? ja a priateľ to nemáme moja sestra to má tiež automaticky 🤔

avril299
18. apr 2021

@mina17 ja na FB nemam, ze som vo vztahu a nemam to tam

dariuska123
autor
18. apr 2021

@mina17 a sestra to ms ns tej hornej liste? Ale po kliknuti na tie 3 ciarky?

dadus841
18. apr 2021

Tiež ma napadlo skúsiť sa tam prihlásiť vraj to neukáže tvojim priateľom keď nebudeš stým súhlasiť aby ta videli ze si tam na zoznamke a potom uvidíš ci ti to pridalo tiež hore medzi market place

mina17
18. apr 2021

@dariuska123 normálne hore to ma pri kolonkach ale my každy máme inak to fb automaticky ja mam tu listu hore priateľ a sestra dole a sestra este aj tú zoznamku to z fb nikto nevide

petamich
18. apr 2021

je to jedna z aplikacii facebooku a tiez mi ju tam hodilo a to som vydata zena a v zivote som na nic take neklikla a to ze som vydata mam aj v profile, takze hypoteza vyssie je blbost - s tymi dlazdicami aplikacii sa hra facebook a prioritizuje ich dynamicky podla toho kam clovek klika alebo aj ked clovek neklika a raz za cas to prehodi, keby nahodou tym podporil vyuzivatelnost

takze vsetky katastroficke scenare a o zarucenom podvadzani vobec nemusia byt pravda a ten chlap ani nevie, ze to tam ma

kazdopadne autorka skor by som si na tvojom mieste polozila otazku, co ta vedie k tomu, ze lustrujes priatelov telefon a vopred si myslis, ze chodi na zoznamku, ked tam vlastne asi ani nechodi a este si mu tu appku zmazala 🤦🏼‍♀️ podla mna to fakt nie je v poriadku a uprimne zeny, nechapem vas - bud nebudem vo vztahu s chlapom, o ktorom si myslim, ze podvadza, alebo sa zamyslim, preco mu nedoverujem alebo popracujem na vlastnom sebavedomi

v zivote by mi nenapadlo ist manzelovi do telefonu a to mi nahral odtlacok a viem aj passcode

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mayapaola
18. apr 2021

Aj mne sa to tam objavilo samo.. Nikam som sa neprihlasovala.. Tiez som sa čudovala, ale neriešim to...

elizabet173
18. apr 2021

@dariuska123 bojíš sa, že sa bude hnevať, že si mu liezla do mobilu. Ale keď zistí, že si mu to z tej lišty vymazala, tak zrejme zistí, že si tam bola, či? V každom prípade by som spozornela, nemusí to znamenať nič a môže veľa

shelby88
5. okt 2022

Mne sa to tam pridalo samé