Pomoc s facebookom

januska41
21. feb 2016

Ako pridať do mnou vytvorenej skupiny na facebooku opäť ludi, ktorých som predtým pridala a následne odstránila zo skupiny? Chcem ich opäť prijať, ale už mi ich nechce ani vyhľadať.Ďakujem za každú radu.

salome_01
21. feb 2016

Skús vyhladať v prehladavači alebo ich kontaktuj nech si ta oni pridajú a nájdu.
@januska41

matka90
22. feb 2016

Nemas ich medzi blokovanymi uzivatelmi?

hena6
22. feb 2016
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@januska41 je mozne ze oni sa samy dali prec..

nataliababo
7. apr 2017

Dobrý ,,skusim ci najdem pomoc ,radu...Na fb mi prisla správa resp.urcite oznamenie od osoby ktora nechce aby som vedela o koho ide bez foto meno len nejake cinske znaky .precitala som si to ,po chvilke som sa vratilaa k tej sprave znova a uz tam ta sprava nebola nebolo tam nic ako keby mi nikdy neprisla.Moja otazka ako zistim kto to bol ? Alebo co robit ak sa situacia zopakuje ide o ohovarenie mojej blizkej osoby,nepravdive informacie jednoducho niekto nam chce zasadnym sposobom rozbit manzelstvo .popripade neviete o niekom kto by mi v tom dokazal pomoct?