Hebe.com - skúsenosti

7. dec 2022

Máte prosím skúsenosti s touto firmou ? Lebo recenzie sú dobré aj zlé a neviem či objednať. Chcem objednať odtamaď kozmetiku - je to poľská. Len sa trošku obávam. Objednávali ste niekto ?

miskasiska
13. dec 2022

@fopka Ďakujem za tip 🙂

maajda
13. dec 2022

Ahojte baby,aj mne veru zľavu na začiatku objednávky uviedlo,dalo presne 10% ale nakoniec ju z hodnoty objednávky neodcitali,takže ak si chcete ušetriť nervy,rozmyslite si objednávanie u nich. Dovolať sa tam 2dni nedalo,na mail odpovedali až keď zásielku v navyše je cene odoslali ..čo už...výhovorku sa že som sa neregistrovala a nepoužila kupón,ale určite som ho použila keďže presne 10%davali nárok na zľavu...už ani nemám silu s nimi bojovať a hádať sa v e-mailoch

fopka
15. dec 2022

Tak, dievčatá. Moja objednávka z hebe dorazila bez akýkoľvek problémov a všetko ako som objednala. Dokonca tu zľavu, ktorú mi najprv odrátali, a pri konečnom zúčtovaní už nie, že bola plná suma bez zľavy, tak dobierka prišla so zlavnenou sumou. Takže úplne všetko bez chyby. Dokonca aj tá sada za 90 centov je riadna, žiadna vzorka. Som spokojná.

miskasiska
15. dec 2022

@fopka Tak to sa teším, nakoniec som aj ja včera objednala, tak som zvedavá, kedy balík dorazí 🙂

maajda
15. dec 2022

@fopka ja tiež musím povedať, že balík sa už teraz javí aj s dodatočne odpočítanie zľavou 10%,aj keď vo faktúre ani prvotných mailoch o odoslaní balíka to nebolo...tak som pozitívne prekvapená, a zvedavá kedy balíček príde 😀

zuzana0411
15. dec 2022

@maajda aj ja som si vcera objednala a zaplatila, ale vôbec žiadny mail o objednávke mi neprišiel 🤷‍♀️. Dovolať sa nedá, číslo neexistuje

miskasiska
15. dec 2022

@zuzana0411 Ja som tiež objednávala včera, ale mne teda mail prišiel a aj po prihlásení na stránke ho mám v účte.

zuzana0411
15. dec 2022

@miskasiska no len ja mám problem, lebo som objednávku robila bez registrácie

zuzana0411
15. dec 2022

@fopka a smiem vedieť odkiaľ ste mali číslo, lebo to čo je uvedené neexistuje

den123
15. dec 2022

Baby už dávam aktualizáciu aj ja 😊 všetko mi prišlo a som spoko 😄 len v tej komunikácii trosku zaostávajú a to by mohli zlepšiť

lili205
16. dec 2022

Ahojte baby, za koľko dní vam balík prišiel? A viete mi dat číslo, na ktoré sa dovolam? Ja som objednala predvčerom, ale vôbec mi nedalo dať tu zľavu, v ktorom kroku sa zadávala? Ja som to nikde nenasla až pokiaľ som neprišla do už posledného kroku a objednávku odoslala 🙈 tak som im písala mail, nech mi tu cenu upravia, keď im pošlem kód zľavový alebo nech objednávku stornuju ...a ani obraz ani zvuk 🙈 tak teraz neviem či mám čakať čo mi príde, či mi to vôbec príde alebo ako

tayla
16. dec 2022

@lili205 objednala som v pondelok poobede, včera prišiel. Kód sa zadáva v košíku kúsok pod tovarom 🤭 včera som tam našla voňavku v super cene, kým som ešte pozrela iné, ju vypredali 🤭😂🤣 nervy mám

fopka
16. dec 2022

@zuzana0411 aké číslo mate na mysli?

fopka
16. dec 2022

@zuzana0411 ak telefónne, tak je tam ta slávna infolinka, na ktorú nikto nereaguje... V kuse to spája a hlási ze je človek prvý v poradi. Raz som nechala zvoniť 20 minút a aj tak ma nespojilo 😁 reagujú na mejl po cca 2 dňoch odpísali

fopka
16. dec 2022

@lili205 na telefón sa nedovolas. Ta infolinka je nemá, len je tam záznam zvukový o prepájani. Tu zľavu ukazuje na faktúre, aspoň mne teda písalo, že je tam zľava, kód mi prišiel mejlom, ale v skutočnosti v konečnej faktúre nebola odratana. Ale balík prišiel so správnou sumou, teda som vyplácala odratanou zľavou. Nechapem ako to majú nastavene. Na mejl reagujú po cca 2-3 dňoch. Objednala som v piatok alebo sobotu a balík došiel včera, teda vo štvrtok

janka909
17. dec 2022

Mne prislo nieco uplne ine nez som si objednala, bolo to prvy a posledny krat, polske ksunty a leteli rovno do kosa.

lili205
17. dec 2022

@fopka nakoniec som sa na infolinku dovolala, čakala som asi 5 minut ...chcela som vedieť, či mi vedia dodatočne upraviť tu cenu a zarátať tam tu zľavu, prípadne či mám stornovať objednávku a zadať nanovo...tak že objednávku už stornovať nie je možné, tak mám jednoducho neprebrat a nanovo objednať ešte raz ...tak som to aj urobila, ale teda neviem, lebo najprv mi tu zľavu pri objednávke dalo, no potom mi prišla faktúra s normálnou cenou 🤷 tak som zvedavá čo mi vlastne príde 🙈

fopka
18. dec 2022

@lili205 tak to máš opäť rovnako ako prvýkrát ze? 😁 bude prekvapko vo finále

maajda
18. dec 2022

@lili205 možno ti príde upravená suma dobierky, faktúra čo poslali pri vyskladani tovaru bola aj u mňa bez zľavy, len výška dobierky v zásielkovnu už potom bola upravená (znížená o tých 10%)

zuzana0411
29. dec 2022

+420800022534 to je číslo do Čiech. Tam riešia aj naše slovenské objednávky, veľmi mi pomohli. Hebe cz

zuzana0411
29. dec 2022

Ale nakoniec všetko mi prišlo tak ako malo... Cca 4 dni. A hneď som si už objednala aj druhý balík, ceny sú úžasné. (báza pod očné tiene INGLOT =15€...U NÁS 20€🤦‍♀️) objednala som si hneď 2 ks😁

nelam1993
29. dec 2022

@zuzana0411 a aj Vam pomohli vyriesit svk objednavku? Ja som dnes na fb pisala do polska tak mi tvrdili ze nemozu mi objednavku z 15.12 zrusit ze to musi svk strana nemam na nich uz nervy nemam ani peniaze ani nic..65€ som platila predom ja truba

lucyluska
1. jan 2023

Dnes som objednala za 96e, neodratalo mi 10% z prvého nakupu, poslala som 2 formuláre s otázkou.
Uvidím čo odpisu. Aj po Poľsky im to napíšem keď bude treba 😁
Doprava zadarmo.
Nikde sme nevedeli zohnať zubné kefky colgate, a tam 🙏
Inak používam aj makeup.sk a som spokojná.

nelam1993
2. jan 2023

@lucyluska ked Vam vobec odpisu s nimi je to tazke na infolinke klamari zavadzaju ked sa vobec dovolate cele zle ja cakam na peniaze spat ale pochybujem ze nieco dostanem, vela stastia aby sme tie peniaze este videli

lili205
2. jan 2023

@fopka len dávam info, že nakoniec všetko prišlo, stihli to pred vianocami 😁 no a prišli mi obe balíky, nakoniec v tom druhom bola zarátana aj tá zľava, hoci v maily nebola uvedená....takže za mňa spokojnosť 👌

fopka
2. jan 2023

@lili205 tak to je super. Nechapem, prečo to majú tak blbo nastavene, že vlastne nevidieť tu zľavu, až pri preberaní balíka je menej o tu zľavu. Zrejme je lepšie brat na dobierku, bez ohľadu na to, že sú to 2 eura navyše. Ak balík neposlu, človek nič nestratí a ušetrí nervy z toho, že nie je balík ani peniaze

radleristka
5. jún 2023

Ja som teraz v priebehu týždňa robila 2 objednávky. Obe dodané rýchlosťou blesku ,pošta nad 5e zdarma , kuriér slov.posty dobierka bez doplatku

tayla
5. jún 2023

Dá sa použiť 1x na účet

michaspi
7. jún 2023

Prosím, dievčatá, kde konkretne sa na Hebe zadáva zľavový kód? Asi som slepá, ale ja to naozaj v košíku nikde nevidím... ďakujem pekne🙂)