Hľadám názov filmu

neznamaznama
14. nov 2022

Prosím vás, hľadám jeden film. Už som túto prosbu dala aj na stenu, ale tam sa to rýchlo stratí. Práve teraz som mala na FB ukážku z neho a nebol tam názov filmu a mobil mi zblbol a vyhodilo ma to na úvod FB. Tak neviem, či pomôžete. Ale možno motyka vystrelí. Ukážka bola z vesmíru, muž mal evidentne popalenu tvár, volal domov a hovoril s dcérkou menom Evie (alebo tak nejak). Bol tam prestrih na ženu, černošku, chápala som to tak, že to bola nejaká spojovateľka, alebo niečo také, ktorá ich rozhovor počula. On prosil dievčatko, aby mame pomáhala a aby mu zakývala. Koniec cca 1-2 minútovej ukážky bol, že dievčatko volalo ocina, ale on už neodpovedal. Len ukázali, ako je v bieztiažovom stave. Neviem, či ide o nový film, alebo o niečo staršie. Bolo pridané niekedy minulý mesiac, ale neviem, kto ho pridal, ukázalo mi to v tom náhodnom výbere.

doriiis
14. nov 2022

Interstelar?...mozno

martinka17
14. nov 2022

seriál -9-1-1: Lone Star , u nás vysielaný ako 911- Texas, konkrétne by to mal byť posledný diel prvej série

kitycat
14. nov 2022

@doriiis tam za ta dcera vola Murphy-ho zakon ☺️
Ale rada pozeram ten film. Vzdy ma pobavi ako si va postapokalyptickej buducnosti plnej prachu nezatvoria okno, ked idu prec. 😅

neznamaznama
autor
14. nov 2022

@doriiis ten určite nie, ale Interstelar milujem.

martinka17
14. nov 2022

@neznamaznama https://www.facebook.com/watch/?v=950297335656284 našla som to na FB ako si písala 🙂

neznamaznama
autor
14. nov 2022

@martinka17 našla som, si úžasná. Ja som mala pocit, že som to už videla. Len som si nevedela spomenúť.