Koho mám kontaktovať, keď mám pozastavený bazár?

monikaaa22
22. apr 2024

Čaute kocky,poraďte mi koho konraktovat aby mi odblokoval bazar.
Ani neviem prečo mi ho zablokovali a koho konkrétne osloviť, aby som to mohla tým pádom napraviť.
Ďakujem

maca1984
22. apr 2024
monikaaa22
autor
22. apr 2024

@maca1984 ďakujem pekne...tam som to už skúsila...Asi to bude trvat,kým odpisu

monikaaa22
autor
22. apr 2024

@maca1984 áno toto mi tam zobrazuje...len neviem o co konkrétne ide.

deedol
22. apr 2024

podla mna ide o toto: (kopirujem hodnotenie z tvojho bazara):

Bohužiaľ, musím napísať negatívne hodnotenie. Predávajúca predáva tovar označený originál obchodnou značkou (v mojom prípade Nike). Domov mi prišla lacná turecká napodobenina. Snažila som sa o komunikáciu, ale predávajúca nemá záujem o vyriešenie situácie. Podľa jej vyjadrení "som sa na značku mala opýtať pred kúpou". Podľa jej vyjadrenia to teda znamená, že ak uvedie, že predáva tovar značky Nike, mám sa spýtať, či je to naozaj tovar značky Nike. Ak uvedie, že je to veľkosť S, tak sa mám pýtať, či to naozaj je veľkosť S. Ak uvedie, že predáva tričko, tak sa mám pýtať, či naozaj predáva tričko. Nerešpektuje ani fakt, že na stránke je zakázané predávať falzifikáty. Predávajúca zároveň ignoruje aj fakt, že predaj falošných výrobkov je trestným činom. Situáciu riešim s administrátorom stránky a zvažujem aj podnet na políciu.

na MK sa nesmu predavat "fejky".

monikaaa22
autor
22. apr 2024

@deedol toto sa celé vyriešilo už dávno,len to hodnotenie ostalo

deedol
22. apr 2024

a riesilo sa to aj s adminmi? lebo oni obcas reaguju aj takto oneskorene, mne sa stalo, ze mi napr. vymazali nejaky inzerat aj po pol roku, lebo sa im nepozdaval.

monikaaa22
autor
22. apr 2024

@deedol áno,reagoval...preto nerozumiem

katka164
22. apr 2024

@monikaaa22 sila toto🫣keď si nezaujatý človek prečíta hodnotenia len takej ,,kivisale",tak už vážne nerozumiem,kto tu môže a kto nemôže predávať🙄

evaachesa
22. apr 2024

@monikaaa22 čiže predávať značkové tričko ktoré nie je značkové a neuviesť to na pravú mieru je podľa teba ok? Veď si ju oklamala. Prečo sa prepana má niekto pýtať či ide o originálny kúsok? Prečo si to neuviedla ty? Aby ti prešlo klamstvo pokiaľ sa neopýta? Hnus.

monikaaa22
autor
22. apr 2024

@evaachesa ďakujem za odpoveď

deedol
22. apr 2024

@katka164 aj ja som si ich pri ranajkach citala a tiez som len pozerala... zaujimave, ze jej bazar nepozastavili.