Ako osloviť dievča na zastávke?

peeeeter
5. dec 2023

Caute potrebujem pomoc ako mam oslovit dievca na zastavke ked vidim ze aj ona sa postavila blizko mna a ja neviem co mam povedat. Poradte pls

mirkava
5. dec 2023

@peeeeter "dnes je ale zima" 😊 ak sa jej páčiš zareaguje

dajana19
5. dec 2023

@mirkava len aby sa neoteplilo,kym suhaj naberie odvahu 😁

egonsk
5. dec 2023

@peeeeter joj aký šumný kabátik máš, nezohreješ mi rúčku krásavica? ;)

a_alexandra_a
5. dec 2023

@egonsk toto keby mi povedal hocijako krásny chlap, úplne by zabil aj náznak šance... myslíš, že inteligentný muži nepotrebujú používať tieto trápne frázy 🙂

mladena
5. dec 2023

Mňa sa raz opýtal že koľko je hodín a potom normálne začal že - ja som Miro a ty? a potom že či sa ponáhľam lebo blízko je také posedenie, či by som tam dakedy nešla. Išla som vlastne hneď bo sa mi páčil a mala som 16 a vôbec som nemala chuť náhliť sa do tej nudy doma 😀

barbora0308
5. dec 2023

@peeeeter Ja len ze KONECNE, chce niekto oslovit dievca osobne a nehlada spriaznenu dusu na zoznamkach! 🤗
A tak ako poradili baby vyssie, urcite sa spytaj na nejaku vseobecnu vec o pocasi, case a ak ma zaujem, tak to budes vediet z jej reakcie a reci tela. Drzim palce! 🤞

egonsk
5. dec 2023

@a_alexandra_a vidim, ze si nerozoznala ironiu a navyse by si sa velmi divila, ako prave trapne frazy dokazu vo vhodny moment zaucinkovat na kohokolvek, ked su spravne prednesene ;)

viestta
5. dec 2023

Raz davno ma jeden mladik v buse oslovil? Slecna, aj vy cestujete tymto autobusom? 🙂

mirkava
5. dec 2023

@dajana19 "ale sa nám oteplilo" 😁

grof_monte_christo
5. dec 2023

Stále mi chodí po rozume: Je ti zima, dievčatko? Ale toto sa jej určite nepýtaj 🤭

stellarphoenix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medda_beda
5. dec 2023

Opýtaj sa niečo zmysluplné a keď uvidíš pozitívnu reakciu tak sa jej normálne opýtaj, že či by niekedy nešla na kávu, čaj.

Mne sa raz niekto prihovoril, že fuu ale je zima čo.Odpovedala som, že áno je.
Asi videl pozitívnu reakciu tak ma niekam pozval na čo som mu ja odpovedala, že ďakujem pekne, ale som zadaná.

Ak si myslíš, že máš šancu určite to skús.
Ja som jedného tak pochválila, že je veľmi pekné v dnešnej dobe vidieť, že muž osloví ženu.
Ale to som bola tiež zadaná :D

petronelag
5. dec 2023

@mirkava Teraz by bolo vhodné skôr "ale sa nám ochladilo, hádam nebude meškať".

zanka777
5. dec 2023

@peeeeter bolo by dobré keby mala aspoň psa... To by sa jednoducho dalo.... Jeeej slečna akého máte krásneho psíka môžem si Vás pohladkať?
😂😁😁

stellarphoenix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salamistka
5. dec 2023

Opýtaj sa jej, kam cestuje..
Všetky moje vzťahy začali na zastávke či v autobuse 😄 jeden ma rovno na ulici pozval na rande, druhý sa v buse opýtal, kde pracujem, ďalší sa mi na zastávke predstavil a normálne začal rozhovor...môj muž zastavil autom na zastávke a opýtal sa, či ma môže odviezť domov.

zanka777
5. dec 2023

@salamistka a to nemyslíš vážne že si cudziemu chlapovi čo ti zastavil na zastávke aby ťa odniesol domov ...že si mu nasadla do auta?😏😐

buberova
5. dec 2023

Možno keď bude meškať tak jej povedať že dnes asi trošku mešká však? Alebo keď bude veľa ľudí okomentovať že dnes je náš akosi veľa, alebo keď tam bude málo ľudí tak že čo sa to stalo, že dnes je náš tak málo?

Neviem nikdy som v tom nebola dobrá.

A čo sa týka toho oslovovania von, tak raz ma v cudzom meste normálne na ulici oslovil taký chlapík. Ešte stále relatívne mladý, trošku moťko, trošku koktal, a ja som sa cítila strašne trápne, ale hlavne som sa bála, že je to nejaká pasca a on ma zábava a medzičasom ma niekto okradne 😂😂 a vtedy som si povedala, že všetko takéto povzbudzovanie na koníku je síce pekné, ale snáď to pôjde mimo mňa 😂😂

salamistka
5. dec 2023

@zanka777 poznala som ho celý život, sme z rovnakej obce

zanka777
5. dec 2023

@salamistka aha tak to je iné 😂

minka201
5. dec 2023

@peeeeter "Ahoj, prosím, nevieš, či tento autobus stojí pri...". "Ahoj, o koľkej presne by mal prísť autobus?".. Myslím, že na takýto začiatok sa dá ľahšie nadviazať ako na otrepané frázy o počasí 🙂

daniela2202
5. dec 2023

@egonsk 😁😁😁👍

zuzanka.zuzu
5. dec 2023

@egonsk trápne frázy rozhodne neúčinkuju na "kohokoľvek" 🙄 účinkujú ale na také ktorým to príde milé či inak vtipné, ostatné si myslia že si trapko. celá veda

minka201
6. dec 2023

@viestta 😅🤣 Pripomenula si mi, ako som v čakárni u gynekológa stretla tehotnú známu a spýtala sa ma, či čakám aj ja. Po kladnej odpovedi sa usmiala, že: "Jeej, tak gratulujeem." Ale ja som myslela, že sa pýta, či aj ja čakám v čakárni. 😅😀

stanielka17
6. dec 2023

@peeeeter Nijak. To, ze sa postavila blizko teba neznamena, ze ma zaujem.

zuzubb007
6. dec 2023

@egonsk tak toto je riadne uchylacke, keby mi toto povie chlap tak ho odsudim chudaka skorej ako povie dalsie slovo