Kúpili ste si rodinné oblečie z Pat Pat UK?

lienka005
14. jún 2021

Zaujíma ma, aká je to kvalita oblečenia za tak nízku cenu? Aká je doba dodania, veľkosť sedí pri objednaní? Ďakujem

ckatka
14. jún 2021

Áno ja objednávam pravidelne. Kvalita je niečo lepšie ako naše Pepco/Tesco, ja som spokojná. Pre deti v pohode. Kvalitou super a farby držia tak štandardne..záleží co kúpiš. Ja kupujem hlavne overaly. Zatiaľ som nebola nespokojná ani s jednou vecou.
Balík mi chodí behom 2 týždňov. Aj dnes čakám jeden. Môžem ti poslať fotky

ckatka
14. jún 2021

@lienka005 chodí to pekne zabalené každé zvlášť takto

s_a
14. jún 2021

Podľa mňa v pohode, objednala som síce len raz babatkovske veci ale za tú cenu super a veľkostne sa mi zdalo väčšie ako next, ale to mi vyhovuje viac, radšej väčšie pre babo ako menšie 😊

ckatka
14. jún 2021

@lienka005 teraz som manželovi ku dňu otcov objednala 😂

ckatka
14. jún 2021

@lienka005 a krpcovi labkove tričká na leto, šiltovku, vestu sieťovú...za mňa dosť fajn.

ckatka
14. jún 2021

@lienka005 tieto pandove overaly sú suprove napríklad...menšiemu...mame vo všetkých veľkostiach od narodenia 😂 alebo sety na fotenie veľký brat/malý brat...

sikinkira
14. jún 2021

@ckatka: Môžem sa spýtať, aké sú náklady na dopravu a približný čas doručenia na SK? Tie vecičky vyzerajú veľmi pekne!

scacchi
14. jún 2021

@ckatka a velkostne sedia veci? Ci radsej objednavat vacsie cislo?

amelie2017
14. jún 2021

Pat pat je oblecenie z ali

scacchi
14. jún 2021

@amelie2017 ahaaa tak potom nic 🙂+

amelie2017
14. jún 2021

@scacchi aj ja som chcela objednat, ale vyskusala som dat fotku do ali vyhladavaca a vsetko, co som chcela mi tam naslo.

petamich
14. jún 2021

ja som tiez skusila objednat a za mna pomer cena/kvalita v pohode - skusila som vacsie schvalne, lebo pre novorodenca som si predsa len chcela byt ista kvalitou a bola som prijemne prekvapena a ze maju to iste na Ali mi je jedno - aj na Ali je 10x to iste a kvalita na skale od 0-10 a pri PatPat som si povedala,
ze vyskusam, kvalita okej - takze neskor malemu isto este nieco objednam, hlavne ked zacne relativne rychlo nicit veci :D

ckatka
14. jún 2021

@scacchi vždy sú tam rozmery v cm. Treba podľa toho. Na bábätko mi to vcelku zatiaľ sedí podľa veku, ale ja objednávam vždy o 1 veľkosť väčšie dopredu.
Skolkarovi objednávam o jedno väčšiu vždy (lebo u nich 3-4r je napr 98, ale môj 4r ma 100cm a treba mu na 5-6 rokov kupovať tričká.

ckatka
14. jún 2021

@sikinkira nad tuším 30€ sa doprava neplatí. Alebo nejaká taka suma. Treba si stiahnuť appku do mobilu a objednávať tak. Sú tam vždy kadejaké kupóny a pod.

ckatka
14. jún 2021

@amelie2017 áno, zrejme je z Ali...ale teda...ja aj z Ali občas niečo objednám a tam je to dosť hop alebo trop. Tu sú ako keby len overení dodávatelia a reálne fotky a recenzie. A hlavne je to aj dobre zabalené...z Ali mi vždy len handra pokrcena príde v sáčku alebo mi to zhabu na colnici 🤦‍♀️
Moja skúsenosť Ali VS Patpat...vyhráva jednoznacne Patpat. A tie ceny, keď kupujes akciové, sú ozaj smiešne. Na MDD som krpcovi po dve eurá krásne overaly nakúpila a staršiemu tričká mikiny tiež za pár supov