Messenger - úplné odstránenie konverzácie u obidvoch strán

mamana3tiu
4. apr 2021

Ahojte, je možné vymazať vzájomnú komunikáciu na messengeri? Ale tak, aby sa vymazala mne a aj druhej strane... Viem asi ako na to, ale neviem, či ju nebudem mať len ja alebo aj druhý účastník komunikácie. 😊 Ďakujem.

kristy2727
4. apr 2021

@mamana3tiu druhému účastníkovi konverzacia ostane

mamana3tiu
autor
4. apr 2021

@kristy2727 ďakujem... A neexistuje spôsob ako ju úplne odstrániť?

syslik81
4. apr 2021

@mamana3tiu nie neexistuje

mamana3tiu
autor
4. apr 2021
hviera81
4. apr 2021

druha strana si ju tiez musi manualne vymazat...

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
4. apr 2021

@katkamatka7 to je len do isteho casu od odoslania .. neviem kolko to je ale akonahle je prijata uz sa zmazat neda

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weronika171717
4. apr 2021

Mne sa napríklad stalo cez marketplace, že jedna pani odstránila konverzáciu a zmizla aj mne. Viem to, lebo na druhý deň som ju hľadala, keďže sme sa dohodli, že zaplatí vopred za bundu a nezaplatila a konverzáciu som nenasla. Takže sama som zvedavá, či s tým má niekto skúsenosť.

katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janezz
4. apr 2021

@mamana3tiu neexistuje, musela by si ju odstrániť druhá strana

danielahamar
4. apr 2021

Dá sa písať tak, že ako náhle si prečíta dotyčný správu sa vymaže. Je to v tajnej komunikacii

desore
11. apr 2021

Ako citam, mate velke medzery v pouzivani messengeru. Spravy sa daju odstranit u oboch stran, ako sa povie, lavou zadnou. Klikni na spravu-zrusit poslanie a vsetko je hotove.
Tajna konverzacia- treba nadstavit cas miznucich sprav. Iba vtedy zmiznu na oboch stranach.

mamana3tiu
autor
11. apr 2021

@desore pýtala som sa na úplne odstránenie dlllhej diskusie spred istého obdobia.

kittykat22
11. apr 2021

@mamana3tiu odstranit uplne diskusiu mozes - ale len na svojej strane. Toho s kym si komunikovala - tomu zial spravy ostatnu.

mamana3tiu
autor
11. apr 2021

@kittykat22 no ved to som sa pýtala... Dakujem

kittykat22
11. apr 2021

@mamana3tiu co ti pisali vyssie dievcata - tak je moznost odstranit spravu na jednej aj druhej strane - ale len vtedy, ked este nebola precitana. Ale to neplati pre starsie konverzacie.

desore
11. apr 2021

@mamana3tiu Ale ved to ide...vobec s tym nie je problem...

desore
11. apr 2021

@mamana3tiu Treba kliknut na kazdu odoslanu spravu, vybrat volbu- zrusit poslanie... A je to hotovo 🙂

desore
11. apr 2021

Vsetkym prispievatelkam... Ano, daju sa odstranit aj starsie spravy... Ja som prave odstranila z roku 2019...boli precitane druhou stranou... Niektore z Vas maju stare info... 😉

aurorastone
11. apr 2021

@desore tak som to šla skúsiť a mam správu co som poslala 2.4., druhá strana ju má prečítanu samozrejme, podržala som na nej prst, vyskočilo ci chcem odstrániť, a možnost odstrániť len u mňa, netuším co máš za messenger, vieš spraviť screen alebo napísať ako máš urobené nastavenie?

mamana3tiu
autor
12. apr 2021

@desore dajú sa označiť všetky správy a vymazať naraz?

desore
13. apr 2021
mamana3tiu
autor
14. apr 2021

@desore a keby dám tuto odstrániť konverzáciu, tak sa odstráni iba na mojej strane?

desore
14. apr 2021
desore
14. apr 2021

Treba mazat fyzicky kazdu jednu spravu, vsetky naraz nevymaze. Kliknut na zrusit poslanie a je to. 🙂

desore
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkamatka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatuso_29
14. apr 2021

@katkamatka7 To je len do momentu kým ju druhá strana neprečítal