Mohito - vrátenie tovaru

b3e3l
27. mar 2021

Ahojte, objednavali ste niekto tovar z mohita a ked ste ho potom chceli vratit oznacili ste to ako vratenie tovaru alebo odstupenie od zmluvy? Lebo podla mna je to to iste ale na stranke su ku kazdemu ine podmienky. Vratenie je bezplatne a je od 30 do 90dni a Odstupenie je myslim len do 14dni a neviem ci vyzdvihnutie kurierom tiez bezplatne..? Poradte

sandra151
27. mar 2021

No podľa mňa je to tam pekne napísané, prihlás sa, vyplň formulár, zabal tovar a čakaj kuriéra ktorý to vyzdvihne.

Výrobky môžete vrátiť do nášho e-shopu po prevedení nižšie uvedených úkonov:
- vyplňte internetový formulár o vrátení tovaru umiestneného na Vašom zákazníckom účte alebo vytlačte a vyplňte formulár odstúpenia od zmluvy dostupného na stránkach e-shopu;
- zabaľte produkty - môžete použiť rovnaký obal, v akom ste tovar dostali. Môžete taktiež priložiť faktúru alebo potvrdenie, uľahčí a urýchli to proces vrátenia peňazí;
- vyčkajte na bezplatného kuriéra.

Vrátenie peňazí nastane v priebehu niekoľkých dní odo dňa obdržania Vašej zásielky (na bankový účet).

kakika007
27. mar 2021

Ja som už vracala tovar. Vyplnila som formulár, oni poslali kuriéra, vyzdvihol balík a po cca 2 týždňoch mi prišli financie na účet

kittykat22
27. mar 2021

@b3e3l si si ista, ze to vratenie je do 90 dni? Podla mna je to do 30 dni od datumu nakupu. Funguje to tak, ze vypises formular, objednas kuriera. Napisu ti kedy kurier pride. Zazvoni dole, podas mu balik ktory bude mat vo vnutri oblecenie ktore chces vratit, vypisanu vratku preco a co vracias, vsetko bude zabalene a na balik nalepena nalepka. A je to 🙂 Vyzdvihnutie kurierom je bezpatne. Jediny kto si uctoval za vratenie tovaru bolo H&M a dostali za to pokutu od COI 😀 takze uz je to tiez zadara.

m14m
28. mar 2021

Mohito ma vsetko detailne napisane na stranke. Objednala som cez nich, co nesadlo vratila. Postup maju vypisany a vyfoteny na stranke.