Najobľúbenejší film/seriál

andy71097
16. mar 2022

Ahoj, aký je Váš najobľúbenejší film/seriál ktorý by ste mi odporučili? Žáner môže byť hocijaký, hoci mám najradšej hororovky alebo fantasy/sci-fi 🙂

janulik2008
16. mar 2022

Ja som fičala na Kosti 😀

andy71097
autor
16. mar 2022

@janulik2008 No keď som bol menší tiež to bol môj jeden z obľúbených krimi seriálov :D to teraz ešte fiči v telke? :D

janulik2008
16. mar 2022

@andy71097 tuším to na Wau cez vikend ide ale nie som si istá 😀😀😀

lylyjana
16. mar 2022

@andy71097 Lost In Space na Netflixe je super, je tam plno takychto serialov. Mne sa pacili aj korejske: Memories of Alhambra, Squid Game, W, Hwarang, , The King.

simonaaa1
16. mar 2022

Mne sa páčil zo seriálov Fall(Pád), Ostré predmety, Vražedné práva (How to get away with murder) Most, z hororových Haunting of Hill house, Sídlo Bly. Filmy Kyslík, Počiatok, hororové klasiky Insidious, V zajatí démonov, Autopsy of Jane Doe (Tajomstvo slečny neznáme?), Žena v okne, Neviditeľný, Thelma (trošku pomalší dej). Mňa ešte napadnú ďalšie

petronellla87
16. mar 2022

@andy71097 ak ta bavi scifi odporucam Black Miror

andy71097
autor
16. mar 2022

@lylyjana Lost in Space som videl, dobrý seriál to bol len škoda že to má len 2 serie, nevieš že kedý náhodou už bude tretia? A Squid Game som videl tiež, ale si myslím že asi 70% to videlo :D A oststne diky za odporučanie, pozriem trailer a niečo si vyberiem 🙂

andy71097
autor
16. mar 2022

@simonaaa1 Ďakujem za návrhy hoci niektoré som už videl, hlavne čo sa týka tých main hororových filmov ako je insidious, v zajatí domonov a tak 🙂 Niečo si vyberiem

heln
16. mar 2022

@andy71097 lost in space uz ma aj tretiu seriu.

heln
16. mar 2022

@andy71097 ak ta bavia aj stariny, tak stargate, novsie prevedenie ma stargate universum.
zaujimavy je manifest, ma tri serie, neviem ci dotocia aj stvrtu, lebo v tretej to riadne domotali.
raz sme zacali pozerat taky serial len nevim ako sa volal, bol to zabavny park s robotmi situovany do westernoveho mesta, zakaznici si povedali aky chcu scenar a ti roboti ho hrali a kazdy den im vymazali pamat, ale niektori si nieco pamatali, ale ja som to potom nepozerala, na mna to bolo velmi nasilne.

ferala
17. mar 2022

Čo sa tak všímam tak netflix celkom fičí u väčšiny, oplatí sa to ? 🙂

andy71097
autor
17. mar 2022

@ferala Určite áno, nestojí to až tak veľa a k tomu je tam milión dobrých seriálov 🙂

hlinka77
17. mar 2022

@heln Westworld je ten seriál, manželov obľúbený.

simonaaa1
17. mar 2022

@ferala ja neviem, ja nemám kúpené, ale pozerám aj tak :D

daniela2202
31. mar 2022

Jednoznačne major Zeman 😁👍👍

simonaaa1
2. apr 2022

Môžem odporučiť seriál Mělas to vědět a druhý Mozaika lží. Ťažko povedať žáner, jedno je z dielne netflixu a druhý hbo. Seriál (Mráz, Zmrzlí mrtvý- Frozen dead), čo ma vôbec nebavil, tak bol adaptácia knihy od B. Miniera Mráz. Kniha aj keď trochu viac rozťahaná je super, ale seriál nemá nič z nej, žiadnu atmosféru a aj dej bol pozmenený-hlavne koniec.