Obľúbené filmy a seriály

27. jan 2023

Ahojte máte nejaké obľúbené filmy a seriály?
Ak môžte pridajte názvy lebo niekedy nemám inšpiráciu
Malokedy nájsť niečo fakt dobre čo sa da pozerať
Na žánry nezáleží
Ďakujem

anega79
27. jan 2023

Peaky blinders, Emily in Paris

gejb
27. jan 2023

Top serial ..alebo skor teda len miniseria, keďže ma len tuším 8 dielov je Bad Sisters. Dlho som lepší serial nevidela... a áno, Peaky Blinders jednoznačne🙂

terezka2911
27. jan 2023

Big little liars, Orange is the new Black, the big Bang theory, wednesday.

autor
27. jan 2023

@anega79
@terezka2911
@gejb
Ani o jednom z tých čo ste napísali som nepočula
Ja mám top seriály upírske denníky, stratené duše, roztomilé mrchy, dr house, dva a pol chlapa, mlady sheldon, mentalista

terezka2911
27. jan 2023

Jejda, mladý sheldon je topka. Neviem sa dockat novej casti😀

rurutiax
27. jan 2023

Breaking bad

moonlight1210
27. jan 2023

Ak sa rada smejes, tak Derry girls (sialene roky 80. a 90. v Irsku) a the Kominsky method (brilatne pichlave dialogy dvoch starnucich kamaratov na okraji Hollywoodu, ktori sa poznaju cely zivot a vedia, ze si mozu k sebe dovolit maximalnu otvorenost a uprimnost, co vedie k vzajomnym super ironickym hlaskam. Toto posledne by sa dalo brat trosku v style sarkazmu dr housa.)

beata_k
27. jan 2023

Pernikovy tata, Teoria velkeho tresku, Vikingovia, Arcane

autor
27. jan 2023

@terezka2911 ten seriál je vtipný veru, ani som nevedela ze budu nove casti

marca12
27. jan 2023

Najlepsi serial,ktory uz nic neprekona su Priatelia. Roky dookola pozeram a nikdy sa nezunuje

zuzikak
27. jan 2023

Money heist, white princess, Lucifer, handmaids tale, discovery of witches, outlander, sense 8, poldark, the witcher, killing eve, sweet magnolias, Motherland-Fort Salem, Tiny pretty things , Inventing Anna , Cook of Castamar ,The nevers , white lotus 😀

doriiis
27. jan 2023

Lucifer- topka

autor
27. jan 2023

@marca12 kedysi som to videla ale aniston sa mi moc nepáči a stale to iste prostredie tam bolo

santiago_segura
27. jan 2023

No ja len pustim jojku ci rtvs a co ide to pozeram. Nebudem platit este aj za to... Walking Dead, Iveta, Naši, Vraždy v .... (vždy je iný názov), doktor z hôr, sturm der liebe, tajné životy... netvrdím že sú dobré ale môžem len to pozerať čo telka zadarmo dá.

Ešte keď volakedy markíza bola zadarmo cez anténu tak som velmi mal rád seriál Oteckovia. Vzťahy, sranda, hádky... všetko tam bolo. Rodinné prípady tiež som lúbil. Ale na ostatných tv chodí to skutočné príbehy s katkou brychtovou, čert nikdy nespí.

minilla
27. jan 2023

Ak sa chces nasmiat, tak Modern Family (treba pozerat po anglicky ale). Vaznejsi, ale skvely serial - Secret (Korean Drama) z 2013.

liz_lemon
27. jan 2023

Ginny and Georgia, Smrt nas spoji, Sluzka (Maid), Tenkrat poprve, Laska a anarchia, Mafie vrazdi jenom v lete, Je to hrich, Tekuty pisek, Vanoce u nasich

slovakboy
27. jan 2023

S láskou Rosie, Veľký šéf, Zviera - s Belmondom

simsalabim
27. jan 2023

Mne sa pacil aj Pribeh sluzobnicky a mini seria Years and years.

skorpionik30
27. jan 2023

tak v komercnej telke tazko nieco...netflix alebo na nete rozne stranky...na netflixe najdes podla zanru co mas rada ja naposledy rod draka predchodca hier o trony...

domak2
27. jan 2023

Crazy ex-girlfriend, IT crowd, Brooklyn 99 to sú take moje comedy top.

victoriab
27. jan 2023

@moonlight1210 kominski bolo skvele 😍

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona139469
27. jan 2023

Moje topky: Fate the Winx saga, Vampire diaries - Upírske denníky , originals, chilling adventures of Sabrina na netflixe, wensday, devil in Ohio, archiv, Squid game.
Všetko okrem - originals- a - Squid game - som pozerala v češtine ak by…
A podľa mna aj dosť záleží aj na veku alebo či vás bavia take teenage seriály ( niektoré z nich sú) 😊 ak by ma ešte niečo napadlo, dopíšem

adka3321
27. jan 2023

u mna bola topka "This is us" az mi bolo luto, ked to uz skoncilo, alebo Grace and Frankie

lenuska9999
27. jan 2023

Na HBO Max : mladý Sheldon, Roswell Nove mexiko, The Great... na netflixe : Stranger Things, Umbrella Acqdemy, Ŕád, Sabrinina desivá dobrodruzstvi, Wednesday, Dynastia,

h2
27. jan 2023

Autorka, Mladého Sheldona pozeráš a o Teórii veľkého tresku si ani len nepočula? Určite odporúčam. Jeden z najlepších seriálov vôbec. Len nie so slovenským dabingom. Český je 100x lepší.

santiago_segura
27. jan 2023

Ten velký tresk aj chodil niekde na prime cool. Nepozerávam ale chvália to známi dosť.

nika2406
27. jan 2023

Ja zbožňujem Frasiera🙂..ale na netlixe sa mi v poslednej dobe velmi pacili seriály Good girls, Working moms, Atypical a Kalifat

h2
27. jan 2023

@santiago_segura Na Nova Fun to chodí stále dokola, ako skončí posledná séria, začne zase prvá od začiatku.

mia_11
27. jan 2023

Za mňa určite Teen Wolf, Grimm, Mutanti, Hrdinovia a Manifest ;)