Nákup na Sashe

10. mar 2023

Ahoj,objednala som si u jednej ženy pred 10dňami tovar na Sashe(ten tovar bol už vyrobený a hneď skladom k predaju), hneď neviem či pol hodinu od nákupu mi prišli údaje k platbe , hneď som aj zaplatila ,aj som jej písala ale neodpísala, mám pocit že sa nedočkám ani vecí ani peňazí ,a chcela by som sa poradiť že či sa nedá niekam na Sashe sťažovať.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
10. mar 2023

no v prvom rade by som pisala predavajucej a ak by sa neozvala, tak by som kontaktovala sashe priamo

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana76
10. mar 2023

@autor napis adminovi sashe, je to spolahlivy portal, ona tam musi mat udaje, takze by ju mali kontaktovat oni

nnnuuunnn
10. mar 2023

Ja by som ešte počkala, týždeň nie je taká dlhá doba, mohlo sa jej niečo stať... Pochybujem, že na Sashe by sa predajcovia neozyvali.

reanda
10. mar 2023

mne sa pred par tyzdnami stalo to iste.. objednala som tovar, bolo pisane, ze je do dvoch tyzdnov na objednavku.. objednavka potvrdena do par minut, po dvoch tyzdnoch tovar stale neprisiel, pisala som pani, ale ani obraz ani zvuk.. nastastie som to mala objednane na dobierku, neplatila som predom, tak som si po dalsom tyzdni kupila tovar od inej predavajucej a tejto som napisala, ze rusim objednavku.. doteraz sa neozvala a stale tam svieti, ze objednavka caka na odoslanie 🙄
ak si zaplatila, urcite to ries, niekde na stranke musi byt kontakt na niekoho, kto sa tym zaobera

reanda
10. mar 2023

hm, tak podla toho, co pisu na stranke, sa zbavuju vsetkej zodpovednosti a akekolvek problemy si mas riesit s predajcom.. ked sa ti predajca neozyva, tak mas asi smolu teda :-/

reanda
10. mar 2023

a najhorsie, ze to vyzera, ze pokial zasielka nie je odoslana, tak nemozes predavajucej ani dat hodnotenie 😒

maranta_leuconeura
11. mar 2023

Poradim ti inak, vyberaj si len predajcov, ktoru maju pri fotke vlavo hore take male P. Znamena to, ze maju oficialne podnikanie (zivnost, firmu, slobodny umelec, vypnili ICO, DIC). Keby sa nieco stalo v tvoj neprospech, mozes to riesit ako spotrebitel so SOI. Ak nakupujes od bezneho obcana, je to akoby si kupila od sudedy, nedomozes sa nicoho. Bohuzial Sashe dava ruky prec od tohto, lebo nechcu prist o predajcov, co to robia nacierno (sak prachy z provizie), takze vacsinou nikde tuto info neuvadzaju, na rozdiel od ceskeho Fler, kde to mas hned v profile predajcu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reanda
11. mar 2023

vcera som to pozerala a ziadny kontakt na niekoho, kto by riesil taketo veci, som nenasla.. pod 'problemy s nakupom' pisu iba vyjadrenie, ze sashe je len sprostredkovatel, za nic nezodpoveda a vsetko si mas riesit s predajcom cez sukromnu postu ☹
ja som napisala predajkyni aspon do verejnych komentarov o svojej skusenosti, nech si ludia mozu precitat, lebo ani hodnotenie sa neda pridat, kym objednavka nie je dokoncena

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reanda
11. mar 2023

nie je zaco.. aspon som tam vdaka tvojmu prispevku napisala, nech jej nenaleti este niekto iny.. ja som to inak neriesila, kedze som o peniaze neprisla, ale teda vobec ma nenapadlo, ze to tam takto funguje, ze stranka za nic nezodpoveda a oni nic neriesia..