Náušnice z izlato.sk

21. aug 2023

Ahojte. Mam v plane kúpiť náušnice a veľmi sa páčia zo stránky izlato.sk. Kupovali ste niektorá online od nich nejaký šperk? Ide mi hlavne o pravosť. Konkrétne tieto nausnice
https://www.izlato.sk/zlato/diamantove/nausnice...

tinka8512
21. aug 2023

Kupovala som uz viac krat z izlata a nebol problem, aj znami z okolia

juliacenc
21. aug 2023

My sme mali detske z izlato, ale cast sa odlomila odletela takze nausnice papa a mali sme aj snubak a obrucky a teda po case to vyzera dost na figu. Uz od nich nic nechcem za malo penazi malo muziky

lucijalucy
21. aug 2023

Viackrát sme aj nakúpili, aj boli obdarovaní šperkami od nich a spokojnosť.

autor
21. aug 2023

@juliacenc ved to ze tie ceny sú veľmi fajn, tak preto mam z toho obavy

autor
21. aug 2023

@tinka8512 a šperky sú aj po čase ok?

juliacenc
21. aug 2023

Ved to, povedala by som, ze cena sa rovna kvalite, ale mozno sme len my zle natrafili…

autor
21. aug 2023

@juliacenc a reklamoval ste to potom u nich?

liv1
21. aug 2023

Kupil mi muz odtial zlate hodinky. Potrebovala som ich skratit, malo to byt v cene, ale nebolo. A skratili to zle, malo, boli extremne neochotni. Teda aspom jedna … tam. A co je podstatne, hodinky idu zle, vzdy po case idu dozadu. Pojdem to reklamovat no uz sa “tesim”

lenusik296
21. aug 2023

dostala som tieto náušnice a sú nádherné , mám ich 2roky

lelelienka
21. aug 2023

My sme u nich kupovali obrucky, ale boli sme normalne v predajni, maju ich niekolko

slavomira236
21. aug 2023

No je to 9karatove zlato tak preto su take lacne. A tie diamanty tiez nebudu nejake diamanty za tu cenu

lucyluska
21. aug 2023

Áno kúpili sme si tam obrúčky.

juliacenc
22. aug 2023

Nie nereklamovala lebo sme pri stahovani zapatrosili blocky, takze toto neviem ako je u nich

sunyrose
22. aug 2023

Nedávno som kupovala náušnice. Použila som poukážku. Na náušnice však bola ešte aj 10%-ná zľava. Uplatniť sa dal iba kupón. Následne som písala mail aj ohľadom tej zľavy. Zareagovali dosť pružne a pozitívne a tovar prišiel veľmi rýchlo. Tie moje sú podobné tým vašim...