Názov filmu

777januska777
23. jún 2022

Ahojte, viete mi poradiť názov filmu, kde má chlap rodinu a deti, ale potom za ním príde taky bohatý chlap, ktorý tvrdí, že je niekto iný (nejaký vrah bol alebo také nieco) a neskôr sa to potvrdí.

spadnutaslivka
23. jún 2022

no chcelo by to trolinku viac o tom filme :D aspoň či zahraničný alebo SK/CZ, kedy si ho videla a pod. Mne to pripomína jeden film, ale videla som len ukážky a názov si už nepamätám.

777januska777
autor
23. jún 2022

@spadnutaslivka no pravdepodobne z americkej produkcie. Ten chlap žije v nejakom malom meste a všetci ho tam majú radi, má pekný vzťah so svojou rodinou. A potom keď príde ten chlap, ktorý o ňom hovorí, ze je niekto iný, nik mu nechce veriť a aj on to vkuse popiera, až ku koncu sa prizná. Ale kedy som jo videla to už neviem nie je ani moc starý, ale ani nový.

spadnutaslivka
23. jún 2022

tak to bude iný, ale znie zaujímavo :D prebudila si vo mne Sherlocka

spadnutaslivka
23. jún 2022

a nemáš šajnu, kto tam hral, že? :D

777januska777
autor
23. jún 2022

@spadnutaslivka absolútne si nemôžem spomenúť. 😀 Ale viem, že som tých hercov už videla.

spadnutaslivka
23. jún 2022

jeminé, ja som asi pol roka dozadu taký podobný videla. Ale tam neviem, či ho niekto konfrontoval. Ale ten dohľadám, .... úplne ho mám teraz pred sebou. ...

maribell
23. jún 2022

Mne to pripomenulo film ted bundy 🧐 ale niesom si istá tým bohatým mužom 😅

777januska777
autor
23. jún 2022

@maribell toto je skôr o tom, ze ten chlap bol vrahom, ale takým na zákazku a dávno sa už toho remesla vzdal. Ešte prv než spoznal svoju ženu.

spadnutaslivka
23. jún 2022

@777januska777 áno, žena nič nevedela, ale niekto sa k nim vlámal a on ho potom chcel dohľadať, aj našiel, ale nič im neurobil, lebo mali choré dieťa. Ale v autobuse bola nejaká partia grázlikov a tým dal nakladačku a asi tam niekoho zabil a jeho rodina mu potom išla odplatiť domov, tak si povolal starouša (tuším otca) na pomoc, resp. ten sa k nemu pridal, že predsa sa nebude na dôchodku nudiť

heidi4
23. jún 2022

@777januska777 Skor Dlhy bozk na dobru noc s Geenou Davis mi prisiel na um, je to top film, jeden z mojich naj. 🙂 Ale ten s chlapom asi nepoznam, nic mi ten opis nehovori. Zrejme som ti velmi nepomohla, no mozno mas aspon tip na dalsi super film. 🙂

heidi4
23. jún 2022

@777januska777 alebo Collateral s Tomom Cruisom este, kde on je zabijak na zakazky, inak fakt baby, co tu opisujete ten dej, mi to nic nehovori. 😀🙈

spadnutaslivka
23. jún 2022

no nič, vidím tie tváre, ale nemôžem si vybaviť názov filmu a ani podľa popisu mi ho nenájde... skúsim zajtra s čerstvou hlavou :D

spadnutaslivka
23. jún 2022

mám, išla som na to cez fotky hercov, ale už som veru nedúfala: https://www.csfd.cz/film/773467-nikdo/prehled/

777januska777
autor
24. jún 2022

@spadnutaslivka toto je ten film co som hladala, ale aj ten tvoj moze byt fajn: https://www.csfd.cz/film/136011-dejiny-nasili/g...

spadnutaslivka
24. jún 2022

@777januska777 nepoznám, ale mrknem niekedy