Objednávate zo Sinsay?

23. okt 2022

Baby tie čo objednávate zo Sinsay ako sedia veľkosti?Mám chlapca 3,5 r, nosí málo veci 104,vacsina 110 a niečo už aj 116 veľkosť.Tak neviem ako sedia veľkosti zo Sinsay príklad oproti Pepcu a Tescu?Je to risk objednať z netu ak netrafim číslo.No majú za dobrú cenu a niekedy aj poštovné zadarmo.

tamarkissova
23. okt 2022

Ahoj ja objednávam bežne, ale vždy o cislo väčšie alebo menšie ako nosí, lebo tie sinsay body sú úzke, pyžamká sú zas veľké tak o cislo menšie 😂a teplacky ako ktoré

liloastitch
23. okt 2022

Tam je to lotéria. Niektoré napríklad nohavice pre nás sedia presne. Bundu som mu objednala 104 keď nosil ešte len 98, tá mu bola malá. Tričká občas sedia občas sú menšie.. pyžamá mi sedeli..

nikpa
23. okt 2022

Veľkosti sú tam ozaj rôzne, sedia všelijako. Naposledy som tam kúpila tričko pre malého o číslo väčšie, oprala som ho a bolo akurát 😄 mikina mu tam sedí na dĺžku podľa čísla ale má krátky rukáv 🤦 vrátenie je ale myslím zadarmo, objednas kuriéra, pozri ešte v ich podmienkach čo majú písané. Ak je to tak, len veselo objednaj a môžeš vrátiť.

rachel36a
23. okt 2022

Velkosti nesedia vobec...nieco, hlavne tricka su podstatne mensie a este sa aj zbiehaju vela...teplaky sedia...ale su to strasne handry... pár krat som kupila, teraz sa uz tomu obchodu zdaleka vyhýbam

lucinka5051
23. okt 2022

Ja vzdy objednavam o cislo vacsie a sedi ;)

autor
23. okt 2022

Ďakujem za odpovede,nakoniec sme išli osobné do predajne a mali tam to čo som vyhliadla na nete.Zimnu bundu som malému skúšala a zobrala 122 veľkosť.Ostatne pulóvre a tričká 116