Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
rachel36a
Správa bola zmenená 6. mar 2019
Týmto chcem poďakovať tým " milym" žienkam ktoré z nevinnej otázky co varit urobili náboženský boj, vďaka čomu bol môj príspevok pozastavený aj napriek tomu , že som žiadne pravidlá neporušila... Ďakujem a choďte si svoje mindráky kompenzovať niekde inde...
Mamičkam ktoré mi naozaj poradili dobre mnamky samozrejmä ďakujem...
Adminky, prepáčte ale musela som sa k tomu vyjadriť...chápem vaše rozhodnutie...pekny deň...
Zobraz celú správu
rachel36a
Správa bola zmenená 27. feb 2019
Baby ja som uplne blba...maly nikdy nemal vysoku teplotu...raz v roku 2015 mal 38... Teraz zacal horuckovat....ma cez 39 teplotu...mam len nurofen....ako casto mu ho mozem dat? Nic ine doma nemam...iba paralen 500 ...maly ma 4 roky...:frowning2::frowning2::slight_frown:
Zobraz celú správu
rachel36a
10. feb 2019
#svetovydenmanzelstva 10 rokov spolu...7 rokov manzelia :blush:
Zobraz celú správu
rachel36a
1. feb 2019
Hotovo...zajtra sa maly potesi v ramci svojich moznosti...snad bude spokojny..vsetko naj laska nasa....
Zobraz celú správu
rachel36a
23. dec 2018
Toto su tie najkrajsie darceky pod stromcekom
Zobraz celú správu
rachel36a
20. dec 2018
Uz stoji...este upratat a stromcek ozdobit a moze prist jezisko :wink:
Zobraz celú správu
rachel36a
Správa bola zmenená 14. dec 2018
Baby prosim neviete mi poradit...raz som spracovala fotky do takeho videa podmazaneho hudbou...v roznych efektoch sa toe fotky striedali...a teraz si ani za svet neviem spomenut ako sa volal ten program v ktorom sa to robilo...neviete niektora prosim ?
Zobraz celú správu
rachel36a
14. dec 2018
Náš tiger... pózovanie mu moc nejde :heart_eyes:
Zobraz celú správu
rachel36a
13. dec 2018
Tie co mate zive stromceky...kedy ich staviate a zdobite? Aby mi vydrzal do troch kralov...
Zobraz celú správu
rachel36a
Správa bola zmenená 13. dec 2018
Sme my za rodicia...starsieho sme vyhnali do prace, mladsieho do skolky a my sa vyhrievame v postielke :grin::grin::grin: ...tak idem sup sup radsej nieco navarit :grinning::grinning::grinning: muz este 1 den PN a frci do prace :wink:
Zobraz celú správu
rachel36a
2. nov 2017 Čítané 61x

Už viac ako rok mi robí moja Anička spoločnosť. Denne mi pomáha a tým šetrí môj čas a ruky. Anička - moja umývačka riadu. Každý deň jej dávam poriadne zabrať. 

Keď som uvidela výzvu na testovanie tabliet Sunlight, vedela som, že je to to pravé čo Anička potrebuje... Krátky komentár a za pár dní mi prišla správa, že ma vybrali a budem testovať. Potešila som sa. Vyskúšam niečo nové a aj ušetrím nejakú korunku, lebo najbližšiu dobu použijem tablety určené k testovaniu :slight_smile:

Prišiel deň D.

Otvorím balíček a  cez obal cítim prenikavú citrónovú vôňu. Prvý bod pre Sunlight.

Tablety sú v rozpustnom obale, takže nie je nutné tabletu odbaliť a dotýkať sa jej rukami. Ďalšie plus, ktoré mi vyhovuje. Nedočkavo nakladám kopu špinaveho riadu, ktorý som si poctivo ušetrila z predošlého dňa, aby som mohla naplno vyskúšať s čím si Sunlight poradí.

Najčastejšie používam eco program a krátky denný program. Takže začínam eco programom, ktorý je síce náročnejší na čas, ale šetrný na spotrebu energie a vody. Podľa inštrukcií na obale bez pridania soli a leštidla.

Ráno nedočkavo otváram umývačku a očakávam sviežu citrónovú vôňu, nič, žiadna vôňa :frowning2: Riad bol umytý dobre, až na pripálený hrniec od cibule, ale s tým si zatiaľ neporadila žiadna tableta a vždy som bola nutená hrniec doumývať ručne. Čisté sú aj príbory a hlavne vidličky od syrovej omáčky.

Ďalší pokus, ďalšia šanca tabletám. Krátky denný program, stále bez pridania soli na zmäkčenie vody a leštidla. Bežný riad, plus mastná panvica a hrniec od krúpovej polievky.


Okamžite po dokončení programu som umývačku otvorila. Bežne to nerobím, čakám kým riad ochladne. Teraz bolo cítit príjemnú jemnú, nie prenikavú vôňu citrónu. Riad je umytý dobre, aj hrniec a panvica, ale, celá kuchyňa je zaparená aj keď teraz pekne  vonia. 

Veľkým dňom testovania bola streda - mala som v pláne veľké pečenie a varenie na kamarátovu oslavu narodenín. Tento deň bol "zaberákom" na mňa aj na umývačku Aničku. Celkovo bežala 3 krát. Prvé dva razy denný 58 minútový program, poslednýkrát večer pustený eco program.


Už cez deň, po druhom umytí sa mi zdala voňa v umývačke zvláštna. Roboty bolo veľa tak som tomu nevenovala pozornosť, riad bol čistý, bez zbytkov, nečistôt a mastnoty.
Posledná várka špinavého riadu sa umývala v noci. Ráno som otvorila dvierka umývačky a ucítila som dosť nepríjemný zápach. Natoľko nepríjemný, že som sa rozhodla dať riady umyť znova, ale to už som pridala soľ a leštidlo.


Opätovné umytie, doplnené o soľ a leštidlo, aj keď na obale píšu, že ich nie je treba, dopadlo dobre, zápach sa odstránil. Dúfam, že to bolo len nedostatočným zmäkčením vody, prípadne absenciou leštidla, kedže doteraz sa mi to nikdy nestalo.

Ďalšie dni už nič nové nepriniesli. Mastné panvice, hrnce, taniere, príbory a poháre , až na niekoľko výnimiek umyté dobre. Riad čistý, mastnota preč, len stále žiadna vôňa, skôr trošku nepríjemný zápach. Škoda, že tá pekná vôňa, ktorá  prerazí aj cez zavretý obal tabliet nie je cítiť aj po umytí riadu.

Čo priniesol tento týždeň? 

Musím s ľútosťou povedať, že Sunlight All in 1 moje očakávania nenaplnil. Niežeby to bol úplne zlý výrobok, ale poznám také čo sa mu s prehľadom vyrovnajú. Strávila som zaujímavý týždeň a som rada, že som mohla svojou troškou prispieť do tohto projektu :slight_smile:

Prajem pekny deň.

#test_sunlight

Čítaj celý článok