Objednávka ikea

hendikep
20. sep 2023

Ahojte, objednavala som z ikea stolicky.. konkretne 16.9 .. boli skladom, dorucene mali byt dnes ale v sledovani objednavky je stale “ sme vo finalnej faze balenia objednavky “ btw uz treti den 🙄 teraz som si vsimla ze vyrobok je uz vypredany … mam cakat ze mi to stornuju s tym ze sa stolicky vypredali? ide ma porazit lebo sme uz od piatka bez stoliciek v kuchyni 😭

lukbe
20. sep 2023

@hendikep ved sa spýtaj ich,dá sa tam zavolať.

zuzanka.zuzu
20. sep 2023

mne odpísali okamžite a to som ani objednávku nemala, len som sa niečo pýtala ohľadne dostupnosti a naskladnenia

hendikep
autor
20. sep 2023

@lukbe
@zuzanka.zuzu no idem im napisat, to som si az teraz vsimla ze uz nie su skladom.

vanilkovazmrzka
20. sep 2023

Najskor cakaju na doskladnenie. Pri produkte by si mala mat aj datum, kedy budu opat dostupne. Minimalne v appke to byva, ked ten datum vedia.

hendikep
autor
21. sep 2023

@lukbe
@zuzanka.zuzu
@vanilkovazmrzka dievcata dnes prisli, uz na nich sedime .. cize oni to asi nejak rezervuju ked objednas cez eshop ze to v predajni nevykupia, dobre vediet do buducna 👍🏻

vanilkovazmrzka
21. sep 2023

@hendikep nerezervuju, nakladaju do kosika z rovnakejo skladu ;) tak asi si to uz mala nachystane, len to cakalo na rozvoz, hlavne ze uz mate doma 😌

hendikep
autor
21. sep 2023

@vanilkovazmrzka no ved to pokladam za rezervaciu :D ze to niekam odlozia kym to poslu :D