Oplatí sa Voyo?

vikusjk
19. jan 2022

Baby prosim vas tie, co mate Voyo, ste spokojne? Oplati sa to, pozeravate?
Mame klasicky archiv a nahravanie, co aj casto vyuzivame, ale niektore relacie ci serialy uvadzaju len na voyo. Zvazujem, ci to zriadit. Vdaka

evica17
19. jan 2022

@vikusjk neoplati.

cuculiatko88
19. jan 2022

Ja mam od zaciatku januara a zatial som spokojna ...

vikusjk
autor
19. jan 2022

@evica17 napises aj dovod? vdaka
@cuculiatko88 super, poradis pls aj ake stare casti napr. serialu tam su? Archiv v telke ma 7 dni, teda ak nenahram, mam smolika... vdaka ;)

tyrkysova_kobyla
19. jan 2022

@vikusjk na tyzden je zdarma, tak skus a uvidis 🙂

vikusjk
autor
19. jan 2022

@tyrkysova_kobyla fiha, tak to vyskusam, vdaka za info 🙂

mamina0078
19. jan 2022

Ja som ho mala a po týždni zdarma som ho zrušila za mňa zbytočnosť, nevyužívala som to až v takej miere aby sa mi to oplatilo...

cuculiatko88
19. jan 2022

@vikusjk mozem ti pozriet co chces vidiet,ja teraz pozerám hlavne dost veci v predstihu plus nejake seriály co ma zaujali....ale je tam aj vela filmov rôznych zanrov....tiez som si dala tych 7 dni zdarma no chytilo ma to a tak pozeram nadalej

sense
19. jan 2022

Mne sa neoplatilo, ale žijem v zahraničí a 75perc sa aj tak nedá v zahraničí pozeraat

vikusjk
autor
19. jan 2022

@cuculiatko88 jej dakujem, si zlata 🙂 Pozrela som si v rychlosti ich stranku a ozaj je to na tyzden zdarma, tak ja to skusim a uvidime 🙂
Dakujem za vsetky skusenosti 🙂

didush27
19. jan 2022

@vikusjk ak máš paušál od O2 tak môžeš mať Voyo v rámci paušálu

lienka9
19. jan 2022

@vikusjk za nas ano,mali sme hbo aj netflix a vsetko len s titulkami a po aj,co nas zaujimalo..a na to sme vecer uz strasne unaveni 😁 voyo mozem pozerat az na 5tich zariadeniach a ma to aj svokra tym padom a ta nadsena :D my si tam vzdy vieme nieco najst na tu dobu co zaspime pri tv.klasicku TV odvtedy hadam uz ani nepozerame :D

nemeth_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
autor
20. jan 2022

@lienka9 dakujem za skusenost, ja som to teda vcera aktivovala, rovno som zaplatila tych 5,99 € a dcera hned pozerala zivot po farme :D ta je z toho nadsena, lebo nasla aj jej oblubenu rozpravku v slovencine, doteraz pozeravala v cestine na nickleodeone. Tak uvidime, ako sa bude pozerat, ci nas to neomrzi. Ved sa to da zrusit, cize ziadna viazanost, to je fajn 🙂

snezienkaaa82
20. jan 2022

Nie, nič tam nie je

vikusjk
autor
20. jan 2022

@snezienkaaa82 vcera som to nakoniec aktivovala a zatial teda sa nam to celkom paci, pravdaze vcera to bola novinka, tak sme na to cumeli cely vecer 😅 uvidime, ci nas to neomrzi, ale je tam aj vela rozpravok, ktore si dcera moze pustit hocikedy, aj inych filmov a komedii, takze zatial sa mi to celkom pozdava

lenkakamen
20. jan 2022

@vikusjk ak sa smiem spytat jaj sa to potom rusi?

savasava
18. feb 2022

@vikusjk za mňa nie. Máme 3 ročne dieťa, chceli sme pre ňu rozprávky. Väčšina v českom dabingu.

vikusjk
autor
18. feb 2022

@lenkakamen na nete je info, co treba spravit, myslim, ze nejako v tom tvojom ucte das len ze uz to chces ukoncit a nebudu ti stahovat peniaze

vikusjk
autor
18. feb 2022

@savasava ja som to nakoniec vtedy aktivovala a sme celkom spokojni zatial, kazdy z nas si tam nieco najde. Hej, vela veci je tam v CZ, to by ozaj mohlo byt v SJ, bolo by to este lepsie

macilaci
22. mar 2023

Ahojte. Dá sa aktivovať zadarmo týždeň aj na mobil?. Nie som zdatna v tom, len idem do nemocky a chcem pozrieť 1 seriál. 🤔

tyrkysova_kobyla
23. mar 2023
koburk
16. aug 2023

@evica17
@sense Áno, súhlasím . Pozeranie programov v zahraničí je takmer nemožné . A na Slovensku sú určite adekvátny prevádzkovatelia .

tl999
27. okt 2023

Da sa zdielat heslo z Voyo ako napriklad u Netflix?

bejbypd
27. okt 2023

U jas si fungujeme len voyo a netflix ,takmer pol roka sme bez nejakej kvázi normálnej televízie.. za mňa stačí, nám úplne a mesačne ma to vyjde menej ,ako mať zbytočne stanice za mňa..takže vyskúšaj na týždeň a uvidíš..za mňa netflix ale top,napriek tomu ze je tam veľa nenadabovaneho, nám to nevadí, ale to je individualne

lienka9
27. okt 2023

@tl999 tusim az na 5 zariadeni to je

ankapal
27. okt 2023

chcem sa opýtať , ako voyo zruším , dala som si ho minulú nedeľu zadarmo , avšak nevyužívam ho a preto to chcem zrušiť. V sekcii moje predplatné mi ukazuje , že účet je neaktívny, Bojím sa však , že mi ho automaticky aktivujú. Číslo karty som nezadávala . Píšu tam, že aspon hodinu pred uplynutím 7 dní ho treba zrušiť ale ako ?